Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogladaj aukcje i zagadaj ze sprzedajacym o foty,potem niech podesle Ci same szmaty z tego bo kw za fotel jest drogi a za szmaty niet.

Ja tez mam te kubły ale jzrobiłem to sam na sztuke bo z czasem cos wymienie na inne.

U mnie fotel powoli robi sie bujany i musze go jakos zrobic bo juz przeszkadza to w jezdzie a nie sa to slizgi..

 

Dostałes foty?????

 

Opublikowano
  • Autor

Tak dostałem.. ładnie siedzi.. właśnie też myślę zrobić to na sztukę i hajs zbierac na Recaro.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak by ktoś był ciekaw co tam się przy aucie dzieję.. to nic wielkiego. Bez większych zmian itp. Tylko w najbliższym czasie wymiana rozrządu ,przegłubu i hamulców przednich..2a703fc14c839451d26e32ea16305230.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

 

Niestety nadal kiepsko z kasą.. a po za tym ten wzór mi się nie podoba. Może kiedyś uda się wsadzić Recarosy. .

 

Taki wzór bym chciał.

 

39dd853b7b487b1d6e7c75cc20908a86.jpg

 

A tak to ostatnio wymieniony rozrząd+pompa, tarczę hamulcowe+klocki przód, wahacz i kilka innych pierdół.

 

Opublikowano
1 minutę temu, xBladex napisał:

 


Niestety nadal kiepsko z kasą.. a po za tym ten wzór mi się nie podoba. Może kiedyś uda się wsadzić Recarosy. .

 

spokojnie wszystko w swoim czasie:wink:ostatnio za 1.5 koła poszły czarne skóra

Opublikowano
  • Autor
spokojnie wszystko w swoim czasie:wink:ostatnio za 1.5 koła poszły czarne skóra

Te z fesja tak? Widziałem je.. komuś się udało.
Opublikowano

tak były na fejsie z Pruszkowa Linarr je zgarnął:kox:

Opublikowano
  • Autor
tak były na fejsie z Pruszkowa Linarr je zgarnął:kox:


Mi skóra odpada..brak kilmy niestety.
Opublikowano
  • Autor

Cena rzeczywiście bardzo duża.. ale dokładnie takie był chciał.

Opublikowano

Trzeba szukać okazji, może się trafi w dobrym hajsie i kasa się znajdzie na mod;)

Opublikowano

ja swoje skórzane kupiłem 2 lata temu za 1800 a niedawno sprzedałem dalej za 2600:decayed: więc spieszcie sie bo chyba taniej nie będzie

Opublikowano
  • Autor

Jak za materiały to gość chce moim zdaniem za dużo..w tej kasie to już można kupić skórę w super stanie.. Ja niestety teraz mam inne wydatki i marzenie o kilku modach w aucie muszą poczekać,a w dodatku jeszcze dużo rzeczy czeka na założenie np zderzak przedni pod bixy leży chyba z dwa lata nie ruszany. [emoji53][emoji53]

Opublikowano

Dać namiar?f810a405d02d0f7a0082f47501aea068.jpg

Opublikowano
  • Autor

Damian niestety ale jeszcze nie teraz.. ale dzieki za pomoc..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś z nudów postanowiłem umyć felgi i silnik.. przy okazji wypróbowałem Karchera za punkty z Orlenu..[emoji12]

Kilka fotek .

RedNox w akcji:

fce97a25b167969acea3c2ce2687803a.jpg

Efekt:

9fad2eeb1e997d9805583dfa3b676186.jpg

No i efekt mycia silnka pierwszy raz.

8a6099580cf30b4b038c49c6425c915d.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie dałeś zdjęcia "przed" :D

Ale RedNox  widzę daje radę, ciekawe czy jest tak na 100% bezpieczny

Opublikowano

Ja używam tugi zielonej do felg mega fajna

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Nie dałeś zdjęcia "przed" [emoji3]
Ale RedNox  widzę daje radę, ciekawe czy jest tak na 100% bezpieczny
No rzeczywiście nie dałem.. nawet wcześniej nie zwróciłem uwagi na to. Na dniach będę mył Audi to wrzucę .. jak narazie nic złego z felgami się nie dzieje. Kupiłem też dla wujka RedNoxa i wujeszek mega zadowolony..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.