Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, xBladex napisał:
21 godzin temu, mateusztbg napisał:
Nie dałeś zdjęcia "przed" emoji3.png
Ale RedNox  widzę daje radę, ciekawe czy jest tak na 100% bezpieczny

No rzeczywiście nie dałem.. nawet wcześniej nie zwróciłem uwagi na to. Na dniach będę mył Audi to wrzucę .. jak narazie nic złego z felgami się nie dzieje. Kupiłem też dla wujka RedNoxa i wujeszek mega zadowolony..

Sam sobie chyba też kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba daj w końcu aktualne fotki na pierwszy post [emoji6]
Nie mam nic ciekawego i za bardzo nie ma się czym chwalić,bo przy aucie nic się nie zmieniło.. brak czasu i tyle.. może w końcu wpadną na pokład lusterka boczne podgrzewane i elektryczne składne od przemciotorun.. i tu dla Przemka mega podziękowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę nad zmianą dekrów i po głowie chodzą mi dwa pomysły: hydrografika jakiś fajny wzór lub carbon coś w stylu Houdiniego. Może wiecie jakie są mniej więcej koszta tego wszystkiego i jaki wzór polecacie? Na pewno blac piano odpada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być lakierowanie zderzaka tylnego lifa ,klapy tylnej i założenie lotki a'la RS4 ,a wyszło jak zawsze coś innego.. padała nagrzewnica [emoji26] jedyny plus tego że wpadnie czarny dywan i nowa nagrzewnica. Wpadł też wkład koła8933b0095a04a809dca61b141e650f70.jpg

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2017 o 19:13, xBladex napisał:

Miało być lakierowanie zderzaka tylnego lifa ,klapy tylnej i założenie lotki a'la RS4 ,a wyszło jak zawsze coś innego.. padała nagrzewnica emoji26.png jedyny plus tego że wpadnie czarny dywan i nowa nagrzewnica. Wpadł też wkład koła8933b0095a04a809dca61b141e650f70.jpg


Jak zrealizujesz te plany to porób koniecznie Kuba jakichś fotek całości auta i wrzuć w pierwszy post. Bo auto na żywo naprawdę ładne i zadbane tylko z tymi fotkami w 1 poście kulejesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty by się przydały na letnich,a niestety z tym kicha. Pewnie dopiero zrobię gdy ogarnę zderzak tył itp.. Zdjęcia będą na pewno po całym lakierowaniu i oczywiście też w trakcie prac... teraz niestety czeka mnie na 99% wymiana uszczelniacza z tyłu na wale, także skrzynia w dół :facepalm:

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2017 o 10:15, xBladex napisał:

Foty by się przydały na letnich,a niestety z tym kicha. Pewnie dopiero zrobię gdy ogarnę zderzak tył itp.. Zdjęcia będą na pewno po całym lakierowaniu i oczywiście też w trakcie prac... teraz niestety czeka mnie na 99% wymiana uszczelniacza z tyłu na wale, także skrzynia w dół :facepalm:

No to trochę roboty przed Tobą, powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak pisałem skrzynia poszła w dół i wymiana uczelniacza, okazało się że jeszcze ori to w całe się nie dziwię że puścił po 20latach.. w dodatku po wymianie uszczelniacza puścił znów oring przy chłodnicy oleju [emoji53],lecz to nie koniec przygód do wymiany podkładka pod wytrskiem i złamałem bagnet oleju.. pech? Czy co? Bo już powoli tracę cierpliwość do tego auta..c51123af8fee6fa631eaf891b18f03b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watum ciąg dalszy.. niestety dzisiejsza trasa na Okęcie zakończyła się poślizgiem i lądowaniem w rowie [emoji30][emoji30][emoji35][emoji35], lecz Audi dojechało i wróciło . Na szczęście nikomu nic się nie stało,a auto trochę tylko oberwało.

746cae4ca4f9cc77b351856f6349b8f8.jpg

b71027368631dde349e4bfce19eccf8b.jpg

aeb313e627de8f219c859152159aa8d9.jpg

feee7d79f74b4d90efeadaf9749873de.jpg

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa przednie ślizgi, malowanie zderzaka tylnego. Dokładki jakoś spasujesz i bedzie jak nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki już czekają dawano na malowanie.. tył polift a przód pod spryski. :wink: powoli go doprowadzę do stanu przed lub nawet lepszego, bo przy okazji dojdzie lotka RS i klapa tylna z lifta jeśli pasuje

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak jest że wiatr w oczy wieje, ale nie można się poddawać [emoji6] ogarniesz co jest zrypane i dalej będzie cieszyć oko [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.. szczęście w nie szczęściu że jechał gość z służby drogowej i mnie wyciągnął z tego rowu,bo 10min po mnie następne dwie A4 w tym samym miejscu wypadły, tylko że oni już dalej nie pojechali.. zrobi się i będzie dobrze [emoji3][emoji16].. najważniejsze że nikt nie ucierpiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi na kozaku :) Tyle serca i pracy włożone a tu nagle dzwonek....Ładnie idziesz jak ja bym chciał tak swoją doprowadzić :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi na kozaku [emoji4] Tyle serca i pracy włożone a tu nagle dzwonek....Ładnie idziesz jak ja bym chciał tak swoją doprowadzić [emoji4] Powodzenia.
Dzięki za miłe słowa [emoji6].. no niestety jak pech to po całości. Audi już rozebrane i na szczęście ucierpiały tylko zderzaki, odboje przedniego zderzaka , halogen i kierownica powietrza na Icka.. także zrobi się i będzie dalej jeździć i cieszyć oko jak na swój wiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto poskładane.. teraz tylko czekać na wolny termin u lakiernika i będzie znów ładnie.. dodatkowo założę przy okazji zderzak z spryskami , który czeka z rok lub trochę dłużej na swoją kolej. 8bff8da83f8c63c4c7ec156cbf50306b.jpga526ee97dd81dcc4905d82ddb953ae1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo a jaki hokej ładny [emoji4] deficytowy towar

Bardzo deficytowy [emoji6]..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...