Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh. Tak jak wcześniej pisałem twoja Audi jest na prawdę utrzymana mimo dzwonka. Powodzenia !

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Aqustyczny napisał:

heh. Tak jak wcześniej pisałem twoja Audi jest na prawdę utrzymana mimo dzwonka. Powodzenia !

dzięki jeszcze raz..:hi:. staram się jak mogę.. jeszcze długo musi posłużyć , bo priorytetem dla jest teraz budowa domu, a później będę myślał nad zmianą na nowsze Audi 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sezon tuż tuż , a więc koła dziś odebrane z zabezpieczenia ceramiką [emoji3][emoji3] w Danon Car Detailing Tarnobrzeg ( jak ktoś z okolicy to polecam z czystym sumieniem). Co więcej najprawdopodobniej w tym tygodniu auta jedzie w końcu do lakiernika na ogranięcie kilku rzeczy.
29b07bdb7e54ace577bc28771f435c3d.jpg6563d83509cd6d419ef201a54f606a0b.jpg

Opublikowano
W dniu 12.03.2018 o 12:28, xBladex napisał:

Sezon tuż tuż , a więc koła dziś odebrane z zabezpieczenia ceramiką emoji3.pngemoji3.png w Danon Car Detailing Tarnobrzeg ( jak ktoś z okolicy to polecam z czystym sumieniem). Co więcej najprawdopodobniej w tym tygodniu auta jedzie w końcu do lakiernika na ogranięcie kilku rzeczy.
29b07bdb7e54ace577bc28771f435c3d.jpg6563d83509cd6d419ef201a54f606a0b.jpg

Elegancko :)

Ile płaciłeś tak z ciekawości?

Też myślę wybrać się do Danona na jakiś wosk i może polerkę lakieru

Opublikowano
  • Autor
Elegancko [emoji4]

Ile płaciłeś tak z ciekawości?

Też myślę wybrać się do Danona na jakiś wosk i może polerkę lakieru
150zl za 4koła.. ja na pewno się tam jeszcze nie raz pojawię..
Opublikowano
20 godzin temu, xBladex napisał:
W dniu 14.03.2018 o 12:44, mateusztbg napisał:
Elegancko emoji4.png

Ile płaciłeś tak z ciekawości?

Też myślę wybrać się do Danona na jakiś wosk i może polerkę lakieru

150zl za 4koła.. ja na pewno się tam jeszcze nie raz pojawię..

No i lux, na wiosnę też się do niego wybiorę to zdam relacje :)

Opublikowano
  • Autor
No i lux, na wiosnę też się do niego wybiorę to zdam relacje [emoji4]
Jak tylko ogranne lakier na aucie to pewnie oddam na mycie i jakiś wosk..
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie klapa z lifta do przedlifta podejdzie? Wiem że założyć założę,ale jak z elektroniką ? Ogarniał ktoś ten temat?

Opublikowano
1 godzinę temu, xBladex napisał:

Panowie klapa z lifta do przedlifta podejdzie? Wiem że założyć założę,ale jak z elektroniką ? Ogarniał ktoś ten temat?

Jedyna różnica jaka może być to wtyczki do lamp ,mikrostyki  czyli dodatkowa  wiązka będzie wymagana by móc otwierac klapę z przycisku  a nie jak w przedliftach  wciskając  zamek ale pozatym dużo roboty to tam nie ma :)

 

polecam zakup książki  na temat  naszego auta dużo schematów co i jak poskładać rozlozyc  itp

Opublikowano
  • Autor

Właśnie głównie mi chodzi o te mikrostyki.. na dzień dzisiejszy i tak są do wymiany bo nie działają.. mówisz o książce Audi A4 B5 naprawiam Sam?

Opublikowano
7 godzin temu, xBladex napisał:

Właśnie głównie mi chodzi o te mikrostyki.. na dzień dzisiejszy i tak są do wymiany bo nie działają.. mówisz o książce Audi A4 B5 naprawiam Sam?

tak dokładnie o tej :) sam ja wczoraj odebrałem i powiem ci ze naprawde duzo info jest ciekawych i te schematy :D bajka :D

Opublikowano
  • Autor

A gdzie ją kupiłeś?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taka mała aktualizacja co i jak.. Jeszcze PDC na tył , być może końcówki wydechu od C5.a9981fa4b032502556c4450d01c5cf00.jpga56bf1afca24316677403673d2335a26.jpgfba1c7077b0d5e43ffff214ab46dc42c.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy zakup.. [emoji3][emoji3][emoji3]29d41233294b4dfd548bc0a01d1c1995.jpg

Opublikowano

New kanapy?

Opublikowano
  • Autor
New kanapy?
Tak.. mały rarytas że tak powiem.
Opublikowano
1 godzinę temu, xBladex napisał:
4 godziny temu, wesz82 napisał:
New kanapy?

Tak.. mały rarytas że tak powiem.

Recaro o ile dobrze poznaję tą kratkę ;)

Opublikowano

A jednak:wink:

Poka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.