Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Wesz .. poczytam sobie na spokojnie..

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Edytowane przez xBladex

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Ciepło się robi w końcu, to czas na pierwsze wiosenne mody ??

IMG_20190401_210334.jpg

IMG_20190401_210443.jpg

IMG_20190401_210720.jpg

Opublikowano

Nice..

Daj linka i pokaż jak finalnie to wyszło.

Od lat daszek chodzi za mną.. 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, wesz82 napisał:

Nice..

Daj linka i pokaż jak finalnie to wyszło.

Od lat daszek chodzi za mną.. 

Link https://allegro.pl/oferta/spojler-daszek-klapy-audi-a4-b5-avant-kombi-7921901151?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Foty pewnie jutro lepsze. 

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Panowie kto jak nie Wy doradzicie. Mam możliwości kupna zdrzaka od RS 4. Wiem że trzeba go zawęzić żeby pasował do B5. Zderzak prezentuje się tak. 

 

Z tego co wiem, nie ma bocznych mocowań. 

received_1997512140371172.jpeg

received_531292930729749.jpeg

received_374502803152363.jpeg

Opublikowano

Nie warto, nie dokupisz kratek osobno, chyba że w aso, ale nie wiem jaka cena, ja bym odpuścił i jak coś szukał kompletnego.

ps. kurier wczoraj nie dojechał ?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, szafa napisał:

Nie warto, nie dokupisz kratek osobno, chyba że w aso, ale nie wiem jaka cena, ja bym odpuścił i jak coś szukał kompletnego.

ps. kurier wczoraj nie dojechał ?

 

Właśnie kratki są, tylko chyba gość zdjął do lakierowania. Kurde to nic.. Nie pali się, ale żeby był do piątku u mnie, bo na weekend wyjeżdżam i powrót dopiero w poniedziałek. 

Opublikowano

Temat i auto to kawal dobrej roboty. Powodzenia w dalszych modach. 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, muunv napisał:

Temat i auto to kawal dobrej roboty. Powodzenia w dalszych modach. 

Dzięki za miłe słowa ???

Opublikowano
  • Autor

Jest i ona :):) lotka 

img_20190404_191538e5kpk.jpg

img_20190404_191544cbjie.jpg

Nowe podświetlenie tablicy i długo szukany zawias 1be od Szafy . Dzięki wielkie Arek ?:hi:

img_20190404_191612sfkk6.jpg

img_20190404_195650n2ksx.jpg

Zawieszenie jeszcze w tym miesiącu będzie założone 

 

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Robi się gorąco ?

Brawo ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, krystian3769 napisał:

Robi się gorąco ?

Brawo ?

e tam gorąco... coś tam staram się dłubnąć przy aucie.  Myślę ze w końcu ograne kilka rzeczy i będzie w miarę ładnie wyglądać 

Opublikowano

Nie robisz przerostu nad treścią ...

Kibicuje

 

Opublikowano
  • Autor

Jak to się mówi : co za dużo to nie zdrowo czy jakoś tak.

Jeszcze kupa gratów czeka na swoją kolej, ale w tym roku musowo musi wpaść bixenon jakiś dobry. 

 

Jak ogarnę auto, to w końcu można zrobić tego spota gdzieś. 

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

No myślę że w końcu, bo za miedzą ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Pomyślimy ?:good:

Pany chce kupić nową chłodnice wody,jakiej firmy polecacie?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Kup ori tak będzie najlepiej bez stresu.

Co do be to niby nic ale już widać te 2 cm mniej co jest dużym plusem.

Listwa na klapie jest ori czy sam robiłeś???

Daszek super wyszedł..  

Opublikowano

Niech służy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.