Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem..cały czas myślę co to może być..bylem na sprawdzeniu amorów i są w bdb stanie przód jak i Tyl..tylko coś z tym prawym jest nie tak..

Opublikowano

bylem na sprawdzeniu amorów i są w bdb stanie przód jak i Tyl..tylko coś z tym prawym jest nie tak..

A sprawdzałeś łączniki i mocowanie stabilizatora?

Opublikowano

Wiem wiem..cały czas myślę co to może być..bylem na sprawdzeniu amorów i są w bdb stanie przód jak i Tyl..tylko coś z tym prawym jest nie tak..

Poduszki pod silnikiem? Ja miałem tak tłukło się i to dosyć głośno przy wciśniętym sprzęgle samochód powoli toczył się do przodu po wyboistej drodze cisza a jak już puściłem sprzęgło albo na pół sprzęgle to pukało, bardzo wnerwiające ...

Opublikowano
  • Autor

Nie sprawdzałem łącznika i stabilizatora..poduszki pod silnikiem i skrzynią wymienione

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

bardzo ładne audi . Kupe pracy wsadzone i $$ :) Powodzenia i bańki na blacie !

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne audi . Kupe pracy wsadzone i $$ :) Powodzenia i bańki na blacie !

dzięki :hi::wink:

W ostatnim czasie wpadł nowy rozrząd+pompa SKF

A tak to Audi miewa sie bardzo dobrze i nabijam kolejne tysiące na blacie :)

wp_20141218_0015ujz7.jpg

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Nie wymiękaj. Ujeżdżaj B5. Kolejne to już plastik :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audi długo jeszcze będzie musiało mi posłużyć..także dbam jak tylko się da :)..

Zastanawiam sie nad swapem z AHU na AJM <_< ..doradzicie coś? czy lepiej wybrać AFN??

i co potrzebuje do takiego swapu oprócz silnika i chęci?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Swapuj ajm'a :) masz angola na graty, nie?

Opublikowano
  • Autor

Tak mam angola...muszę to spokojnie przemyśleć.

Opublikowano

A nie lepiej od razu przyinwestować w AWX lub AVF?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sporo roboty z tym..myslalem nad awx ale mam auto na graty z silnikiem w bardzo dobrym stanie..

Pierwszy nie planowany mod w tym roku... Osłona filtra powietrza VR5 :)

wp_20150125_0011baxi.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cze

kolego ty masz na sprzedaż :hi: sprężarkę klimy do ajm-a? :huh:

Opublikowano
  • Autor

Tak mam. Poszło do ciebie pw

Wczoraj wpadły żarówki w kierunki Osram Diadem.

dsc_008001ueo.jpg

Najbliższe plany:

- wywalenie zawieszenia MTS i wraca stare 1BA.

- założenie wszystkiego co kupiłem wcześniej.

- wywalanie listwy chrom z klapy bagażnika.

- poprawki lakiernicze.

- maj lub czerwiec wizyta u kolegi Kris-Krzysztof.

Opublikowano

Co tam masz za MTS'a i czemu chcesz zakładać 1BA? Na nim przy 17 będzie paranoja.

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś Ci pokazywałem.. Prawy amortyztor puka więc dlaczego wylatuje .do 17nastek to długa droga.. Mam trochę inne wydatki .

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Spoko rozumiem. Amory masz zwykłe MTS ma się rozumieć? Jak w ogóle wrażenia z obcowaniem z tymi amorami?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam takie ze tył mam tylko regulowany a przód nie. Jakby nie ten amor pukajacy to nawet spoko. Auto dużo lepiej się prowadzi. A 1ba to chwilowe jest bo na czymś muszę jeździć a zwłaszcza że z tyłu mam nowe amory

Ramiona wycieraczek od Passata FL. :)

dsc_0111x6s9e.jpg

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

a nie założyłeś ich czasem odwrotnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.