Treść opublikowana przez golomb1337
-
logi do oceny
Prosze o ocene logów ponieważ coś słabo wstaje . Błąd DV łapie za każdym pomiarem . !.8 t stage 2 LOG-01-002-031 http://vaglogi.pl/log-002_031_p794PZ.html LOG-01-003-020 http://vaglogi.pl/log-003_020_mFhoH0.html LOG-01-003-020 http://vaglogi.pl/log-003_020_cTQMBHB.html LOG-01-115-118- http://vaglogi.pl/log-115_118_aEAPmr0.html
-
problem z zamkiem
kable z drzwi kierowcy sterują też drzwiami pasażera ?
-
problem z zamkiem
kolego a nie wiesz jak się ta wtyczkę ze słupka wypina z fioletowa zatyczką ?
-
problem z zamkiem
koledzy błędy to 10 Faults Found: 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent 00941 - Exterior Mirror Retract Motor: Driver Side (V121) 37-10 - Faulty - Intermittent 01811 - Supply Voltage for Door Controller: Drivers Side (J386) 37-00 - Faulty 01559 - Drivers Door 37-00 - Faulty 01332 - Door Control Module: Passenger Side (J387) 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent 00942 - Exterior Mirror Retract Motor: Passenger Side (V122) 37-10 - Faulty - Intermittent 01812 - Supply Voltage for Door Controller: Pass. Side (J387) 37-00 - Faulty 01560 - Passenger Door 37-00 - Faulty 00934 - Electric Window Motor: Rear Left (V26) 62-10 - No or Incorrect Adjustment - Intermittent 01333 - Door Control Module: Rear Left (J388) 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent nie działa mi zamykanie drzwiy przednich kierowcy i pasażera . Nie działają też lampki białe czerwone tych drzwi . Reszta ok . Ktoś wie co to może być ? Już raz lutowałem kable drzwi kierowcy bo były poprzerywane to może być tego wina że znów się przerwało ?
-
problem z zamkiem
Witam mam taki oto problem . Pilot zamyka bagażnik i tyle drzwi , Przód jest otwarty i nie słychać też by siłowniki zamykały . Kluczykiem mogę zamknąć drzwi kierowcy po czym przez jakaś minute ciągle świeci czerwona lampka po czym zaczyna normalnie migać . W Vagu gdzie sprawdzić czy sa jakieś błędy ? Pozdrawiam
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
jak wyjmiesz wkład i zajrzysz w miejsce gdzie wychodzą wszystkie przewody to 2 powinny iść z tyłu za trzpień wokół którego następuje obrót lusterka, a reszta idzie od przodu zaglądałem tam własnie i tam na tył idzie coś ala różowy z niebieskim idzie za . Mam też wolna wtyczkę ale w obu lusterkach tak jest . Gdzie w vagu sprawdzę numery sterownika ? Mam kabel ale trochę zielony w diagnostyce . Pozdrawiam
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Mam pytanie jest możliwe że mam tylko jedno składane lusterko ? Składa mi się tylko lewe . Jak sprawdzić czy prawe się zepsuło czy po prostu nie ma składania ? Pozdrawiam
-
prośba o ocene 1.8 t avj
Witam prosił bym o sprawdzenie logów czy wszystko jest ok Co jakiś czas wyskakuje check i wali błedęm niewłaściwej mieszanki 17536 Auto jest na lpg kat wyciety i założona tulejka http://vaglog.pl/log_275740.html http://vaglog.pl/log_275741.html
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Tez potrzebuje gdzie znajdę najbliżej + do zasilenia lampek podświetlenia nóg :-)
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Pany sprawa jest opcja jeśli kupie fotele full elektryka z pamięcią i będę miał do tego moduł jak się to podpina? Wystarczy sam prąd do modułu czy musze coś kodowac adoptować i czy mi to będzie działało? W tym momencie mam naleśniki bez niczego :-D sama regulacja będzie chodzić po podciagnieciu prądu ale jak jest z tą pamięcią?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Tak zrobię tylko mi chodziło czy potrzebne jest samo zasilanie :-) wielkie dzięki za odpowiedź
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Pytanie czy jeśli mam naleśniki bez żadnego sterowania prądem a założę s liny z el lędźwiami to wystarczy ze podepne +i - np z zapalniczki?
-
Co to jest Pany
Co to jest bo kolega pyta a wysłał mi tylko zdjęcie. Auto audi a3 1.8t http://www.directupload.net/file/d/4348/buthcvso_jpg.htm
-
Rdza na tarczach hamulcowych (TYŁ)
Wielkie dzięki za pomoc !
-
Rdza na tarczach hamulcowych (TYŁ)
sorry za ot ale mam pytanie jaki był koszt wymiany tarcz + klocki + łożysko+pierścień chodzi mi tylko o koszt części ? do AVJ
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Podpowie ktoś czy przy wymianie silnika/modułu drzwi przednich potrzebne jest jakieś kodowanie nowego ? W moim coś się spaliło przy wymianie żarówki za pomocą śrubokręta coś zwarłem i nie świeci mi podświetlenie (lampka biała i czerwona ) i teraz pytanie jak kupie moduł to muszę go zakodować czy tylko założyć i będzie działało ?
-
Co to moze być ? Dziwne gaśnie wczasie jazdy BEX
czujnik położenia wału ? Pod kompa podpinaj
-
Check engine....
nie jest słabsze . Usuń sonde w ECU lub tylejke dystansową załóż tylko tą załamana . Dalej beda błedy po podpięciu pod Vaga po niej ale check już sie nie zapali .
-
Znaczenie ET Felgi
Witam mam upatrzone felgi i mam pytanie . Felgi 5x112 8,5Jx18 VW SKODA Audi a4 a6 a8 BROCK (5995530264) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. bedzie to pasować p&p czy bede potrzebował jakieś pierścienie czy coś ? Jaka szukać opone o jakich parametrach ? Do białego sedana b6 Wielkie dzieki za pomoc bo zielony w temacie
-
pytanie czy to bedzie pasować
Witam mam upatrzone felgi i mam pytanie . http://allegro.pl/felgi-5x112-8-5jx18-vw-skoda-audi-a4-a6-a8-brock-i5995530264.html#tabsAnchor i mam pytanie czy bedzie to pasować p&p czy bede potrzebował jakieś pierścienie czy coś ? Jaka szukać opone o jakich parametrach ? Do białego sedana b6 Wielkie dzieki za pomoc bo zielony w temacie
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
sprawa jest na prawde prosta miernik w reke i znajdziesz prąd . a jeśli masz czerwone lampki to kwestia przedluzenia kabli wyciecia dziury pod lapmke biała i wszystko gra . Tylko że ja poprawiałem żarówke śrubokretem i po sterowniku w drzwiach :/
-
Jaki Wosk na zimę ?
pytanie jaki wosk do białego lakieru ? teraz mam z megsa do białego
-
wtryski do avj od bexa
No właśnie bo ja pierwsza sonde mam wyłączona wiec teraz nie wiem czy samo sie to ustawi. A jak jest z wymiana samemu to ogarne?
-
wtryski do avj od bexa
Witam mam dziwne pytanie po co montuje sie wtryski od bexa skoro mam auto zasilane na lpg i one maja swoje wtryskiwacze ? I jak jest z wymiana bo auto jest juz po chipie czy po wymianie wtrysków jest potrzebna korekta programu ? Sam ogarne wymiane wtrysków ?
-
czujnik położenia pedału sprzęgła
Tak przy pedale sprzęgła masz czujnik i przerwala się w nim blaszka i tak tempomat nie bedzie działał przez to .