Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dobrze znana mi myjnia :) jak coś to wpadaj na hute tam mnie znajdziesz

:wink:spoko..nie myślałem ze tak szybko sie miniemy na drodze..

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2014 at 16:18 ----------

Po długim namawianiu przez jednego z kolegów z naszego forum kupiłem zawieszenie MTS TECHNIK .Zawias ma regulowane tylne amorki o -30mm. Wiec na wiosnę będę modził zawieszanie. Będę musiał tylko jeszcze ładnie sprężyny odmalować.Wczoraj jeszcze dostałem maty grzewcze pod grzane lustra.Czekam na lepsze pogodę i będę rezał.:wink:..Foto zawiasu poniżej..sorki ze taka fota nie wyraźna ale robiłem telefonem.

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/571/hf90.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/194/wci4.jpg

+1 :thumbup1: ładna furka powodzenia w rezaniu ;)

Opublikowano

[

nie kojarzę kolegi...
to trzeba się bardziej rozglądać , a swoja droga to mało nas z tej okolicy

Co do CB to sam mam dwa zestawy do pogonienia a nawet stacjonarkę do zlikwidowania:naughty:

Opublikowano
[
nie kojarzę kolegi...
to trzeba się bardziej rozglądać , a swoja droga to mało nas z tej okolicy

Co do CB to sam mam dwa zestawy do pogonienia a nawet stacjonarkę do zlikwidowania:naughty:

no mało nas właśnie... a Ty mnie czaisz?

Opublikowano

no mało nas właśnie... a Ty mnie czaisz?

Bo to jedna B5 jest na hucie?

znam kilku chłopaków , może się i z widzenia znamy , ale nie wiemy kto jest kto.

Opublikowano

Chodziło mi bardziej o to czy czaisz samochód - nie mnie jako osobę...

Trzeba się kiedyś zgadać na jakiś Meeting :)

Opublikowano
  • Autor

no trzeba trzeba...:wink: jak bym wiedział ze możesz załatwić Cb to bym napisał...no ale juz kupiłem..cały czas czekam na lepsza pogodę żeby coś porobić przy aucie.Śnieg leży dwa dni a juz mnie wku...:kwasny:

Opublikowano

i na razie chyba lepiej nie będzie :)

Opublikowano
  • Autor

no chyba tak będzie przez dłuższy czas..ale moze coś sie w tym temacie zmieni

Opublikowano

zima też jest fajna :)

w piątki są spoty w stalówce - byłem wczoraj pierwszy raz za tydzień chyba też podskoczę.

Jest strona na FB:

https://www.facebook.com/nielegalne?fref=ts

Opublikowano
  • Autor

a co masz w zimie fajnego?ja wole cieplejsza pory roku..zawsze można cos można przy aucie pogrzebać..a jeszcze teraz tyle sniegu nawaliło ze szok:facepalm:

Opublikowano
Jak bym wiedział ze możesz załatwić Cb to bym napisał...no ale juz kupiłem..cały czas czekam na lepsza pogodę żeby coś porobić przy aucie.:kwasny:

To jak byś potrzebował zestroić po założeniu to wal śmiało służę pomocą :naughty:

Opublikowano

Dajcie termin to się spotkamy na którymś weekendzie w Tbg czy San Domingo

Opublikowano

To rzućcie hasło na kiedy i będziemy dobierać odpowiednie terminy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mi to jest obojętne..teraz mam wolny weekend ale znów mnie nie będzie :facepalm:

Tommy sam zmieniałeś licznik z fisem?

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 19:06 ----------

Remonty i jeszcze raz remonty AHU.:facepalm:

W ostatnim czasie wypadło mi wymienić tylne amory na nowe...a jak to zwykle bywa nie skończyło sie tylko na tym:wink:..Wymienione zostały rolka i napinacz paska i alu zaciski od lifta i założona osłona filtra powietrza.

10022014688.jpg

Opublikowano

jakie amory zakłdałeś?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Amory to takie przejściowe założyłem..KVB czy jakoś tak sie nazywały..zrobi sie coraz cieplej to załoze gwint..

---------- Post dopisany 16-03-2014 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 12:45 ----------

Dekory od lifta szczotkowane amelinium:smiley:. Na razie tylko takie foty..

wp_20140316_002mxjfr.jpg

Opublikowano

fajne dekory :D muszę nad tym pomyśleć

Opublikowano

dekory oklejane?

Opublikowano
  • Autor

tak oklejane..ale ładnie to wygląda jak sie dobrze oklei..:wink:

Opublikowano

Też myślałem nad tym samym , pochwal się poźniej jak to wyszło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.