-
Uwolnienie odmy [quatrro, v6, ABC, 2.6]
Zauważyłem niedogodność tego rozwiązania. Potrafi odpalać NIE za pierwszym razem. Szczególnie podczas mrozów. :/
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Czy ktoś liczył ile kosztują wszystkie graty (fmic, orurowanie, kształtki, itp...) ???
-
[ALL B5] Regulacja zderzaka przedniego
Fotki znikneły... Jak jest opcja to poprosi o ponowne dodanie foteczek w pierwszym poście... Edit: Ups, sorki... Są już dodane te fotki pod koniec tematu... Ślepy jestem, że nie zobaczyłem od razu...
-
Jednomas od Golf IV do BEX'a
To pewnie już widziałeś? "Zestaw sprzęgła Performance w korzystnej cenie! Łatwa wymiana starego sprzęgła, oryginalne koło zamachowe pozostaje w użytku. Przeniesienie momentu obrotowego 420+Nm, zachowanie przy starcie podobne do serii " https://www.sachsperformance.com/pl/zestaw-sprzegla/sprzeglo-zf-performance/audi-a4-b6/1-8-t-110kw
-
Jednomas od Golf IV do BEX'a
Jednomas jak pasuje z golfa to połowa sukcesu. Do pełni szczęścia potrzebujesz jeszcze sprawdzić jak się ma sytuacja z wysprzęglnikiem. Jeżeli u Ciebie jest operator centralny a w golfie wysprzęglnik zewnętrzny na łapie to zaczynają się schody...
-
Uwolnienie odmy [quatrro, v6, ABC, 2.6]
17. Zaślepka lewa na swoim miejscu 18. Prawa też. Wszystko gotowe! Wszystkie potrzebne części zostały kupione na alledrogo. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zachęcam do dyskusji ?
-
Uwolnienie odmy [quatrro, v6, ABC, 2.6]
13. Wersja ostateczna widok poglądowy. 14. Części użyte do zaślepienia dolotu po seryjnym rozwiązaniu z wężykiem harmonijkowym. 15. Sylikonowy korek fi 12mm, króciec alu fi 12mm, opaski ślimakowe, rura sylikonowa z oplotem fi 14mm 16. Wszystko przygotowane do montażu.
-
Uwolnienie odmy [quatrro, v6, ABC, 2.6]
9. Demontaż ori wężyka odmy z dolotu 10. Demontaż ori wężyka odmy z dekla zaworów (widać masełko, które robi się z resztek oleju, oparów i skraplającej się wody) 11. Finalna wersja w ok. 1m wężykiem sylikonowym. Strona lewa 12. Finalna wersja w ok. 1m wężykiem sylikonowym. Strona prawa. Lekko podcięta plastykowa osłona silnika
-
Uwolnienie odmy [quatrro, v6, ABC, 2.6]
-
Uwolnienie odmy [quatrro, v6, ABC, 2.6]
Koniec z olejem w dolocie! Silnik może swobodnie odetchnąć. Role separatora pełnią węże i kolanka. Filterki odmy niwelują zapach oparów. Co się skropli grawitacyjnie wróci do silnika. Dodatkowo okazało się, że stare ori harmonijkowe wężyki były dziurawe jak sito i tamtędy silnik zasysał lewe powietrze, co zwiększało spalanie. Fotostory poniżej. 1. Zestaw starowy. Opaska szeroka gbs, opaska ślimakowa, kolanko 12mm, redukcja silikonowa z 14mm na 12mm, filterek odmy 12mm. 2 i 3. Montaż na deklu zaworów pod zbiorniczkiem płynu chłodniczego 4. Montaż na drugim deklu pod dolotem powietrza.
-
Turbo hybryda+dp na seryjnym osprzęcie można czy nie ?
+1
-
1.8t AEB wysokie moce a sprzeglo.
Może komuś się przeda takie info: https://www.sachsperformance.com/pl/zestaw-sprzegla/sprzeglo-zf-performance/audi-a4-b5/1-8-t-110kw
-
[1.8T ANB] Jakie wtryski 440cc?
Praktycznie jedynie długość między oringami. Teoretycznie długość dyszy ma na celu lepsze trafianie paliwa w iskrę świecy.
-
Downpipe a przegląd na stacji diagnostycznej
Minusikiem takiego zabiegu może okazać się uszkodzenie drugiej sondy lambda jeżeli będzie nieumiejętnie odkręcona lub po prostu stara.
-
Polecane opony letnie
Ja polecam japońskie kapcie: toyo albo yokohama. Dobrze kleją, mają sportowy pazur, są ciche i je lubię ?