Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Godzilla ;-)


kakao

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem takiego cuda! 

 

20180311_094958.jpg

20180311_095414.jpg

20180311_095346.jpg

20180311_095031.jpg

20180311_095047.jpg

20180311_095207.jpg

20180311_095825.jpg

20180311_095842.jpg

20180311_100256.jpg

20180311_095803.jpg

20180311_100219.jpg

20180311_095457.jpg

20180311_095750.jpg

20180311_095621.jpg

20180311_095433.jpg

20180311_095142.jpg

20180311_095013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś zaszalał z wnętrzem, czym jest sufit zrobiony? Światła zmień na poliftowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, karol24 napisał:

Ale ktoś zaszalał z wnętrzem, czym jest sufit zrobiony? Światła zmień na poliftowe :wink:

oraz pozbądź się s-line z kierownicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufit z obiciem szyberdachu i osłonek od słońca - wszystko skóra. Poprzedni właściciel miał fantazje :). Lampy od lifta pasują bez przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ma parę drobiazgów do ogarnięcia. Na początek największa bolączka. Jak się rozgrzeje falują mu obroty i gaśnie.

Pomogło trochę zostawienie przepustnicy uchylonej dzięki seryjnej śrubce do regulacji. Teraz obroty falują w mniejszym zakresie i autko już nie gaśnie. Udało mi się to załatwić lekko, łatwo i przyjemnie. :)

 

11101340_IMAG2120.jpg

11101341_IMAG2119.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę tam podobno jest z tymi światłami, wszystko znajdziesz na forum 

 

szukajcie a znajdziecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sufit z obiciem szyberdachu i osłonek od słońca - wszystko skóra. Poprzedni właściciel miał fantazje :). Lampy od lifta pasują bez przeróbek?
Trzeba delikatnie błotniki przycinać, kupić lampy Ori Valeo z kostkami . Wszystko na forum opisne co jak i gdzie.. grill też daj z lifta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PiterA4 napisał:

nakładki na błotniki kur..a mac:facepalm:

Taaa... Te nakładki skrywają dystanse przez które koła wyszły poza obrys auta. Poprzedni właściciel chciał poprawić bezpieczeństwo za...ierdalania w zakrętach. Podniósł też zawieszenie, żeby hulać po błocie u siebie na wsi jak w allroad :facepalm:

Edytowane przez kakao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol24, xBladex - dzięki za info. Tak ze 400+ PLNów na te lampy to pęknie ale myślę, że warto przeprowadzić taką kurację odmładzającą.

Dziś byłem w aso i ceny tragedia. Sterownik do lusterek 350PLN, gdzie używki chodzą po 25PLN na alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wsadzać polifty to rozejrzyj się po aukcjach czy ktoś w podobnych pieniądzach (no może trochę drożej :decayed:) przerobionych na bixenon nie sprzedaje - najczęściej już psiknięte na czarno środki mają.

Pojeździsz trochę i stwierdzisz, że coś za słabo świecą i pewnie stwierdzisz, że trzeba coś konkretnego wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixy to i samopoziom lub przynajmniej imitacja i spryskiwacze lamp obowiązkowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, xBladex napisał:

Bixy to i samopoziom lub przynajmniej imitacja i spryskiwacze lamp obowiązkowo..

Brak samopoziomu to pół biedy przy kontroli,  podstawa to spryski. Ja nie mam samopoziomu ani tej śmiesznej imitacji i żadnego problemu jeszcze nie było. Mają za dużo innych powodów do zabrania mi dowodu, którego nigdy ze sobą nie mam i problem z głowy.

Samo auto potrzebuje tyle troski, że hoho.. Te nadkola to abstrakcja czysta.. Środek pasuje tutaj jak świni siodło, jakiś znaczek sline to właściciel poprzedni naprawdę popłynął u siebie w cygańskim taborze, te czarne listwy.. A ten zbiornik w bagażniku to do czego służy? Tam skrapla się kapiąca woda czy jak? :grin: 

Poliftowe lampy włożysz, jak przytniesz delikatnie błotnik. Instrukcje są na forum. Jak kupisz poliftowe lampy to na pewno przydałaby im się regeneracja odbłyśników chociaż.. 

Krótko mówiąc - jest prawdziwa godzilla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enczu, kolor to kwestia gustu. Jeden woli ogórki a drugi ogrodnika córki ;-)

Sam jestem ciekaw po co ten zbiorniczek na płyn w bagażniku, znajdzie się ktoś oświecony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tylnej szyby

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlifty miały dwa zbiorniki na płyn do szyb.. mam u siebie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBladex, koloboro - dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona uszczelka przed przepustnicą. Przy okazji znalazłem skąd silnik zasysa lewe powietrze. Z przewodu, który obcięty zwisa za przepustnicą. Jest wskazany palcem na dodanej fotce.

Tutaj pytanie tylko dla orłów. Gdzie powinien być podłączony, pytałem w aso na częściach, bo podejżewam ze do jakiegoś czujnika, który chciałem kupić...

 

...no i w tym aso nie wiedzą

11143572_IMAG2127.jpg

11143561_IMAG2130.jpg

Edytowane przez kakao
gramatyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio:

- udało mi się odblokować radio. Poprzedni właścicel zapomniał kod ale na szczęście był zapisany na naklejce od tyłu. Ufff...

 

- poprawiłem ramiona wycieraczek, które tak się opuściły, że czasem wycieraczki zawadzały o siebie podczas pracy. Extremalne zaniedbanie...

 

- naprawiłem falujące wolne obroty i mega spalanie, które wyniosiło 50 litrów. Przyczyną był nie podpięty map sensor. Wypadł wężyk z króćca w w kompie w skrzyneczce na podszybiu. Dziwne, że auto wogóle jeździło. Poprzedni właściciel nie był w stanie ogarnąć tej usterki dlatego sprzedał auto... Ja jebie...

11152921_IMAG2135.jpg

11152938_IMAG2133.jpg

11152920_IMAG2136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...