Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Godzilla ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie oprócz tego jednego na poniższej fotce. Zaczyna się trójnikiem przy regulatorze paliwa i znika w ścianie grodzieniowej przy przewodach nagrzewnicy.

 

Od czego ten wężyk ??? Help!!!

11492665_IMAG0046.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wymieniając wężyki podciśnień okazało się, że przewód od silnika do serwa hamulców jest nieszczelny w trzech miejscach ale to już przeszłość...

11499243_IMAG0043.jpg

11499244_IMAG0050.jpg

11499245_IMAG0049.jpg

11499242_IMAG0051.jpg

11499240_IMAG0054.jpg

11499241_IMAG0055.jpg

Opublikowano
  • Autor

Po ostatnich zabiegach pod maską:

- nowa uszczelka przepustnicy

- uwolnienie odm dekli zaworów

- wymiana czujnika temp. powietrza zasysanego

- wymiana wężyków podciśnień na sylikonowe

- adaptacja przepustnicy

- nowy regulator ciśnienia paliwa

- wymiana węża podciśnienia serwa hamulców z zaworkiem zwrotnym na nowy

- uwolnienie odpowietrzenia baku

 

Samochodzik wrócił do seryjnego spalania. Skaner diagnostyczny pokazał:

- prawidłowe działanie przepustnicy. Komp. widzi kiedy jest zamknięta, otwarta i w jaki jest jej procentowy wychył

- wzorcowy stan mieszanki AFR (paliwo/powietrze). Wg seryjnych sond lambda, które nie są szerokopasmowe, niestety.

- wytwarzana próżnia na biegu jałowym jest niestety o 5% poza widełkami poprawności ale zegar pokazuje - 0,65 bara, więc nie ma tragedi, chociaż do sprawdzenia zostają jeszcze: świece, przewody oraz czy wtryski nie popuszczają oraz kompresja.

Opis bloków pomiarowych wydrukowałem z tego źródła:

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=117264

Podziękowania dla autora, który je udostępnił.

11509269_IMAG0058.jpg

11509268_IMAG0062.jpg

11509267_IMAG0060.jpg

11509266_IMAG0059.jpg

11509265_IMAG0057.jpg

11509264_IMAG0068.jpg

Opublikowano

Zrób sobie test na szczelność w drugą stronę tak jak w turbo. Zatkaj wszystkie wyloty i jednym dmuchnij np. 0,5 - 0,8 Bara i obserwuj. chyba że masz coś do podciśnienia to zobaczysz czy ci spada na zegarze. Ale moim zdaniem lepiej na ciśnieniu bo lepiej szuka się nieszczelności.

Opublikowano
  • Autor

Rajt. Nawet są do tego pro narzędzia. Oczywiście można też samemu wystrugać z tuningowych kształtek sylikonowych.

large_ai020180-jonnesway.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja chwilowo nie mam kompresora, żeby dmuchnąć ale tak na 90% jest wszystko szczelne. Prawdopodobnie świece nie domagają. Pewnie przez to, że autko jeździło mega przelane przez jakiś czas...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.