Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Godzilla ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ktoś wie jak się nazywa taki plasticzek pod fotelem, bo w jednym fotelu jest u mnie a w drugim go brak i przez to przesuwanie tego fotela jest utrudnione.

 

11228739_IMAG2179.jpg

11228738_IMAG2180.jpg

Opublikowano
Ktoś wie jak się nazywa taki plasticzek pod fotelem, bo w jednym fotelu jest u mnie a w drugim go brak i przez to przesuwanie tego fotela jest utrudnione.
 
11228739_IMAG2179.jpg.164cf9595b85260df4caceb3718b92c5.jpg
11228738_IMAG2180.jpg.f3ad803a55bc4f2b79f10d005979d676.jpg
Przedni ślizg fotela, na złomie na pewno ogarniesz

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Zbychuwow napisał:

Przedni ślizg fotela, na złomie na pewno ogarniesz

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Podziękował 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj autko zyskało pełną gotowość do jazdy według mojej pani. Otóż brak ślizgu fotela, był przeszkodą dla przesuwania dupci żony przez co jazda była nie możliwa, bo jej krótsze od moich rączki nie sięgały wygodnie do kierownicy a nogi do pedałów. Ufff... na szczęście udało się kupić nowy ślizg fotela za całe 3PLN na alledrogo... Montaż był dziecinnie prosty. Autko zyskało pełną funkcjonalność. Huuuuurrraaaaa!

IMAG2191.jpg

11262502_IMAG2190.jpg

11262541_IMAG2192.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pytanko do znawców. Czy interface OBD II bangla wam? U mnie ecu nie widzi ale podejżewam, że wtyczka zaśniedziała...

11342533_IMAG2211.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś wymieniłem sobie czujnik temp. powietrza wlotowego. Podejżewam, że był odpowiedzialny za spalanie, które co prawda spadło z 50 na 20 ale walczę o jeszcze mniejsze... 

11392028_IMAG2230.jpg

11392030_IMAG2231.jpg

11391957_IMAG2232.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś godzilla uzbroiła się w działający interface diagnostyczny. Oczywiście zero błędów. Te z fotek świadczą o odpięciu czujników. Po skasowaniu nie wyskakują ponownie.

11402410_IMAG0002.jpg

11402409_IMAG0005.jpg

11402407_IMAG0003.jpg

Opublikowano

Co to za interface?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Zbychuwow napisał:

Co to za interface?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Taki

http://allegro.pl/v-scan-vag-mini-diagnostyka-vw-audi-skoda-seat-pl-i7143480391.html

d7f4691f4fe59c8600f1f913f5c0.jpg

Opublikowano
Pytanko do znawców. Czy interface OBD II bangla wam? U mnie ecu nie widzi ale podejżewam, że wtyczka zaśniedziała...
11342533_IMAG2211.jpg.74e1c2dbdc7d10153c210d96895d92a5.jpg
A to Co?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 11.04.2018 o 21:13, kakao napisał:

Kolego kakao, czy ty również masz problem z połączeniem się z klimatronikiem w swoim audi właśnie  takim mini vag ? 

Edytowane przez Adrian1727

Opublikowano
  • Autor

Taaaa... Z klimatronikiem nie gada :-(

 

Ale dziś spróbuję adaptacji przepustnicy wg. instrukcji:

 

11439202_IMAG0015.jpg

11439205_IMAG0018.jpg

11439207_IMAG0017.jpg

Opublikowano
  • Autor

Adaptacja przepustnicy hula aż miło :-). Przeskakują jakieś kody, przepustnica buczy, pyka i pstryka. Coś pięknego :-). Oczekuję, że jak się adoptuje to spalanie spadnie...

 

Opublikowano

No i super :D co do vaga mam to samo, zaktualizowałem na najnowszą wersję i jest jeszcze gorzej, pierwsza wersja miała więcej działających funkcji, a co do klimatronika to fakt nie gada, podłączałem kiedyś do VW to łączył bez problemu z klimatronikiem. Ahhh.. szkoda trochę, ale i tak dobry skaner jak za te pieniądze. 

Opublikowano
  • Autor

Adrian1727, próbowałeś podłączyć ten interface pod kompa i korzystać z jakiegoś innego softu? 

 

W sumie to oczekiwałem, że zobacze czasy wtrysków z korektami i na tej podstawie dowiem się, wymiana czego spowoduje mniejsze spalanie. Tutaj są bloki pomiarowe - zupełna nowość dla mnie...

 

Opublikowano
9 godzin temu, kakao napisał:

Adrian1727, próbowałeś podłączyć ten interface pod kompa i korzystać z jakiegoś innego softu? 

 

W sumie to oczekiwałem, że zobacze czasy wtrysków z korektami i na tej podstawie dowiem się, wymiana czego spowoduje mniejsze spalanie. Tutaj są bloki pomiarowe - zupełna nowość dla mnie...

 

Wiesz co ..  są bloki pomiarowe nie raz sobie sprawdzałem np. ogólny>silnik>bloki pomiarowe> i kanał np.001, 002, 003, 004 itd. tam są różne dane sobie zobacz jak to działa bo ja sam już dawno korzystałem i nie pamiętam jakie dokładne info było.. natomiast właśnie ostatnio korzystałem z bloków pomiarowych na hamulcach ... tzn.. opcja abs hamulce i bloki pomiarowe 001, tam masz pomiary z 4 czujników prędkości , a mi właśnie padł jeden z nich więc błąd i odczyt potwierdziły

Opublikowano
  • Autor

Taaa... W tych blokach pomiarowych są też zapewne czasy wtrysków. Będzie czego szukać...

 

Dziś zainstalowałem nowy regulator ciśnienia przy listwie wtrysków. Fontanna benzyny przy montażu prosto w japę - bezcenna :-) :-) :-)

11470194_IMAG0021.jpg

11470193_IMAG0022.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolejne wesołe minuty spędzone przy mojej zielonej żabce zaowocowały odłączeniem zbędnego ekologicznego badziewia. To znaczy elektrozaworu wysysającego opary z baku. Najpierw idą przez filtr węglowy a potem w dolot. Wg manuala serwisowego niesprawny/nieszczelny obieg lub uszkodzony zaworek zwrotny w tym wynalazku szatana powoduje zwiększone spalanie. Zatem wyrwałem chwasta :-) :-) :-). Fotostory:

11488395_IMAG0026.jpg

11488389_IMAG0027.jpg

11488392_IMAG0028.jpg

11488388_IMAG0030.jpg

11488490_IMAG0031.jpg

11488391_IMAG0032.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przy okazji wymieniłem wszystkie wężyki podciśnień na sylikonowe.

11489298_IMAG0033.jpg

11489301_IMAG0037.jpg

11489294_IMAG0035.jpg

11489200_IMAG0036.jpg

11489290_IMAG0042.jpg

11489291_IMAG0040.jpg

11489194_IMAG0034.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.