Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele a6 c5 do a4 b5


sebidi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś montowal fotele od a6 c5 do naszych B5 czy pasują? ???info w necie jest zerowe praktycznie w tej sprawie będę wdzięczny za jakieś info pozdrawiam

Mam zestaw i chyba dla potomnych pojawi się fotorelacja ze się da....bb4b3e592e4d70a1e66f761832d6827d.jpg pierwsza przymiarki tego co niby nie pasuje owszem jest trochę większe ale da się to ładnie ułożyć cdn...za wszelkie wskazówki będę wdzieczny

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet dostałem w gratisie wiec straty zerowe :-)9db37c5a4236112566a26776214c8884.jpg fotel na szynach pasuje tylko do przyrzezbienia będzie przednie mocowanie a6 ma tak jak passat b5 na dwie śruby z przodu

tylko rolki co w szyny wchodzą trzeba delikatnie zwezyc są wykrecane i plastikowe wiec to chwila mieści się bez problemu

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7a5e0e66ebcac3d8916bf4cc514dd3f1.jpg przymiarki robiłem tylko czy wysokość i montaż na bolcach wygląda podobnie p&p nie będzie ponieważ jest trochę szersza od b5 wiec albo przerobie i jako jeden element będzie się obalac albo swoje oparcia wykorzystam i je ubiore w skóry z oparciu od a6 dużej różnicy niema może z 5cm na razie skupiam się na fotelach dzisiaj będę wiązkę pod elektryke ogarnial

Wiec oparcia mają ten sam rozmiar 456d4bc45fa0a2875913ddd5583daf75.jpg5083f9b6ecb48f20728be298bd712b3c.jpg i po skróceniu rury czarnej wchodzą normalnie do a4 b5 [emoji16] [emoji16] [emoji16] bcb877e49e6b7c74330c123f8e1006a8.jpgbb1fb4472d62852c6a4f3ea9f5340f6c.jpg

Na razie rozwiązuje problem ogarnięcia elektryki fotela kierowcy bo jest na module pamięci

I jutro wlece fotka z gotowa kanapa

Najbardziej inwazyjny element to wycinka starego mocowania trzeba tylko przód zostawić i nawiercic otwory następnie do tego dokręcić fotel a6f6d0ce0a1ad668bec11ccd6fb8be0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jesteś pionierem :) masz jakis plan na boczki tylnej kanapy?

czy siedzisko tylne nie jest dużo dłuższe w a6? bo sie zastanawiam czy tam ktoś do tyłu sie zmieści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam boczki o a6 a tam jest tyle skóry ze spokojnie starczy na nasze boczki siedzisko po upchnieciu jest może o 3-4 cm większe ed54cff95ec183fd0b738b7482096ad3.jpg ja mam 188cm wzrostu i spokojnie siedzę dodając ze fotel z przodu tez jest na zdjeciu do tylu mocno ustawiony ale za to mam nowy gadżet w siedzisku4cf8b5f104cfb424ff8a9481422eb73e.jpg

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a możesz pokazać jak rozwiązałeś mocowanie przedniego fotela? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a możesz pokazać jak rozwiązałeś mocowanie przedniego fotela? :hi:

Wyżej masz foto z zaznaczona częścią która zostaje... reszta do wycięcia

I żeby nie było że się nieda[emoji12] [emoji12] [emoji12] 38c408d63221192257691c3e108f7619.jpg

Nawet mlotek gumowy poszedł w ruch żeby z tyłu oparcia zeby Sobie wyklepać wglebienia na nadkola jak ktoś ma avanta podejrzewam ze zamki nawet będą pasować ja mam stary typ mocowań wiec coś tam będę musiał przerobic

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie przod wchodzi po zmianie srodkowego mocowania i skroceniu z 1 strony mocowania tego koleczka co wchodzi w szyne....zakladalem recaro z rs6 do swojej a4...temat jest na forum gdzies...kanapa oparcie tez weszlo,boczki do kanapy tyl mala rzezba bo sedan i avant maja inne wiec zalezy...siedzisko bylo za duze wiec nie wciskalem na upartego ale widze ze ladnie to wymodziles gratulacje....te wejscie na kubek,np.recaro z rs6 jest pelne w elektryce nie jak w b5 no i w rs6,a6 kanape tyl mozna spotkac grzana to tez plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


recaro z rs6 jest pelne w elektryce nie jak w b5

w b5 brakuje przesuwania przód tył czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie fotele są full elektryka i wszystko działa oczywiście podgrzewane i na dodatek kanapa tyl tez grzana...do mat instalke będę robić jak graty uzbieram

recaro z rs6 jest pelne w elektryce nie jak w b5

w b5 brakuje przesuwania przód tył czy coś jeszcze?
Koledze chodziło ze w b5 nie bylo takich foteli wcale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recaro z rs6 jest pelne w elektryce nie jak w b5

w b5 brakuje przesuwania przód tył czy coś jeszcze?

tak wlasnie brakuje przesuwania przod tyl ale to w recaro....bo sa placki np.z s4 b5 w pelnej elektryce,ale recaro z a4,s4,rs4 nie ma przesuwania przod tyl w elektryce

Edytowane przez krzysiek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe dlaczego tak poskąpili w recaro :eusathink: mogli by też zrobić te wysuwane podnóżki elektrycznie... no chyba że są ale ja akurat tego nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe dlaczego tak poskąpili w recaro :eusathink: mogli by też zrobić te wysuwane podnóżki elektrycznie... no chyba że są ale ja akurat tego nie mam

tez nie ma...chyba tylko recarosy z a6 byly pelne elektrycznie,te z a4 i a3 nie mialy przesuwania.....podnozek w a6 tez jest manualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i tak w ramach ciekawostki porównywałem swoje recaro z Al@na i jego są całkiem inne. Materiał ma inną fakture, zagłówki przód inne i jeszcze pare detali jak chociażby szwy. Jego są z cywilnego a4 a moje z esy więc pewnie na tym polega różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i tak w ramach ciekawostki porównywałem swoje recaro z Al@na i jego są całkiem inne. Materiał ma inną fakture, zagłówki przód inne i jeszcze pare detali jak chociażby szwy. Jego są z cywilnego a4 a moje z esy więc pewnie na tym polega różnica

Albo też były obszywane ponownie [emoji2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są ;-) zwykle kubly w skórze tez miały 2 wzory i 2 rodzaje faktury

Poprostu inna wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...