Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele a6 c5 do a4 b5


sebidi

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakaś różnica w mocowaniach oparcia sedan/avant w c5 i jak to pasuje do b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant c5 ma tak samo mocowane oparcie jak liftowy avant a4 co do sedana to niewiem bo nie miałem w ręce takiej kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mógłby opisać dokładnie jak przerobić pamięć fotela kierowcy z c5 do b5 bez pamięci? zdobyłem jakoś schematy ale są słabo czytelne dla mnie


Avant c5 ma tak samo mocowane oparcie jak liftowy avant a4 co do sedana to niewiem bo nie miałem w ręce takiej kanapy

no weź pomóż z tą wiązką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mógłby opisać dokładnie jak przerobić pamięć fotela kierowcy z c5 do b5 bez pamięci? zdobyłem jakoś schematy ale są słabo czytelne dla mnie

Avant c5 ma tak samo mocowane oparcie jak liftowy avant a4 co do sedana to niewiem bo nie miałem w ręce takiej kanapy

no weź pomóż z tą wiązką :D
napisałem Ci PW jak to najprościej ogarnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem czytałem :hi:

moje kostki z foteli z c5 i te ktore mam w aucie są rozne; potrzebuje informacji, jakie są kable w kostkach grzania. w samochodzie mam 2x brązowy i 2x czarnozielony a w fotelu jest 2x brązowy i 2x czarnozolty. podpiąć po prostu kolorami i powinno być spoko? drugie pytanie, skąd wziać zasilanie do podswietlania lampki w fotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem czytałem :hi:

moje kostki z foteli z c5 i te ktore mam w aucie są rozne; potrzebuje informacji, jakie są kable w kostkach grzania. w samochodzie mam 2x brązowy i 2x czarnozielony a w fotelu jest 2x brązowy i 2x czarnozolty. podpiąć po prostu kolorami i powinno być spoko? drugie pytanie, skąd wziać zasilanie do podswietlania lampki w fotelu?

podświetlania lampki w fotelu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, z tylu fotela jest lampka która się pewnie zapala jak ktoś z tylu wsiada, to się chyba nazywa podświetlenie nóg czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tylnych obiciach foteli są lampki, może nie w każdym ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa te lampki z krańcowek drzwi jak masz np czerwone lampki po otwarciu drzwi ci się zapala a co do grzania ja podłączyłem we fotelach z a6 grzanie po schemacie z a4 b5 i wsio pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ten schemat? a krancowki to gdzie? te kable co ida do licznika zeby na fisie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ten schemat? a krancowki to gdzie? te kable co ida do licznika zeby na fisie było?

masz lampki w drzwiach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś próbował przekładać sam materiał z oparcia kanapy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, z gąbkami najlepiej przełożyć bo nie musisz rozpinać tych metalowych zapinek a później naciągać materiału. Więcej rzeźby z podłokietnikiem ale też się da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z kolega smky95 z forum wymyslilismy sposob mocowania przedniego fotela z a6 c5 do a4 b5 zeby frontowa czesc fotela byla jak najznizej ;) w porownaniu do mocowania ori z c5 siedzi sie teraz o niebo lepiej praktycznie tam samo nisko jak w fotelu z b5 a wygodnie jak w fotelu z c5 :banan:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...