Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :naughty: branża dowolna, produkcja, sprzedaż, handel, usługi, budżet 50 000 PLN. Jakiś sklep czy coś innego? Pomijając fakt, że większość osób czymś tam się już zajmuje. Ale tak gdybyście mieli coś rozkręcać "od nowa" . Jestem ciekaw Waszych pomysłów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat samochodowy :naughty: chociaż 50tys moze nie wystarczyć, chyba ze zaadoptowac do własnego domu garaż itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby były takie recepty to by świat był za prosty ;]

wszystko zalezy od tego na czym sie znasz co jest w Twojej okolicy, jakie masz atuty nie pieniezne (np dzialka, lokal, dom w dobrej lokalizacji ). nie staraj sie brać za cos o czym nie masz pojecia bo daleko nie zajedziesz, a z takim budzetem musisz zalozyc ze na poczatku robisz wszystko sam... albo przynajmniej wiekszosc.

itp itd.

ale czasy na rozruch to slabe teraz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne przedszkole :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myjnia samochodowa to złoty interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne przedszkole :hi:

tylko zebranie kadry i urzadzenie godnego lokalu to ciezko w 4x wiekszej kwocie sie zamknac pewnie..no i zalezy gdzie... w duzych miastach na pewno dobry pomysl..

zgadza się -ostatnio bardzo modny interes [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 08:25_________________________________________________

myjnia samochodowa to złoty interes

kwestia gdzie -miasto-czy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na zadupiu raczej zadnego interesu nie rozkręci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep motoryzacyjny i warsztat samochodowy ja nad dym myśle ale cholerkażona nieche się zgodzić na takie coś bo mówim że teaz to w ogule nie będe w domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep motoryzacyjny i warsztat samochodowy ja nad dym myśle ale cholerkażona nieche się zgodzić na takie coś bo mówim że teaz to w ogule nie będe w domu :decayed:

Jak byś ogarnął ten temat na swojej posiadłosci to w sumie złoty interes :wink4: Dobudowac tylko wiekszy garaż z kanałem i zaczynać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto to 30 000 mieszkańców, więc nie za dużo. Prywatne przedszkole odpada, bo do zwykłego nie ma kompletu chętnych. Domu z super lokalizacją ani działki nie mam. Ten warsztat to całkiem ciekawy pomysł :gwizdanie: , ale to musiałby być taki naprawdę warsztat, a nie pipidówa :polew: . Bo takich speców od wszystkich marek blacharzy mechaników elektryków od wszystkiego w jednym to już jest kilku. Ale 50 000 to na dobry podnośnik do podnoszenia pojazdów by wystarczyło pewnie tylko, albo dwa takie. Myjnia jak już to też taka "profesjonalna'', gdzie i auta ciężarowe/dostawcze można by było myć, bo takich na auta osobowe to też kilka już jest. Ale dobra myjnia + działka+wyposażenie to 300 000 jak nic :gwizdanie: Myślcie dalej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agencja towarzyska :mysli:

:good::polew: :polew: :polew:

jak masz dobre plecy to też dochodowy interesik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agencja towarzyska :mysli:

:polew: :polew: :polew: Akurat na czas kryzysu w kraju pomysł idealny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...