Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

hardcore panowie :decayed::polew:

A nie myśleliście o tym jak praca ? Czy nie będzie Wam to przeszkadzać w życiu prywatnym i przy zderzeniu z ciągle jeszcze stereotypowym i konserwatywnym społeczeństwem ? :wink4:

Kiedyś pracują w salonie odzieżowym ..przyszedł chłopak , szukał garnituru i koszuli i swój ślub..był tylko jeden problem ..miał wytatuowane całe plecy i klatkę piersiową ..prawie , że "koszulka " ... żadna koszula nie mogła tego pokryć ..a chłopak widać było , że będzie sie bał spojrzeń ludzi / rodziny na jego malunki prześwitujące przez koszulę... :gwizdanie:

..jedyne co mu mogłem poradzić to biały longsleve pod koszulę .. :tongue4: ..

Po co robić coś ..czego będziemy sie wstydziń na stare lata :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i honorowym dawca krwi nie można zostać jak się ma tatoo ,....

Czasami honorowym członkiem rodziny też :embarrassed: ... albo trza się wstydzić , ukrywać ..albo postawić przed faktem przyszłych teściów...wtedy jacy byśmy nie byli święci ..to i tak wyjdzie , że recydywa :gwizdanie:

Ja miałem kiedyś zajawkę na kolce ... uszy ..warga ..język...i szło by pewnie dalej ..w tunele lub inne dziadostwo ..ale w porę sie obejrzałem , że ludzie traktują mnie mniej poważnie .. że czas wyrastać z głupot :cool1:

Powyciągałem wszystkie druty .. tylko , że mi zostały dziury ... ale kolegom farba pod skórą zostanie na całe życie :embarrassed:

Dobra ..zaczynam pierdlić jak stary dziad :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebys był jeszcze stary dziad ;P

a ty dopiero szczwiu masz 21 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebys był jeszcze stary dziad ;P

a ty dopiero szczwiu masz 21 :P

..ale czuję sie stary duchowo / emocjonalnie :polew: :polew:

praca?

ja wykonuje wolny zawod, a tatuaz mam w takim miejscu ze go nie widac :wink4:

No to chyba , że tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wu nie wiedziałem ze z Ciebie taki byk :polew:

co tam sobie strzeliłeś na starość :P córa Cie namówiła :> :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skorpiona na ramieniu i jestem honorowym dawcą krwii, mam ochotę na jakiegoś tygrysa albo bullterriera ale jak widać na ochocie się kończy :)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 12:40_________________________________________________8a23a412a8eb11d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (własnego pomysłu) monochromatyczny tribal na łydce.

Przyznaję, że tatuaż uzależnia. Już planuję kolejny na ramię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ... usunąłbym, jakby się dało.

da sie ...

No, właśnie nie do końca (dowiadywałem się) - resztki zostają i albo musisz coś nowego nadziargać, albo wyglądasz jakby ci ktoś z pióra nakapał. Całkowicie można usunąc tylko jasne, delikatne tatuaże.

Moje się nie nadają - monochromatyczne, gruba kreska: na plecach znak 69, na przedramieniu spory motyw roślinno-bluszczowy. Od lat walczę, zeby kolejnych nie robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ja się wstydzić nie będę swoich dziar , no chyba ze mi ktoś spier... nie uznaje takiego podejścia do życia jak pół polski ze łysa głowa i tatuaż to z wiezienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar sobie zrobic polowe plecow, barki, biceps i troche klatki w jednym tatuazu ( nie tribal tylko inne motywy ze zwierzetami i ludzmi )

ale to jak jeszcze troche przytyje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar sobie zrobic polowe plecow, barki, biceps i troche klatki w jednym tatuazu ( nie tribal tylko inne motywy ze zwierzetami i ludzmi )

ale to jak jeszcze troche przytyje ;p

I jak bedziesz pakował to Ci sie wszystko porozciąga :naughty:

Orient % Celtic rządzą :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech Ci nie liczą na sesje ..bo widać , że to będą hektary pleców i :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga małe sprostowanie dziara sie nie rozciągnie , może się ewentualnie przesunąć przy przybraniu masy lub schudnięciu lub można mieć nie fart i zrobi sie rozstęp na dziarze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga małe sprostowanie dziara sie nie rozciągnie , może się ewentualnie przesunąć przy przybraniu masy lub schudnięciu lub można mieć nie fart i zrobi sie rozstęp na dziarze :decayed:

Tak..Taki rozstęp sprawi że się rozciągnie :wink4: Widziałem takie przypadki u kolegi tatuatora .. wygląda to troszkę z pupy :gwizdanie:

Koleżanki znajomy miał tatuaż na całej ręce .. błędy młodości... a że wyglądały paskudnie to jedyne co dało sie z nimi zrobić ..to zamalować :cool1: ... i koleś ma jedną rękę czarną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...