Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mam nowy... ale nie pokaze :tongue4:

albo... co mi tam - sam zaczalem ten watek ;)

czyli kolejny, nie ostatni ;)

tattoox.th.jpg

Opublikowano

Wu , pochwal sie gdzie robiłeś , szukam "zaufanego" studia.

Opublikowano
  • Autor

CH Land, Walbrzyska

gosc bardzo dobry i tani

Opublikowano

mam nowy... ale nie pokaze :tongue4:

albo... co mi tam - sam zaczalem ten watek ;)

czyli kolejny, nie ostatni ;)

tattoox.th.jpg

No Pieknie Zrobil...

Fajny motyw..

To tanio to ile ??

Mozesz napisac ile za ten dales czy to jest tajemnica ??

Bo planuje dorezac troszke u Siebie wiec..

Opublikowano

600 zl

taniocha

To faktycznie ciekawa cena :good:

Opublikowano
  • Autor

ano:)

polecam

ja na jesieni lece po kolejny ;)

Opublikowano

Też bym sobie teraz coś machnął ,ale pora roku niesprzyjająca tatuowaniu

Opublikowano

moskal czemu pora roku nie sprzyjająca? :cool1:

btw coś i tak drogo macie :decayed:

Opublikowano

Też bym sobie teraz coś machnął ,ale pora roku niesprzyjająca tatuowaniu

a czemu :mysli: fajna pora w sumie :naughty:

Opublikowano

Też bym sobie teraz coś machnął ,ale pora roku niesprzyjająca tatuowaniu

a czemu :mysli: fajna pora w sumie :naughty:

Kolega ma racje to nie jest dopra pora na tatuaze..

Poniewaz Tatuaza nie wolno zapocic.. Nie wolno go moczyc.. Nie wolno go wystawiac na promienie sloneczne czyli opalac.. Itd..

Najlepiej po wakacjach robic..

Bo zanim sie zagoi to troszke jednak mija.. Jakies 3 tygodnie zalezy od wzroku naturalnie :good:

Opublikowano
  • Autor

pora fajna ale tatuazu nie mozna opalac przez kilka tyg

jesli zrobisz go na przedramieniu to lipa jesli bedzie ladna pogoda

wszyscy w wodzie, a Ty w krzakach i w cieniu :)

Opublikowano

600 zl

taniocha

No drogo nie jest mi na ramieniu calosc wyszla 500zl :good:

Fakt ze blacha a cieniami troszke inaczej wyglada..

Powiem szczerze ze drogo nie jest :good:

Opublikowano

Kolega ma racje to nie jest dopra pora na tatuaze..

Poniewaz Tatuaza nie wolno zapocic.. Nie wolno go moczyc.. Nie wolno go wystawiac na promienie sloneczne czyli opalac.. Itd..

Właśnie o to chodzi. :good: ale musze sie do niego na tą Wałbrzyską przejechać i obczaić temat.

Opublikowano

no właśnie dlatego trzeba się teraz szybko dziarać żeby na lato móc wyjść już spokojnie :wink4:

Opublikowano

Ja może nie mam tatoo, ale mam kolczyka...

w...

a02a6ca07a.jpeg

:kox:

edycja:

@Tas2die4: nie, nie przeszkadza. Nawet nic nie czuję jak zahaczę o koszulkę, czy coś. :kox:

Opublikowano

o masssakraaaaa :shocked: :shocked:

nie przeszkadza to??

ja mam tattoo- krzyz a'la Tupac na lewym ramieniu, zdjecie dodam pozniej ;)

Opublikowano

no właśnie dlatego trzeba się teraz szybko dziarać żeby na lato móc wyjść już spokojnie :wink4:

Ty "sezonowcu" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja może nie mam tatoo, ale mam kolczyka...

w...

a02a6ca07a.jpeg

:kox:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a co do tatoo .... to bedzie ... :naughty:

Opublikowano

Ja może nie mam tatoo, ale mam kolczyka...

w...

a02a6ca07a.jpeg

:kox:

edycja:

@Tas2die4: nie, nie przeszkadza. Nawet nic nie czuję jak zahaczę o koszulkę, czy coś. :kox:

Jeszcze z rok i Ci przejdzie :wink4:

Też miałem podobne fanaberie, ale to bardziej przeszkadza niż wygląda.

I na sam koniec zostaja paskudne dziury na które każdy zwraca uwage :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.