Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stal chirurgiczna z Hamburga, daje radę - bramki nie

widzą a do USA nie latam od 1993go r. więc skanera się nie boję :)

Łoj :polew:

No ale co to daje ?? :decayed:

Mnie to boli na sama mysl :>

Opublikowano

Musiałbyś zapytać moją żonę ale hmmm niech to pozostanie słodką tajemnicą :)

Ból jest znośny = 0 - dziarka jak się goiła to bardziej bolało.

Opublikowano

Musiałbyś zapytać moją żonę ale hmmm niech to pozostanie słodką tajemnicą :)

Ból jest znośny = 0 - dziarka jak się goiła to bardziej bolało.

eee tam dziarka :P

Bardziej bola kontury (z racji ze sa najglebiej) niz samo gojenie :))

No to niech tak pozostanie Mimo wszystko ciekawosc jest :naughty:

No i na tym pozostanie mimo wszystko ja bym sie nie zdecydowal oj zywy bym sie nie dal :polew:

Opublikowano

Strach ma wielkie oczy - na Discovery CH widziałem o niebo bardziej bolesne sposoby "upiększania" ciała.

Opublikowano

"tatuaże " które są wycinane w skórze ... i zostają blizny tez oglądałem kiedyś o tym w TV ale nie pamiętam jak sie nazywała ta "sztuka"

Opublikowano

"tatuaże " które są wycinane w skórze ... i zostają blizny tez oglądałem kiedyś o tym w TV ale nie pamiętam jak sie nazywała ta "sztuka"

SAKRYFIKACJA kolego jak się nie mylę :wink4:

Opublikowano

Strach ma wielkie oczy - na Discovery CH widziałem o niebo bardziej bolesne sposoby "upiększania" ciała.

Wiesz dla upartego..

Ja tam chyba nie mam tego zwoja odchylowego :polew:

Joke nie no kazdy ma prawo robic z swoim Cialem co chce.. Ja tam chyba na tatuazach swoich pozostane :wink4:

Opublikowano

Ja mam od lat apetyt na tatuaż pyska Bullterriera z racji tej, że miałem sukę bullika i mam do tej rasy sentyment ew. paszczę tygrysa bo w chińskim zodiaku jestem tygrysem :)

Opublikowano

Ja mam od lat apetyt na tatuaż pyska Bullterriera z racji tej, że miałem sukę bullika i mam do tej rasy sentyment ew. paszczę tygrysa bo w chińskim zodiaku jestem tygrysem :)

To juz lepiej Tygrysa jakiegos fajnego szukaj wzoru i jazda :P

Miejsce masz wiec jaki problem ?? :)

Jest jakis ?? :P

Opublikowano

Finanse jak na razie a miejsca na drugim ramieniu jest pełno :)

Opublikowano

ja już jestem umówiony na środę na kolejne dziaranie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

pochwal sie od razu :)

nie omieszkam :good:

Opublikowano

ja już jestem umówiony na środę na kolejne dziaranie :gwizdanie: :decayed:

a co rzeźbisz ???

Opublikowano

ja już jestem umówiony na środę na kolejne dziaranie :gwizdanie: :decayed:

a co rzeźbisz ???

Pewnie yakuza :decayed:

Opublikowano

ja już jestem umówiony na środę na kolejne dziaranie :gwizdanie: :decayed:

Tomek Ty sie tak nie jaraj tym przemysl zebys nie wyrezal czegos a po mieszku nie stwierdzal ze trzeba to zagryzdac :naughty:

Mam nadzieje ze decyzje nie sa pochopne i oby nie byly bo zapisac siebie jest latwo wystarczy tylko kaska :wink4:

Finanse jak na razie a miejsca na drugim ramieniu jest pełno :)

No rozumiem w sumie wiesz jak juz tatulowac to cos fajnego nie szczypiac sie finansowo.. Bo to jednak na cale zycie :good:

Opublikowano

ja swój wymarzony tatoo robię na jesień, projekt autorski - długo poszukiwany/tworzony, tatoo 3 sesje po 5-6 godzin :naughty:

Opublikowano

ja swój wymarzony tatoo robię na jesień, projekt autorski - długo poszukiwany/tworzony, tatoo 3 sesje po 5-6 godzin :naughty:

zapodaj zatem ten projekt .... ocenimy :naughty:

Opublikowano

ja swój wymarzony tatoo robię na jesień, projekt autorski - długo poszukiwany/tworzony, tatoo 3 sesje po 5-6 godzin :naughty:

zapodaj zatem ten projekt .... ocenimy :naughty:

jesteś pewien :naughty: :naughty: :naughty: zaraz poszukam i wrzucę :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:05_________________________________________________acha tatuję TrueOgre czyli siebie :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

ja swój wymarzony tatoo robię na jesień, projekt autorski - długo poszukiwany/tworzony, tatoo 3 sesje po 5-6 godzin :naughty:

zapodaj zatem ten projekt .... ocenimy :naughty:

jesteś pewien :naughty: :naughty: :naughty: zaraz poszukam i wrzucę :evil:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:05_________________________________________________acha tatuję TrueOgre czyli siebie :evil: :evil: :evil:

Oj tez jestem Ciekaw wzoru :naughty:

A jesnien to najlepsza pora na tatuaz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.