Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja partnerka ma w języku i delikatnie czuć metal czasem :polew:

:naughty: :naughty: to pięknie :polew:

Opublikowano

nie mam odwagi :wink4:

lepiej przyznaj od razu że czekasz na wrażenia jak to jest z kolczykiem :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

dali jazda!!!! zadnych kolczykow!!! :polew:

Opublikowano

proponuję autorowi wątku zmianę tematu na "Tattoo & Piercing" :good:

btw... odkopałem starego kotleta i proszę jaką furore robi :decayed:

Opublikowano

Ale Wy zgrzani jesteście :polew:

Jeszcze trochę to sobie diodkę zamontujecie aby łatwiej było trafić :polew:

Opublikowano

Ja mam piercing "Frenum" dla wtajemniczonych wiadomo o co lata :)

Opublikowano

też bym chciał w języku ale też mam jakiś lęk przed tym :tongue4:

Kolczyk w języku to za***ista sprawa. Zabieg nie jest taki bolesny jak mogłoby się wydawać. Szczególnie że kłuła mnie pani doktor z przepięknym dekoltem, który odwracał uwagę :naughty:

Przez dwa/trzy dni język mocno napuchnięty przez co nie tylko jest utrudnione jedzenie ale i nawet poprawne wysławianie się. Ale pózniej, tak jak ragga pisze - wrażenia kobiet bezcenne :)

Niestety po kilku latach musiałem zdjąć ponieważ za często przygryzałem go zębami co skutkowało nawet ukruszeniem.

Teraz jest większy wybór i można kupić kolczyki zrobione nie z metalu przez co na pewno nie są takie niebezpieczne dla zębów.

Opublikowano

Teraz jest większy wybór i można kupić kolczyki zrobione nie z metalu przez co na pewno nie są takie niebezpieczne dla zębów.

dla wielu to najlepszy byłby z gumy :gwizdanie:
Opublikowano

Ja mam piercing "Frenum" dla wtajemniczonych wiadomo o co lata :)

O Panie... frenum - czapki z głów -> :hi:

Opublikowano

Ja mam piercing "Frenum" dla wtajemniczonych wiadomo o co lata :)

to nieźle Bartek :good:

Opublikowano

Ja mam piercing "Frenum" dla wtajemniczonych wiadomo o co lata :)

Bedziesz musiał chłopakom na spocie pokazać :kox::)

Opublikowano

Ja mam piercing "Frenum" dla wtajemniczonych wiadomo o co lata :)

Bedziesz musiał chłopakom na spocie pokazać :kox::)

ja tam Pie****e niechce oglądać :polew:

Opublikowano

ja tam Pie****e niechce oglądać :polew:

Ja Ci sie wogóle nie dziwie :polew::kox::polew:

Opublikowano

W kompleksy by może wpadli więc nie pokażę :)

Opublikowano

hehe nie no to już przesada... :gwizdanie:

ale w nosie i uszach sobie dowale pewnie :decayed:

w tym tygodniu idę walnąć mój numerek na łopatce... macie może jakieś ciekawe czcionki dla cyfr? szukam takiej z jakimiś "zawijaskami" żeby ten numerek na bark ładnie zachodził :mysli:

Opublikowano

mineta :doh1: :acute::yeee::jezyk:

Ragga ty czubie :kox::polew:

:decayed:

Przez dwa/trzy dni język mocno napuchnięty przez co nie tylko jest utrudnione jedzenie ale i nawet poprawne wysławianie się. Ale pózniej, tak jak ragga pisze - wrażenia kobiet bezcenne :)

Mnie to opuchlizna trzymała trochę dłużej pomimo przemywania..i przy okazji powiększyły mi się węzły chłonne..a jak się przygryzło kolca to ból taki że trzeba było skopac szafę :decayed:

Samo przekłuwanie było bolesne bo za jednym zamachem zrobiłem sobie trzy kolczyki więc już miałęm dośc :embarrassed:

Opublikowano

Ja się sam piercingowałem :) nie widzę innej wersji :) myślę nad "double frenum" :)

Opublikowano

Ja się sam piercingowałem :) nie widzę innej wersji :) myślę nad "double frenum" :)

A jak Ci się udaje przechodzić przez bramki magnetyczne/ wykrywacze metali ? :decayed:

Opublikowano

Stal chirurgiczna z Hamburga, daje radę - bramki nie widzą a do USA nie latam od 1993go r. więc skanera się nie boję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.