Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TATOO & PIERCING ma ktos? '-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie dlatego trzeba się teraz szybko dziarać żeby na lato móc wyjść już spokojnie :wink4:

Ty "sezonowcu" :polew: :polew: :polew: :polew:

jaki zaś sezonowcu?:polew:

wypraszam sobie :naughty:

to nie ja henną sobie dziary robie :polew::decayed:

Opublikowano

Jeszcze z rok i Ci przejdzie :wink4:

Też miałem podobne fanaberie, ale to bardziej przeszkadza niż wygląda.

I na sam koniec zostaja paskudne dziury na które każdy zwraca uwage :thumbdown:

Mam to od ponad roku, i na razie nie planuję tego ściągać.

A jeżeli chodzi o "paskudne dziury" to są maści, i śladu nie widać. :wink4:

Najbardziej podobają mi się reakcje ludzi, którzy stoją za mną - "Ty popatrz on ma kulki w karku", "coś mu wystaje z karku". :kox:

Opublikowano

A jeżeli chodzi o "paskudne dziury" to są maści, i śladu nie widać. :wink4:

Jesteś pewien, że maśc zregeneruje Ci ubytek skórny ? :naughty::decayed:

Zabliźni się..ale dziury będzie widac :wink4:

Opublikowano

a tam nie przesadzajcie... ja mam w brodzie dziure na kolczyk i dobrze jest :gwizdanie:

Opublikowano

a tam nie przesadzajcie... ja mam w brodzie dziure na kolczyk i dobrze jest :gwizdanie:

poka Tomek poka :shocked:

Opublikowano

no co to za sensacja? :gwizdanie:

nie mam fotek tego nigdzie a nie będę sobie specjalnie zdjęcia robił żeby pokazać dziure 2cm pod wargą :polew:

Opublikowano

a tam nie przesadzajcie... ja mam w brodzie dziure na kolczyk i dobrze jest :gwizdanie:

Ja też. I bardzo mi to przeszkadza.

Dziury w jezyku nie widac, ale w uszach blizny zostaly :decayed:

Opublikowano

a ja mam kolczyk w nosie i w uchu :gwizdanie:

Opublikowano

a ja mam kolczyk w nosie i w uchu :gwizdanie:

W nosie to jakoś tak dziwnie :decayed:

Opublikowano

a ja się nad nosem też zastanawiałem :mysli:

Opublikowano

a ja mam kolczyk w nosie i w uchu :gwizdanie:

W nosie to jakoś tak dziwnie :decayed:

dziwnie? nie, raczej rzadko spotykane i o to chodzilo, malo jest facetow w "takiej opcji" :>

Opublikowano

gdzie dokładnie masz ten kolczyk? daj foto :naughty:

Opublikowano

Kwestia zboczenia :decayed:

Ja miałem w uchu- chrząstka, później w brodzie na dokładkę zrobiłem sobie w języku :decayed:

Z chrząstki się wyciągnęło i zrobiło się w uszach. A później stwierdziłem, że to przegięcie pałki i powyciągałem wszystkie :good:

Opublikowano

aa6a7f2cadea7c.jpg

a tu widac kawalek tattoo ;)

51ba5f34890290.jpg

:hi:

Opublikowano

a ja mam kolczyk w nosie i w uchu :gwizdanie:

W nosie to jakoś tak dziwnie :decayed:

dziwnie? nie, raczej rzadko spotykane i o to chodzilo, malo jest facetow w "takiej opcji" :>

Oj taka damska ta opcja troszke no ale wszystko jak kto lubi.. :naughty:

Krzyz za to rewelacja :good:

Opublikowano

za***iste :kox:

już jestem bliżej na TAK :gwizdanie:

Opublikowano

a tam nie przesadzajcie... ja mam w brodzie dziure na kolczyk i dobrze jest :gwizdanie:

To Wodki szkoda Ci lac :polew: :polew: :polew:

Bo wiecej wylejesz niz sie napijesz :tongue4:

Opublikowano

spoko przeciekać nie przeciekam :gwizdanie: :polew:

a wódke to do żołądka prosto a nie się delektować :naughty:

Opublikowano

spoko przeciekać nie przeciekam :gwizdanie: :polew:

a wódke to do żołądka prosto a nie się delektować :naughty:

No tak :P

Ale silikonowa uszczelke masz :P

Bo wodka moze nie ale sa trunki ze powinno sie jednak :naughty:

Ja bym chcial w jezyku kolczyl przeraza mnie tylko opuchlizna przez te 5 dni :naughty:

Kaszki jakies phyy zarcie w plynie :decayed:

Opublikowano

też bym chciał w języku ale też mam jakiś lęk przed tym :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.