Treść opublikowana przez AZIK
-
Wyłączenie systemu Start/Stop na stale lub zapamiętanie ustawień w Audi
A5 2,0 TDI 2012 W kanale 34 poprzez upoważnienie dostępu 20113 zmieniłem wartość z 28 na 0. Jakiś poradnik na YT tak wskazywał. Nastąpiło odwrócenie działania przycisku, tzn. po odpaleniu auta przycisk podświetlony na żółto - system SS z automatu po odpaleniu jest zdezaktywowany. Q3 2,0 TDI 2013 dalej nie wiem jak to ogarnąć, bo brak dostępu do modułu 09 i jego adaptacji (żadne kody nie działają) Ktoś wspominał gdzieś, że jest inny typ sterownika niż w A4 A5 Q5 z podobnych roczników. Gdyby ktoś miał wiedze to proszę o info.
-
Trzeszczy przycisk tempomatu
Hej. Czy to popularna przypadłość jak jest zimno że trzeszczy drży ten mały przycisk na manetce tempomatu? Potem jak się nagrzeje w środku to przestaje. Macie jakiś pomysł co z tym zdziałać? Jest to rozbieralne czy trzeba kiere targać żeby dorwać się do całej manetki. A może to wina jakiś poduch pod motorkiem? Aczkolwiek nie czuć by nim telepało.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
no bom do kogo innego napisał już posyłam
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
poszło pw nt wzmocnienia i sklejenia
-
Zamienik zamka schowka a4 b7
a u nas schowki angielski po 50-70 zł latają... mam klamkę angielską, może nie idealną ale pewno koszty wysyłki przerosną wartość klamki :( klamka nie pasuje z innego samochodu grupy VAG :( Europejska nie pasuje do angielskiej... :(
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
To sobie go przesmaruj lekko bo możliwe ze ktos go specjalnje odłączył żeby zawiasa nie urwać. Tak tylko pisze żebyś wiedział.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Wejdź na google albo allewmordedrogo i wpisz tloczek schowka audi a4 b6 b7 Szybciej tak znajdziesz niż ktoś zejdzie do auta pobawi sie w demontaż i zrobi zdjecia.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Hej za zapalenie żarówki odpowiedzialny jest tłoczek wspomagający opuszczanie klapki. Zdejm osłonę przy desce/kokpicie po prawej stronie (od strony drzwi pasażera) Zobaczysz tłoczek, odepnij wtyczkę i zewrzyj jakimś kablem oba przewody we wtyczce. Jeśli zadziała podświetlenie schowka to coś z biegunami w tłoczku. Możesz go też wyciągnąć i oblookać po tym zabiegu. Jeśli nie zadziała to ... to pisz....
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Przekręć do mnie. Może pomogę w tym temacie. A masz bliżej z Kato do Tychów albo pisz maila [email protected] Nr na priv poszedł
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Również mogę pomóc w ogarnięciu tego tematu. Zapraszam na pw.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Może nie Poznań ale odezwij sie na priv. Może pomogę w problemie.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
trza rozpołowić klapę schowka, przeszlifować wodziki w miejscach prowadnic - takich prostokątnych obejm, albo same wodziki, poskładać do kupy, skleić, zamontować na auto jeżeli tego nie robiłeś - hmmm... jest duża szansa że będzie problem... odezwij się na pw, podam Ci nr tel. i podpowiem co robić..
-
Schowek Audi A4 B6
poszedł PW, może pomogę, mam w tym spore doświadczenie i "ZERO" reklamacji
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
pasują!!!, nowsza klapka (z wybrzuszeniem) konstrukcyjnie nie różni się niczym od starej... klapka USA (miękka) tez pasuje do byle jakiego tyłu schowka ze schowka angielskiego nic nie pasuje do Europy (oprócz siłownika i lampek, ale w siłowniku trzeba obrócić obudowę ) B6/B7/Seat Exeo to te same schowki, jedynie kolory mogą być inne... W wersji cabrio naprzykład - w klapce schowka znajduje się ryglowanie podłączone pod centralny zamek, ale i tak klapka pasuje do nie-cabrio
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
mam taką blaszkę powyginaną, dwa tygodnie czekałem i przyszło z chin... gdyby nie chciało się komuś czekać mam u siebie - zostało mi kilka blaszek... jednak wolę naprawić (wzmocnić i skleić) klientowi zawias, estetyczniej to wygląda, ale wiadomo - blaszka to najtańszy koszt... wszystko zależy co komu pasuje...
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
zawsze można skleić zawias i wzmocnić go jakimś elementem wewnątrz, np. stalową szpileczką fi 6 szczegóły pw
-
Nie działa lampka w schowku
wazelina techniczna!!! albo silikon w sprayu!!! a najlepszy smar do zacisków hamulcowych - nie oddziaływuje na gumę tłoczka
-
Nie działa lampka w schowku
pewno siłownik "zapieczony"... najpierw go rozbierz i przesmaruj, bo urwiesz zawiasa... potem zepnij razem z zawiasem schowka trytytką lub śrubką fi 4... tam generalnie powinien być kołek ale nic nie dopasujesz takiego...
-
Schowek pasażera A4 B6 Cabrio a zwykły jakie roznice ?
wizualnie de facto tak... jednakże w Cabrio częstokroć się zdarza, że w klapie schowka zamocowany jest centralny zamek, który z automatu zamyka schowek podczas zamykania pojazdu... A z czym masz problem??
-
Klamka schowka UK vs EU
jak odpowiednio dorobisz blaszkę np z aluminium to spasuje taki rygiel, dzyndzel po przeciwnej stronie dla angielskiej klamki:)
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
spróbuj jeszcze wybić bolce z klapki - te od dołu co są... i wtedy będzie więcej ruchu samej klapki - może sama wypadnie z zatrzasku po lewej stronie
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
Trudno powiedzieć... musiałbym to widzieć... A klamka pewno nie reaguje, co??
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
naciskając jedną stronę - druga automatycznie się wsuwa no chyba że mechanizm uszkodzony
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
Grabi a skąd dokładnie jesteś?? Możesz wpaść na Tychy i to ogarniemy??? Odezwij się na pw albo tu w temacie:)
-
Spoty Katowice i okolice
siemka... miłego weeku