Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AZIK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AZIK

  1. A5 2,0 TDI 2012 W kanale 34 poprzez upoważnienie dostępu 20113 zmieniłem wartość z 28 na 0. Jakiś poradnik na YT tak wskazywał. Nastąpiło odwrócenie działania przycisku, tzn. po odpaleniu auta przycisk podświetlony na żółto - system SS z automatu po odpaleniu jest zdezaktywowany. Q3 2,0 TDI 2013 dalej nie wiem jak to ogarnąć, bo brak dostępu do modułu 09 i jego adaptacji (żadne kody nie działają) Ktoś wspominał gdzieś, że jest inny typ sterownika niż w A4 A5 Q5 z podobnych roczników. Gdyby ktoś miał wiedze to proszę o info.
  2. AZIK opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Hej. Czy to popularna przypadłość jak jest zimno że trzeszczy drży ten mały przycisk na manetce tempomatu? Potem jak się nagrzeje w środku to przestaje. Macie jakiś pomysł co z tym zdziałać? Jest to rozbieralne czy trzeba kiere targać żeby dorwać się do całej manetki. A może to wina jakiś poduch pod motorkiem? Aczkolwiek nie czuć by nim telepało.
  3. no bom do kogo innego napisał już posyłam
  4. poszło pw nt wzmocnienia i sklejenia
  5. a u nas schowki angielski po 50-70 zł latają... mam klamkę angielską, może nie idealną ale pewno koszty wysyłki przerosną wartość klamki :( klamka nie pasuje z innego samochodu grupy VAG :( Europejska nie pasuje do angielskiej... :(
  6. To sobie go przesmaruj lekko bo możliwe ze ktos go specjalnje odłączył żeby zawiasa nie urwać. Tak tylko pisze żebyś wiedział.
  7. Wejdź na google albo allewmordedrogo i wpisz tloczek schowka audi a4 b6 b7 Szybciej tak znajdziesz niż ktoś zejdzie do auta pobawi sie w demontaż i zrobi zdjecia.
  8. Hej za zapalenie żarówki odpowiedzialny jest tłoczek wspomagający opuszczanie klapki. Zdejm osłonę przy desce/kokpicie po prawej stronie (od strony drzwi pasażera) Zobaczysz tłoczek, odepnij wtyczkę i zewrzyj jakimś kablem oba przewody we wtyczce. Jeśli zadziała podświetlenie schowka to coś z biegunami w tłoczku. Możesz go też wyciągnąć i oblookać po tym zabiegu. Jeśli nie zadziała to ... to pisz....
  9. Przekręć do mnie. Może pomogę w tym temacie. A masz bliżej z Kato do Tychów albo pisz maila [email protected] Nr na priv poszedł
  10. Również mogę pomóc w ogarnięciu tego tematu. Zapraszam na pw.
  11. Może nie Poznań ale odezwij sie na priv. Może pomogę w problemie.
  12. trza rozpołowić klapę schowka, przeszlifować wodziki w miejscach prowadnic - takich prostokątnych obejm, albo same wodziki, poskładać do kupy, skleić, zamontować na auto jeżeli tego nie robiłeś - hmmm... jest duża szansa że będzie problem... odezwij się na pw, podam Ci nr tel. i podpowiem co robić..
  13. AZIK odpowiedział(a) na przemek1259 temat w Audi A4 B6/B7
    poszedł PW, może pomogę, mam w tym spore doświadczenie i "ZERO" reklamacji
  14. pasują!!!, nowsza klapka (z wybrzuszeniem) konstrukcyjnie nie różni się niczym od starej... klapka USA (miękka) tez pasuje do byle jakiego tyłu schowka ze schowka angielskiego nic nie pasuje do Europy (oprócz siłownika i lampek, ale w siłowniku trzeba obrócić obudowę ) B6/B7/Seat Exeo to te same schowki, jedynie kolory mogą być inne... W wersji cabrio naprzykład - w klapce schowka znajduje się ryglowanie podłączone pod centralny zamek, ale i tak klapka pasuje do nie-cabrio
  15. mam taką blaszkę powyginaną, dwa tygodnie czekałem i przyszło z chin... gdyby nie chciało się komuś czekać mam u siebie - zostało mi kilka blaszek... jednak wolę naprawić (wzmocnić i skleić) klientowi zawias, estetyczniej to wygląda, ale wiadomo - blaszka to najtańszy koszt... wszystko zależy co komu pasuje...
  16. zawsze można skleić zawias i wzmocnić go jakimś elementem wewnątrz, np. stalową szpileczką fi 6 szczegóły pw
  17. wazelina techniczna!!! albo silikon w sprayu!!! a najlepszy smar do zacisków hamulcowych - nie oddziaływuje na gumę tłoczka
  18. pewno siłownik "zapieczony"... najpierw go rozbierz i przesmaruj, bo urwiesz zawiasa... potem zepnij razem z zawiasem schowka trytytką lub śrubką fi 4... tam generalnie powinien być kołek ale nic nie dopasujesz takiego...
  19. wizualnie de facto tak... jednakże w Cabrio częstokroć się zdarza, że w klapie schowka zamocowany jest centralny zamek, który z automatu zamyka schowek podczas zamykania pojazdu... A z czym masz problem??
  20. AZIK odpowiedział(a) na Jog temat w Audi A4 B6/B7
    jak odpowiednio dorobisz blaszkę np z aluminium to spasuje taki rygiel, dzyndzel po przeciwnej stronie dla angielskiej klamki:)
  21. spróbuj jeszcze wybić bolce z klapki - te od dołu co są... i wtedy będzie więcej ruchu samej klapki - może sama wypadnie z zatrzasku po lewej stronie
  22. Trudno powiedzieć... musiałbym to widzieć... A klamka pewno nie reaguje, co??
  23. naciskając jedną stronę - druga automatycznie się wsuwa no chyba że mechanizm uszkodzony
  24. Grabi a skąd dokładnie jesteś?? Możesz wpaść na Tychy i to ogarniemy??? Odezwij się na pw albo tu w temacie:)
  25. AZIK odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemka... miłego weeku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.