evo

Reputacja

1. evo

[B6 AWX] sedan

Dzięki za słowa uznania. A4 jak A4 , choć radyjko zwykle nie gości w B6 . Radyjko jest z 2007 roku , na jedną CD ale jest MP3 . Radyjko jest piękne -polecam . I gra całkiem dobrze sam byłem pod wrażeniem. Odnośnie zawieszenia to własnie ktoś zwinął mi z przed nosa zestawik z S line ...pewnie ktoś z forum . Przydało by sie ją posadzić to fakt.
  2. evo

[B6 AWX] sedan

Przywitałem sie już w innym dziale wg regulaminu. Teraz moje pierwsze fotki może jakosci nie najlepszej ,bo jak widze niektóre foty to dzieła sztuki- gratuluje. Nie bede pisał o zmianach bo ich nie ma
  3. Mi raczej chodzi o sam przewód anteny radiowej, myśle że nikt jej nie wyciągnął . Patrząc jednak tam po tych wiązkach nie widze, juz rozkręciłem częśc środkowego tunelu, widopcznosć raczej dobra (zważywszy na okoliczności) , a jednak nie ma śladu po antenie od radia. [br]Dopisany: 27 Luty 2008, 21:42 _________________________________________________Odczepiłem tylny element z podsufitki tam podobno ma być antena. W moim przypadku zostały tylko slady że coś tam było, są miejsca (zatrzaski) aby coś tam wpiąć ,ale tego czegoś brak... Jak to możliwe aby ktoś wyciągnął antene
  4. Ja własnie kupiłem CD Concert z 2007 i jestem umówiony na montaż do mojej z 2002 . Zobaczymy co z tego bedzie.
  5. Witam, mam taki problem : kupiłem auto i ktoś przed sprzedażą brutalnie wytargał to co tam było grającego prawdopodobnie navi ( na pewno duża), pozostały dwie kosti ISO i kilka cienkich klabelków luźnych . Z tym można sobie popradzić ale problem jest z anteną, po prostu jej nie ma. Gdzie jej szukać skąd ona wychodzi, prosze o jakieś wskazówki.
  6. Czy chodzi o tą zaślepkę, która z drugiej strony chyba ukrywa bespieczniki. Ona powinna być na jakiś kołkach wiec ide kombinować. Siedze przy tym forum w oczekiwaniu na jakiś pomysł, wiec dzięki za kazdą wskazówkę .[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 20:17 _________________________________________________!!!!!!!!!!!! "waskipl" -dzięki zrobione, otworzone znaczy sie, tak jak mówiłeś coś tam musiało sie tam coś ułamać w tej klameczce. Dzięki "waskipl" winny jestem przysługe . Ale co teraz z tą klameczką ?
  7. Witam, dopiero co sie zalogowałem a tu już problem z autem ;( Prosze o pomoc , tak po prostu nie mogę otworzyć schowka, tego przedniego przy kolanach pasażera . Chciałem otworzyć a tu nic, nic nie strzeliło , co mogłoby oznaczać pęknięcie . Klameczka sie otwiera bez żadnego oporu ale schowek sie nie otwiera. Mam tam zatrzasnięte wszystkie dokumenty od samochodu !!!
  8. Witam, chciałem sie przywitac z przyjemnoscią i zgodnie z wytycznymi To forum jest nieco inaczej zbudowane niż to na którym wcześniej przebywałem, ale to szczegóły, pewnie sie przyzwyczaje. Nie uwierzycie z czego sie przesiadłem wiec pozwole sobie wrzucić link http://www.honda-crx.info/forum/album_personal.php?user_id=449