-
Proszę o analize logów 1.8T
Witam auto słabo ciągnie 003-032.csv 020.csv 032.csv 115.csv
-
Przetwornica xenon a4b5
Jak by co to mam przetwornice na sprzedaż sprawną Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
I jak Ci to się spisywało bo zastanawiam się czy nie wymienić oryginalne ksenon na te bi-led.
-
A6 C4 Kluczyk bez transpondera Immo
Jak masz pin do puszki immo to prosta procedura Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o pomoc
A co tu analizować wszystko ok korekty w normie.
-
Czujnik poziomu płynu chlodniczego
Nie da rady wyłączyć vag-em Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w dołożeniu RNS-E do A4 B6
Jak coś elektrycznie to służę pomocą robiło się to i owo w tych samochodach Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Trudna do zdiagnozowania usterka. Buja na boki przy przyspieszaniu
Sprawdź przeguby wewnętrzne Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w dołożeniu RNS-E do A4 B6
Kolego mogę ci to ogarnąć daleko do mnie nie masz kompletuj graty i wpadnij w jakiś weekend to ogarniemy temat mam wszystko co trzeba. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Pewnie tak ale trudno zostanie tak a jak będą środki to się coś może pomyśli Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Ale pierwszy i drugi wykres ma wpisane dokładnie te same dane Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Po poprawce Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Już się umówiłem na korektę w za tydzień dam znać o efektach lub ich braku. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Też mi się tak wydaje wygrali tylko raz i stwierdzili że ok ale na umowie jest ze mogę przyjechać na korektę w ciągu miesiąca za darmo. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Wiem że Maciej by zrobił najlepiej ale dałem już teraz tym i już zapłaciłem więc niech poprawiają skoro wzięli pieniądze Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
lukasn1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta