Treść opublikowana przez lukasn1
-
Proszę o analize logów 1.8T
Witam auto słabo ciągnie 003-032.csv 020.csv 032.csv 115.csv
-
Przetwornica xenon a4b5
Jak by co to mam przetwornice na sprzedaż sprawną Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
I jak Ci to się spisywało bo zastanawiam się czy nie wymienić oryginalne ksenon na te bi-led.
-
A6 C4 Kluczyk bez transpondera Immo
Jak masz pin do puszki immo to prosta procedura Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o pomoc
A co tu analizować wszystko ok korekty w normie.
-
Czujnik poziomu płynu chlodniczego
Nie da rady wyłączyć vag-em Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w dołożeniu RNS-E do A4 B6
Jak coś elektrycznie to służę pomocą robiło się to i owo w tych samochodach Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Trudna do zdiagnozowania usterka. Buja na boki przy przyspieszaniu
Sprawdź przeguby wewnętrzne Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w dołożeniu RNS-E do A4 B6
Kolego mogę ci to ogarnąć daleko do mnie nie masz kompletuj graty i wpadnij w jakiś weekend to ogarniemy temat mam wszystko co trzeba. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Pewnie tak ale trudno zostanie tak a jak będą środki to się coś może pomyśli Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Ale pierwszy i drugi wykres ma wpisane dokładnie te same dane Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Po poprawce Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Już się umówiłem na korektę w za tydzień dam znać o efektach lub ich braku. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Też mi się tak wydaje wygrali tylko raz i stwierdzili że ok ale na umowie jest ze mogę przyjechać na korektę w ciągu miesiąca za darmo. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Wiem że Maciej by zrobił najlepiej ale dałem już teraz tym i już zapłaciłem więc niech poprawiają skoro wzięli pieniądze Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Chciałbym żeby z dołu ciut lepiej się zbierał da coś się z tym zrobić bo nie wiem jak naciskać na gościa bo twierdził że dół słaby bo turbo większe i przez to
-
Po zmianie oprogramowania w rne -e na sw 750 mam teraz sw x-- i nie zapisuje mi stacji radiowych
Musisz zrobić teraz downgrade do 080 softu a potem do nowszego i będzie ok też tak miałem
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
http://vaglog.pl/log_259886.html http://vaglog.pl/log_259887.html http://vaglog.pl/log_259888.html http://vaglog.pl/log_259889.html
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
A znasz lepszy wyznacznik stanu pempek który można sprawdzić bez ich wyjmowania Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
W blokach korekty są w normach Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Nie sprzęgło i dwumas nowy wymieniany że trzy tygodnie temu Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Co sądzisz o dole coś mi się wydaje że katek zapchany co sądzisz może to jest przyczyną? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Nie wiem tyle im wyszło chyba pojadę na korektę bo coś mi się wydaje tak jak widziałem wygrali raz i już poprawek nie było. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
AJM po zmianie turba na AWX i po programie
Jak oceniacie mój wykres nie wydaje się że po zmianie na turbo od AWX nie powinno być lepiej. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
rsne PAL/NTSC
Nie ma tylko ntsc kamerka ceny już od 70 zł więc tragedii nie ma Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka