Treść opublikowana przez lukasn1
-
Ori Lampy Xenon
Imitacje sprzedaje kolega z forum w dziale sprzedam części to taki moduł który podłącza szczęśliwego pod regulacje świateł i gdy włączasz światła to one opadają i się podnoszą jak w orgilale
-
Ori Lampy Xenon
Niby masz rację a nie starsze tylko informuje o skutkach i nie radzę wyjeżdżać do niemiec bo drogo będzie
-
Ori Lampy Xenon
Tam gdzie samochód zarejestrowany jest
-
Ori Lampy Xenon
Nie licząc mandatu
-
Ori Lampy Xenon
Ci wszystko kontrolują od ręcznego po światła ale zwykła drogówka raczej się nie czepia
-
Ori Lampy Xenon
Przy kontroli drogówki tej z busa tak zwana jeżdżąc stacja kontroli to nie da rady i tak mandat i zabrany dowód
-
Ori Lampy Xenon
Widzisz miałem komplet za 300 świeciły elegancko bo zostały mi jak wsadzilem ksenon ale jeden zarezerwowal do wypłaty a widzę ze byś mógł odebrać odemnie osobiście bo mieszkam niedaleko.
-
Ori Lampy Xenon
Jakich halogenów? Jak kupisz xenon to nie załozysz zarówek h7 bo nie to gniazdo
-
Ori Lampy Xenon
Prawnie nie ma problemu z tym ale na części trochę drogo wychodzi same przetwornice z 500 zł odblysniki drugie tyle plus palniki d2s jakieś firmowe ze 300
-
Ori Lampy Xenon
Oryginalne są dobre i jak masz fis to ci będzie działać kontrola żarówek poza tym oznaczenia na lampach polifta są i na xenon i na zwykłe halogenowe żarówki obojętnie czy były ksenony czy nie sprawdzałem na lampach jest oznaczenie DC
-
Słabe światła A4 b5 - wypalone soczewki
Odkrecasz odblysnik od soczewki potem zdejmujesz 4 metalowe zabezpieczenia i wyjmujesz odbłysnik wychodzi trochę na sile ale da rady.
-
Ori Lampy Xenon
Spróbuj w poniedziałek bo jak są oryginalne to warto
-
Ori Lampy Xenon
No widziałem ale pewnie pomylka bo chyba nie było hella tych lamp zadzwoń zapytaj.
-
Ori Lampy Xenon
Ja za swoje kompletne orginalne dałem 270 zl Masz numer aukcji 5777598767 allegro zobacz te wydają się ok i kompletne
-
Ori Lampy Xenon
Lepiej szukaj komplet taniej cie to wyjdzie i mniej rzeźby.
-
Ori Lampy Xenon
Ale to nie orginalny xenon bo nie ma spryskiwaczy i cena dość duża
-
[B5 AJM] Reflektory halogenowe nie świecą
Kolego jest on pod schowkiem pasażera trzeba schowek zdjąć i go zobaczysz.
-
Ori Lampy Xenon
Też jestem w trakcie kompletowania wszystkiego pod orginal xenon juz prawie wszystko mam lampy wyrwał okazyjnie i mogę ci powiedzieć ze nawet lampy zespolone po lifcie bez xenon mają homologację na xenon różnią się tylko odblysnikem który ma gniazdo na d2s miejsce na przetwornice i wszystko inne jest wiem bo mam lampy takie i takie i je porównywałem.
-
Błędy climatronica
Silniczek klapy do wymiany lub naprawy i czujnik temperatury ten koło filtra kabinowego do wymiany
-
sub bose
Kolego ciężki temat po piesze bose pracuje na 2ohm a nokia na 4ohm wiec trzeba wymienić glasniki bo inaczej bose będzie kiepsko grało a jak chcesz schemat to daj znać to poszukam i ci wyślę.
-
Co potrzeba do montazu Navigation Plus
Tmc wyłącz vagiem a regulacja głośności przy starcie jest w opcjach masz wersje dx czy non dx
-
Problem z elektryka potrzebny vag a4b6
Jak potrzebujesz jeszcze pomocy to mogę ci pomuc to ogarnąć
-
tempomat - gdzie w aucie zlokalizować wszystko co potrzeba
tak myslalem ale nie bylem pewien to tak jak pisalem wystarczy ze kupi manetke z tempomatem i podlaczy do kostki bialej zakoduje vagiem i gotowe nic wiecej nie musi kupywac no chuba ze kostke do manetki tepomatu ale idzie sobie poradzic bez niej
-
tempomat - gdzie w aucie zlokalizować wszystko co potrzeba
ale Sebastian ma bezyne
-
tempomat - gdzie w aucie zlokalizować wszystko co potrzeba
ma polifta tam juz chyba nie bylo sterowania linka