Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasn1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasn1

  1. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Imitacje sprzedaje kolega z forum w dziale sprzedam części to taki moduł który podłącza szczęśliwego pod regulacje świateł i gdy włączasz światła to one opadają i się podnoszą jak w orgilale
  2. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Niby masz rację a nie starsze tylko informuje o skutkach i nie radzę wyjeżdżać do niemiec bo drogo będzie
  3. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Tam gdzie samochód zarejestrowany jest
  4. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Nie licząc mandatu
  5. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Ci wszystko kontrolują od ręcznego po światła ale zwykła drogówka raczej się nie czepia
  6. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Przy kontroli drogówki tej z busa tak zwana jeżdżąc stacja kontroli to nie da rady i tak mandat i zabrany dowód
  7. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Widzisz miałem komplet za 300 świeciły elegancko bo zostały mi jak wsadzilem ksenon ale jeden zarezerwowal do wypłaty a widzę ze byś mógł odebrać odemnie osobiście bo mieszkam niedaleko.
  8. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Jakich halogenów? Jak kupisz xenon to nie załozysz zarówek h7 bo nie to gniazdo
  9. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Prawnie nie ma problemu z tym ale na części trochę drogo wychodzi same przetwornice z 500 zł odblysniki drugie tyle plus palniki d2s jakieś firmowe ze 300
  10. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Oryginalne są dobre i jak masz fis to ci będzie działać kontrola żarówek poza tym oznaczenia na lampach polifta są i na xenon i na zwykłe halogenowe żarówki obojętnie czy były ksenony czy nie sprawdzałem na lampach jest oznaczenie DC
  11. Odkrecasz odblysnik od soczewki potem zdejmujesz 4 metalowe zabezpieczenia i wyjmujesz odbłysnik wychodzi trochę na sile ale da rady.
  12. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Spróbuj w poniedziałek bo jak są oryginalne to warto
  13. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    No widziałem ale pewnie pomylka bo chyba nie było hella tych lamp zadzwoń zapytaj.
  14. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Ja za swoje kompletne orginalne dałem 270 zl Masz numer aukcji 5777598767 allegro zobacz te wydają się ok i kompletne
  15. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Lepiej szukaj komplet taniej cie to wyjdzie i mniej rzeźby.
  16. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Ale to nie orginalny xenon bo nie ma spryskiwaczy i cena dość duża
  17. Kolego jest on pod schowkiem pasażera trzeba schowek zdjąć i go zobaczysz.
  18. lukasn1 odpowiedział(a) na miklaas temat w Audi A4 B5
    Też jestem w trakcie kompletowania wszystkiego pod orginal xenon juz prawie wszystko mam lampy wyrwał okazyjnie i mogę ci powiedzieć ze nawet lampy zespolone po lifcie bez xenon mają homologację na xenon różnią się tylko odblysnikem który ma gniazdo na d2s miejsce na przetwornice i wszystko inne jest wiem bo mam lampy takie i takie i je porównywałem.
  19. Silniczek klapy do wymiany lub naprawy i czujnik temperatury ten koło filtra kabinowego do wymiany
  20. Kolego ciężki temat po piesze bose pracuje na 2ohm a nokia na 4ohm wiec trzeba wymienić glasniki bo inaczej bose będzie kiepsko grało a jak chcesz schemat to daj znać to poszukam i ci wyślę.
  21. Tmc wyłącz vagiem a regulacja głośności przy starcie jest w opcjach masz wersje dx czy non dx
  22. Jak potrzebujesz jeszcze pomocy to mogę ci pomuc to ogarnąć
  23. tak myslalem ale nie bylem pewien to tak jak pisalem wystarczy ze kupi manetke z tempomatem i podlaczy do kostki bialej zakoduje vagiem i gotowe nic wiecej nie musi kupywac no chuba ze kostke do manetki tepomatu ale idzie sobie poradzic bez niej
  24. ma polifta tam juz chyba nie bylo sterowania linka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.