Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasn1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasn1

  1. Wystarczy ci manetka tempomatu i wszystko podłączyć do białej kostki która mieści się na podszybiu w tej pod ecu zakodować vagem i gotowe. wszystko opisane w wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-tempomatu-19883/
  2. Kolego tam na płytce w pompce jest taki zaworek ktory pod wpływem cisnienia wyłącza pompkę.
  3. lukasn1 odpowiedział(a) na borus911 temat w 1.9TDI
    No to cena piekna ale jak trzeba to co zrobic?
  4. lukasn1 odpowiedział(a) na borus911 temat w 1.9TDI
    Kolego Konrad88nj gdzie kupiłeś pokrywę?
  5. U mnie spalanie w tą zimę od 6.2 do 6.8 przy trasie do pracy jakieś 13 km auto seria.
  6. A może czujnik temperatury do wymiany bo jak by był termostat walniety to nie powinna temperatura przy robieniu logów dynamicznych skoczyć a tu trzyma równo?
  7. A na liczniku jest 90c cały czas.
  8. Witam proszę o analizę moich logów bo wydaje mi się że autko słabo ciągnie w szczególności jak wcisnę pedał przyspieszenia do podłogi. Statyczne 000 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne 001 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne 003 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne 004 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne 007 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne 013 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne 018 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne 023 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne 000 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne 001 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne 003 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne 004 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne 008 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne 010 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne 011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS 000 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS 003 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS 011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 11-02-2014 at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 11:15 ---------- Nikt nie pomoże w ocenie logów
  9. Pasuje montuje
  10. Zmien płytkę bo to naprawdę dziwne
  11. Bedzie pasowac ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- A pilot wcześniej działał?
  12. Kolego a co sie dzieje z twoja pompka?
  13. Ja juz rok mam komplet Kamoka jak narazie jest ok przebiek to oko 25000 a cena 500 zl za komplet to calkiem ok Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
  14. Kupuj kabel i się nie zastanawiaj przyda się zawsze i ile kasy w kieszeni zostaje.
  15. Właśnie zamówiłem nowe pierścienie bo czyszczenie nic nie dało.
  16. Ok to jutro wezme się jeszcze raz za odpowietrzanie i dam znać jakie efekty bedą bo zima tuż tuż a to nagłe wzmocnienie hamowanie nie będziem miłe na śniegu. ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 20:54 ---------- Hamulce odpowietrzone zero efektu ale przy odpowietrzaniu pompy sprawdziłem błędy i pokazał się błąd włącznika światła stop prędzej go nie było może tu jest przyczyna tłumaczyło by to przygasanie świateł przy puszczaniu hamulca.
  17. Kolego ale w vag idzie sprawdzić jak dla mnie po jest uszkodzony mikrowłacznik otwarcia maski i komputer widzi że maska jest otwarta i nie pokazuje komunikatów stad moje pytanie mikrowłącznik mógł się uszkodzić przy dzwonie
  18. A w B6 pokazuje na fis otwarcie przedniej maski?
  19. A temperature oleju ci pokazuje bo od poziomu i temperatury oleju to jeden czujnik.
  20. Muszą isc do góry ale musi być właczony zapłon.
  21. Dokładnie tylnie się tylko otwieraja na 1 klikniecie a zamykać trzeba trzymac nie wiem może idzie coś zmienić w module konfort zeby się zamykały też na raz.
  22. Jutro sprobuje i dam znać a pompe tez jeszcze odpowietrzać czy dać jej spokój?
  23. Tak jak zawsze jak uczyli w samochodówce zaczynajac od tylniego prawego a pompę vag-em.
  24. Tak mam ESP już odpowietrzałem. Wystarczy raz czy lepiej zrobic to kilka razy?
  25. Żeby szyba sama szła na dół lub do góry trzeba najpierw ja nauczyc wartosci krancowych czyli zjec ja całkiem na dół i nacisnij przycisk w pół jeszcze raz potem szyba całkiem do góry i naciskasz przycisk jeszcze raz do góry i teraz już powinno działac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.