Treść opublikowana przez lukasn1
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Kurcze może to problem z masą? Jak mnie to denerwuje mecze się z tym i szukam cały czas.
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
A czy zauwarzyliscie czy jak puszczacie pedał hamulca to światła przygasaja.
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Witam mam ten sam problem co ty kolego rozwiązałeś go jakoś. Dodam tylko że u mnie jak wyłączę całkiem ABS przez wyjęcie bezpiecznika hamulce działają normalnie i nie wciąga mi pedału hamulcowego więc mechanicznie powinno być ok to raczej coś z elektryką.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ja też zostałem oszukany przez kolegę JawoR36 szukałem gołego tunelu 2 din czarny on napisał że ma taki i chce za niego 100 zł więc przelałem mu kasę na konto po 2 tygodniach braku paczki napisałem mu co jest z moim tunelem nic nie odpisywał więc mu wysłałem jeszcze kilka wiadomości odpisał że nie ma czarnego tylko szary i może mi oddać kasę zgodziłem się poczekałem z 2 tygodnie i kasy nie było na koncie napisałem do niego on odpisał że mi wysłał kasę i tak oto naciągnoł mnie na stówkę. Poza tym znalazłem go na alledrogo użytkownik " BlackAngel_Is_Me " i tam ma wystawione taki tunel więc ściemniał że nie ma odradza zakupy u niego.
-
[B5 AJM] Proszę o analizę Logów
Turbo niedawno czyszczone.
-
[B5 AJM] Proszę o analizę Logów
BS 000 BS 003 BS011 Dynamiczne 000 001 003 Dynamiczne 004 008 010 Dynamiczne 011 Statyczne 000 001 003 Statyczne 004 007 013 Statyczne 014 018 023 [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 13:52_________________________________________________Może mi ktoś powiedzieć coś o tych logach czy jest wszystko ok?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Mam nowe logi 011 zatkałem przewody od zaworu recyklingu.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Jest o niebo lepiej niż było mam przerwaną membranie w tym zaworze od recyklingu może to jest przyczyna gubienia ciśnienia?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Nowe logi po zwiększeniu dawki. Dynamiczne 000 001 003 Dynamiczne 004 008 010 Dynamiczne 011 Statyczne 001 013 003
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Ok jutro się za to wezmę po pracy i napiszę co i jak.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Myślisz że to jest wina.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Kolego a mógł byś mi wytłumaczyć dokładnie co i jak z tym zwiększeniem na pompie bo nie wiem zbytnio jak mam to zrobić. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 20:36_________________________________________________Dobra już wiem gogiel wie wszystko lub prawie wszystko.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Dawka nastawnikiem czyli jak mam zwiększyć.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 19:38_________________________________________________Vag-em czy jakoś na pompie?
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Katka sprawdzałem niby ok egr niesprawny zwór rozwalony.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 19:09_________________________________________________Sztangę ja nie ruszałem ale poprzedni właściciel to nie wiem od początku jest słaby z dołu.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
BS 000 BS 003 BS 004 BS 011 Dynamiczne 000 Dynamiczne 001 Dynamiczne 003 004 008 Dynamiczne 010 011 001 Statyczne 000 Statyczne 001 Statyczne 003 Statyczne 004 Statyczne 007 Statyczne 013 Statyczne 023
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]