-
Schodzi farba z raczek wewnętrznych drzwi.
a u siebie wszyskie gładkie plastyki bede lakierowal na srebny mat, kolor tapicerki mam jasny, a ktos kupował pokrowce na siedzenia???
-
Wymiana sprężyn przód
sciągacz juz mam, tylko amory kupic. a jak bym wsadził od 2.5tdi to bedzie wyżej?czy twardszy
-
Wymiana sprężyn przód
Witam, bede wymieniał spreżyny przednie do b5 kombi 99r. i nie wiem jakie mam kupić? bo umnie cały przód siedzi aż całą miskie mam zeszlifowaną. czy montaż jest bardzo trudny? http://www.directupload.net/file/d/3787/43ztys5r_jpg.htm
-
Lakierowanie ciężkiego przypadku w A4 B5
ja własnie koncze skladanie plastkikow bo lakierowaniu przednij blotnikow tylnych, klapa 4 drzwi wszystko rdzy wyczyscilem koszt materialy 100zł lakier baza litr 150zł bezbarwny za free(80zł)qrs 1,5litr za wszystko cos 300zł. jeszcze bede musiał polerke zrobic pasty 3m ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- powiem za odnowienie lakieru to max 250zł za ele. jak rdza i i zaprawki blacharskie to juz 400zł,
-
Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
umnie to wali prawy plastki pod szybie regulowałem to ramienie i inic ale wielki luz mają a lewa nie luzu
-
Listwy boczne dolne
ja u siebie mam korozje na tylnych listew i bede na wiosne cały dół lakierował. a zamiast tej gumu to wstawie chromowe listwy tak jak w a3
-
Pytanie o kolor
a jaki masz w aucie?
-
Listwy progowe
najlepsza tasma 3m taka czerwona umnie w serwisie taką robimy na listwy
-
nie działa wskaznik temperatura silnika
jednak termostat by uszkodzony
-
nie działa wskaznik temperatura silnika
u mnie tak wygląda
-
nie działa wskaznik temperatura silnika
cięzko mi znalesc tego vaga
-
nie działa wskaznik temperatura silnika
A jaki jest dobry program do vaga
-
nie działa wskaznik temperatura silnika
nie działa wskaznik temperatura silnika witam, od dłuższego czasu nie działa, a raz działa wskaznik temperatury silnika, spradzałem na vagu i nic nie pokazało, moze termostat poszedł
-
Prowadnica bagnetu
umnie sie trzyma na jednej połówce j jeszcze wiem jakim mam poziom oleju, ale sobie zamówie tą rurke,
-
odpalam auto i po minucie gasnię
podłączyłem na krótko i nic, nawer nie słychać jak cyka, a jak wyjąłem do da się ją włączyć ---------- Post dopisany 07-12-2013 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 19:18 ---------- cały dzień spedziłem ze szwagrem i prawdopodobnie do wymiany sterownik pompy ten czarny kwadracik ---------- Post dopisany 11-12-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 18:50 ---------- mam pytanie jak zmienie ten nastawnik co bede musiał potem coś regulować?
kowal007
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta