Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy boczne dolne


Świstak.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tam gdzie są listwy na zdjęciu zaznaczone one na tych c**jwajsterach się trzymają (nie wiem jak to fachowo nazwać) i gdybym te listwy z tymi 'szynami' , 'zatrzaskami' usunął mocno by się różnił odcień lakieru? A i czy jakieś dziury w drzwiach zostaną gdybym te listwy z zatrzaskami zdemontował?

Pozdro :decayed:

094e804a8c7c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze na zdjęciach że Twoje listwy są takie "pofalowane" jak moje były :facepalm: Może to oznaczać że ta metalowa listewka się z nich już wysypała a potem jakiś magik przeykleił całość klejem do szyb albo czymś takim :decayed: Także dopóki tego nie zdejmiesz to nie wiadomo czego sie spodziewać. Może być tak że kupisz drugie, zdjemiesz swoje do wymiany a tu sie okaże że rudy wszędzie wychodzi:whistling: i wtedy wszystkie drzwi do połowy do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale na bank pod listwami sa purchle :facepalm: też się zastanawiam co z tym robić, wycinać dzyndzle i malować do połowy, czy kupić listwy i przykryć purchle. Takie czy takie rozwiązanie lipa ale coś trzeba by z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowalem listwę z przednich drzwi pasażera, tam była zdrowa blacha, nic się nie działo, i żadnego kleju tam nie ma. Dokładnie, u mnie metalowa listewka się wysypala. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej sypie się ta metalowa szyna a lakier jest zdrowy pod listwą, nie powinno być żadnych purchli itp. gdyby nie było tych bolców już dawno wywaliłbym te listwy a tak trzeba je wyciąć i malować drzwi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zdemontowałem listwy to były minimalne ogniwa rudej, kwestia czasu kiedy by wyszły poza listwe, usunąłem całkiem i teraz nie ma problemu:wink:

Nowe listwy dosc drogie, ale nie mają juz tej listwy metalowej przez którą korozja wchodzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaną bolce wystające z drzwi, bez malowania się nie obejdzie.

a te bolce sa przyklejone czy po usunieciu zostają dziury które trzeba szpachlować ?,

musze u siebie je usunąć i mysle ile roboty z tym jest po usunieciu zeby mieć gładkie drzwi na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolce sie ucina i trzeba to wygładzić, mało tego błotniki musisz zaspawac bo tam są dziury, a jak usuwać listwy to i te małe z błotników:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już taniej będzie kupić nowe listwy niż bawić się w szpachel i malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i taniej, ale osobiscie podobają mi sie drzwi bez tych listw na dole na gładko

tylko jeszcze kwestia jak jest z wiatrem przy wiekszych predkosciach czy nie chuczy bardziej ?, bo te listwy z drzwi zachodza delikatnie na próg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba by było sprawdzać w tunelu aerodynamicznym.

Zwykły użytkownik nie wyczuje żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba by było sprawdzać w tunelu aerodynamicznym.

Zwykły użytkownik nie wyczuje żadnej różnicy.

otóż to

ja nie wyczułem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem listew przez 2 tygodnie, to jak sie bujnąłem 180, to zaczeło gwizdać, tak jakby ta wewnętrzna uszczelka nie dała rady i sie poddała :decayed: A z listwami jest normalnie, nie huczy. Ale może mam drzwi źle spasowane czy coś bo w sumie tylko w jednych tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...