Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam na tym potwierdzeniu przelewu widzę datę realizacji 05.06 czyli dzisiaj to co próbujesz udowodnić tym potwierdzeniem?

myslałem ze tylko ja mam takie złudzenie:decayed:

Jawor tak patrząc z boku to zamiast nabijać kolejne strony tłumacząc się z każdej transakcji którą robiłeś to powinieneś napisać jeden: DAŁEM d*py. PRZEPRASZAM. Następnie założyć temat w którym prostujesz wszystkie dziwne akcje bo jak widać jest ich coraz więcej i ten temat skupia się wokół ciebie. Każdym nowym postem bardziej podcinasz sobie gałąź na której siedzisz i w końcu spadniesz. Widać już że nie ogarnąłeś tematu handlu na forum. Chcesz wyjść z twarzą z całej sytuacji to lepiej sam się ogarnij i sprawdź gdzie jeszcze dałeś d*py zanim kolejni opiszą transakcje z tobą. Kombinujesz jak koń pod górę ale niestety nie masz żadnych sensownych argumentów oprócz wypadku swojej pani.

Dziwie się że Hugo jeszcze nie wprowadził możliwości sprzedaży jednej rzeczy albo prowizji od sprzedaży. Handlarze których jest coraz więcej mają tutaj jak w raju i jeszcze próbują wałki kręcić. Patrząc na ilość osób które składają zawiadomienia na policję to Hugo ma wesoło jak musi się tłumaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na tym potwierdzeniu przelewu widzę datę realizacji 05.06 czyli dzisiaj to co próbujesz udowodnić tym potwierdzeniem?

myslałem ze tylko ja mam takie złudzenie:decayed:

Jawor tak patrząc z boku to zamiast nabijać kolejne strony tłumacząc się z każdej transakcji którą robiłeś to powinieneś napisać jeden: DAŁEM d*py. PRZEPRASZAM. Następnie założyć temat w którym prostujesz wszystkie dziwne akcje bo jak widać jest ich coraz więcej i ten temat skupia się wokół ciebie. Każdym nowym postem bardziej podcinasz sobie gałąź na której siedzisz i w końcu spadniesz. Widać już że nie ogarnąłeś tematu handlu na forum. Chcesz wyjść z twarzą z całej sytuacji to lepiej sam się ogarnij i sprawdź gdzie jeszcze dałeś d*py zanim kolejni opiszą transakcje z tobą. Kombinujesz jak koń pod górę ale niestety nie masz żadnych sensownych argumentów oprócz wypadku swojej pani.

Dziwie się że Hugo jeszcze nie wprowadził możliwości sprzedaży jednej rzeczy albo prowizji od sprzedaży. Handlarze których jest coraz więcej mają tutaj jak w raju i jeszcze próbują wałki kręcić. Patrząc na ilość osób które składają zawiadomienia na policję to Hugo ma wesoło jak musi się tłumaczyć :wink:

Owszem dalem d*py i przepraszam. Wszystkie incydenty sa spowodowane najczesciej brakiem czasu z powodu np jeszcze trwajacej nauki czy tez ow ostatniego wypadku. To wlasnie po tym wypadku troche wylecialem z rytmu. Odpisuje caly czas tutaj i sie tlumacze, nie po to, by podcinac sobie galaz, tylko po to, azeby nie bylo mozliwosci wytkniecia mi "ze zniknalem" lub "przestalem sie odzywac". Nie uciekam przed odpowiedzialnioscia, jestem caly czas na forum, dostepny pod telefonem, jedynie w godzinach porannych zdarza mi sie nie moc odebrac, ale zawsze ok 14 oddzwianiam pod wszystkie nr ktore probowaly sie ze mna kontaktowac, przynajmniej dwa razy oddzwaniam. W czesciach siedze od ok sierpnia 2012r, co daje nam prawie rok handlu czy to tu na forum czy to na allegro i do czasu ostatnich problemow z wysylkami radzilem sobie dobrze.

Myslalem juz nad tym, kto jeszcze moze byc poszkodowany przez moja osobe, lecz nie przypominam sobie. Jesli znajdzie sie jeszcze taka osoba, to prosze sie oczywiscie ze mna skontaktowac przez PW lub tel. Mam kiepska pamiec, ale wydaje mi sie, ze wiecej takich ludzi sie nie znajdzie.

Wiec tak jak mowilem, nie jestem juz raczej swiezakiem i mam wiele zadowolonych klientow za soba z forum.

Co do daty przelewu, nie mam kompletnego pojecia czemu tak wyszlo. Nie bede zmyslac i sie tlumaczyc, bo az tak sie na tym nie znam. Przelew poszedl w piatek.

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na tym potwierdzeniu przelewu widzę datę realizacji 05.06 czyli dzisiaj to co próbujesz udowodnić tym potwierdzeniem?

Widocznie we Wschowie czas inaczej płynie :wink: , nikogo oczywiście nie obrażając. Przelew doszedł i z mojej strony temat uważam za zamknięty. Dziękuję wszystkim zainteresowanym, Wasze komentarze na pewno podziałały mobilizacyjnie na kolege Łukasza. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor sie nie długo ogarnie.:naughty:najwazniejsze jest uregulowanie zamówien i oczywiscie niedopuszczenie do takich sytuacji.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołówka w bok auta tez dobra:wink: i bardzo wątpie że to było 14 maja bo wrzucałes to zdjecie kupe czasu temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołówka w bok auta tez dobra:wink: i bardzo wątpie że to było 14 maja bo wrzucałes to zdjecie kupe czasu temu..

13 maja ;) wczoraj pisalem wniosek o odszkodowanie itp.

To juz widze byl taki typowy hejt, co by tylko z blotem zmieszac :)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednym z gwiazdorów tego wątku jest P-U-M-A ... :facepalm:

Zrobiłem na tym forum mnóstwo interesów, normalne że zdarzą się takie gdzie nie wszystko nie wyjdzie. 90% osób jest zadowolone po transakcjach ze mną więc proszę mnie nie osądzać takimi tekstami typu osoba nie poważna.

Niestety muszę dodać swoją historię, która do dzisiejszego dnia nie została zakończona ani chociażby jej próba bo P-U-M-A zwyczajnie przestał odpowiadać na PW ...

Mianowicie "niestety" było mi dane poznać kolegę P-U-M-A osobiście, kupił ode mnie komplet foteli RECARO jako, że był zainteresowany pełnym kompletem z boczkami drzwi a ja nie miałem boczków na podmiankę poza wcześniej kupionymi fotelami s-line, zaproponowałem P-U-M-A możliwość zamiany z dopłatą na jego wnętrze S-line B7 bo mój kumpel szukał foteli s-line.

Niestety mieszkamy daleko od siebie (ok. 420km) a on nie dysponował wolnym czasem aby podjechać do mnie i wszystko pozamieniać, przystałem na opcję odpłatnej podwózki foteli do niego pod dom.

Fotele mu przywiozłem jako, że tego dnia pora nie była zbytnio sprzyjająca na grzebanie przy aucie szybko wzięliśmy się do przekładki boczków moje boczki RECARO wymontowaliśmy aby zamontować boczki S-line od P-U-M-A aby nie wracać do domu z gołą blachą na drzwiach.

Oba auta miały 4x elektryczne szyby i nagłośnienie BOSE ale moje auto było wyposażone w elektrycznie składane lusterka a P-U-M-A miał już zwykłe lusterka.

Mimo, że wywiązał się z wcześniejszych ustaleń finansowych w trakcie przekładki P-U-M-A zapewniał, że cytuję: "słuchaj nie będziemy przedłużać z przekładaniem teraz panelu przełączników kierowcy ja i tak będę zamawiał sobie nowe przełączniki i nakładkę rączki drzwi kierowcy w ASO to odeślę Ci razem w komplecie z joystickiem składania lusterek jak wymontuję to na spokoje" kolega który wtedy przyjechał zemną jest świadkiem tych slow, zaufałem P-U-M-A choć wiedziałem, że będę miał problem na myjni bo nie da się złożyć lusterek ale myślałem, że to poważny i uczciwy człowiek tym bardziej kolega z forum, który ostro się tu udziela.

Niestety w praktyce okazało się to nic bardziej mylnego, początkowo odpisywał na zapytania przez PW aby wywiązać się ze swojej obietnicy...

Oto historia wymiany wiadomości PW

16-12-2012, 14:59

Siemka

jak tam już masz nowy panel z aso?

bo kurde nie mogę lusterek złożyć na myjni

pozdr

Na dniach będzie bo nie bylo w kraju i czekać musze.

27-12-2012, 15:48

Siema

sprawa się ruszyła?

pozdr

Mam już na dniach to zamienie i tobie wyśle

30-12-2012, 00:05

Siema

nie odpisałeś jak tą sprawę ogarnąć

mogę wymontować ten normalny joystick od sterowania lusterkami

i Ci podesłać to byśmy się wymienili jak byś przy tym panelu działał

Pozdr i najlepszego w nowym roku :drinks:

Joł. Ja tamtego nie chce bo rezam składane wyślę ci to za jednym razem bo musze go zamowić najpierw.

Dzięki i nawzajem:hi:

Dzięki Puma i pełen szacun dla Ciebie

to tam wiesz w miarę możliwości jak ogarniesz temat to się odezwij:hi:

pozdr

02-01-2013, 19:34

jak sprawa z tym joystickiem i panelem od boczka kierowcy?

cieplej się zrobiło bym sobie ogarnął to wreszcie bo lipa na swoją ulubioną myjnię nie mogę jechać bez złożenia lustrek:kwasny:

Jak bede przezucal boczki to wyciągne i wyśle

Później naturalnie wiadomości szły już w jedną stronę bez odpowiedzi ...

10-02-2013, 23:11

Siema

No i jak? ogarnięty masz już temat?

pozdr

14-02-2013, 22:55

Siema

Skrzynka wiadomości tobie działa?

pozdr

26-03-2013, 00:51

siema

Rozumiem, że masz mnie gdzieś i olałeś sprawę

a obiecany mi panel z joystickiem zwyczajnie sprzedałeś.

Myślałem, że nie będę musiał użyć takiego określenia,

i strasznie mnie to dziwi, że taki zaangażowany forumowicz pokazał mi plecy i okazał się oszustem!

Pozdrawiam

Nawet stosowanie się do poniższych jego słów nie dało rezultatów ... :takiego:

Trzeba było przypomnieć niestety mam dużo na głowie i nie zawsze o wszystkim pamiętam. Dokładnie róbcie dalej ze mnie złodzieja i oszusta.

Jakoś w ostatnim czasie jak P-U-M-A zaczął się bawić w oszustwa i robienia wała z kolegów forumowiczów dziwnym zbiegiem okoliczności skasował temat o swoim aucie aby go w nim nie mieszano z błotem ale oczywiście jak gdyby nigdy nic ograniczając się do swoich złotych myśli w wątkach innych forumowiczów.

Nagle w swoim oknie profilowym zaczął się wstydzić miejscowości z której pochodzi na rzecz skromnych "------" a wcześniej od dawien dawna widniał Lubliniec choć mieszka w Sierakowie Śląskim

Może moje straty nie są duże ale nie jestem pierwszym poszkodowanym i żałuję, że dopiero teraz natrafiłem na ten wątek.

Najlepsze jest to, że w czasie kiedy pisałem do niego z prośbami załatwienia sprawy przehandlował z trzy komplety tapicerek jak również kupiony ode mnie komplet RECARO

Lecz teraz z całą stanowczością mogę zdecydowanie przestrzec innych przed jakimikolwiek transakcjami z P-U-M-A :thumbdown:

Jestem jedynie ciekaw czy teraz po publicznym opublikowaniu sprawy będzie miał na tyle wstydu aby wywiązać się ze swojego zobowiązania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednym z gwiazdorów tego wątku jest P-U-M-A ... :facepalm:
Zrobiłem na tym forum mnóstwo interesów...

Oto historia wymiany wiadomości PW

16-12-2012, 14:59

Siemka

jak tam już masz nowy panel z aso?

bo kurde nie mogę lusterek złożyć na myjni

pozdr

Na dniach będzie bo nie bylo w kraju i czekać musze.

27-12-2012, 15:48

Siema

sprawa się ruszyła?

pozdr

Mam już na dniach to zamienie i tobie wyśle

30-12-2012, 00:05

Siema

nie odpisałeś jak tą sprawę ogarnąć

mogę wymontować ten normalny joystick od sterowania lusterkami

i Ci podesłać to byśmy się wymienili jak byś przy tym panelu działał

Pozdr i najlepszego w nowym roku :drinks:

Joł. Ja tamtego nie chce bo rezam składane wyślę ci to za jednym razem bo musze go zamowić najpierw.

Dzięki i nawzajem:hi:

Dzięki Puma i pełen szacun dla Ciebie

to tam wiesz w miarę możliwości jak ogarniesz temat to się odezwij:hi:

pozdr

02-01-2013, 19:34

jak sprawa z tym joystickiem i panelem od boczka kierowcy?

cieplej się zrobiło bym sobie ogarnął to wreszcie bo lipa na swoją ulubioną myjnię nie mogę jechać bez złożenia lustrek:kwasny:

Jak bede przezucal boczki to wyciągne i wyśle

Później naturalnie wiadomości szły już w jedną stronę bez odpowiedzi ...

10-02-2013, 23:11

Siema

No i jak? ogarnięty masz już temat?

pozdr

14-02-2013, 22:55

Siema

Skrzynka wiadomości tobie działa?

pozdr

26-03-2013, 00:51

siema

Rozumiem, że masz mnie gdzieś i olałeś sprawę

a obiecany mi panel z joystickiem zwyczajnie sprzedałeś.

Myślałem, że nie będę musiał użyć takiego określenia,

i strasznie mnie to dziwi, że taki zaangażowany forumowicz pokazał mi plecy i okazał się oszustem!

Pozdrawiam

Nawet stosowanie się do poniższych jego słów nie dało rezultatów ... :takiego:

Trzeba było przypomnieć niestety teraz z całą stanowczością mogę zdecydowanie przestrzec innych przed jakimikolwiek transakcjami z P-U-M-A :thumbdown:

Jestem jedynie ciekaw czy teraz po publicznym opublikowaniu sprawy będzie miał na tyle wstydu aby wywiązać się ze swojego zobowiązania :hi:

jestem ciekaw ile jeszcze takich grzechów wyjdzie u tego Pana :shock3::shock3::shock3:

na Twoim miejscu wkleiłbym ten tekst u niego w watku i po sprawie

jezeli on nie ma żadnych skrupułów, Ty tym bardziej nie powinienes mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻAŁOŚĆ na maksa. Z tego co wiem takich przypadków jest więcej na koncie PUMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :facepalm: Dla kolejnej osoby przestało istnieć forum ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :facepalm: Dla kolejnej osoby przestało istnieć forum ogłoszeń.

tylko forum ogłoszeń ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :facepalm: Dla kolejnej osoby przestało istnieć forum ogłoszeń.

tylko forum ogłoszeń ? :shock3:

Chciałem, aby P-U-M-A coś napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na pw zalatwimy sprawe yanosho

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

hugo jak uwazasz to za stosowne to banuj smialo

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na pw zalatwimy sprawe yanosho

Padłem !! :kox:

Gosc pisal do Ciebie PW przez kilka miesiecy, moze laskawie teraz TY sie do niego odezwiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze hugo o usuniecie mojego konta takie bedzie najlepsze wyjście

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...