Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

zanim chlapniecie cokolwiek to najpierw dowody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wypowiadam sie ogolnie :wink: nie wytykajac palcem, wiec sie nie irytuj :whistling:

Piszesz jak populista, rzucasz hasla, a za nimi nic nie idzie. Masz jakiś konkretny przykład na myśli, to proszę pochwal się. Ale wiemy, że nie masz, więc daruj sobie takie tanie podjazdy.

Gdybyśmy zarządzali forum tak jakby niektórzy tego oczekiwali, to już dawno a4-klub.pl by nie istniał, tylko podzielił los jakiegoś "EU".

Trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku i dystansu do podejmowania pewnych decyzji. Jeśli ktoś uważa, że P-U-M-A powinien dostać bana, to jest w błędzie. Pomimo tego, że podszedł do spraw jak gówniarz i nie wywiązał się z transakcji, to jednak finalnie jego rachunek wyjdzie na zero, a nie jak inni zbanowani, którzy zniknęli z kasą i tyle ich widzieliśmy. W tym momencie ma odebrany dostep do działu sprzedam i to jest koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bo moze ktos mnie zle zrozumiec...

BARDZO cenie i lubie to forum :kox: niewazne czy ktos posiada OOOO, rower czy jezdzi autobusem to jest tu mile widziany :hi:

Mnustwo tematow wiec kazdy znajdzie cos dla siebie lub odkryje nowe hobby :kox:

Chyba kazdy :decayed: dostal po :whip2: slownie od kogos lecz gdy wchodza w gre notoryczne oszustwa itp. nalezy bezstronnie podejsc do sprawy moim zdaniem :whistling:

inaczej bedzie wieksze " bagno " w przyszlosci :hi: z ktorego i tak bedzie trzeba wyjsc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, czy jest w tej historii forum KTOKOLWIEK kto oszukał userów na pieniądze i uszło mu to płazem? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze sprawa rozejdzie sie po kosciach,mamy piz*owatych moderatorow ktorzy potrafią tyłko słodko pierdziec i tyle!puma napisał pw do Flyera i juz wszystko cacy haha,żal!

O czym Ty za przeproszeniem pier*olisz?

z całym szacunkei,ale nie sądze żebyś zrozumiał.

Ale, czy jest w tej historii forum KTOKOLWIEK kto oszukał userów na pieniądze i uszło mu to płazem? Nie sądzę.

jestes taki pewien?? a o wszystkich jego prztekretach słyszałes wcześniej?? dopiero jak Tommy gun napisał,zaczeli sie inni ujawniać,a ile było takich,którzy olali,bo to pare zł,bo i tak sie nie odzyska,bo i tak wszyscy maja to w d*pie itd itd

TO WSZYSTKO IDZIE NA KONTO FORUM!!! nie czaisz tego chłopie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam, czytam i w końcu się troche udziele!!! żeby choć troche ograniczyć takie dziecięce zachowanie przy transakcjach, proponuje żebyś Hugo przeniósł ten wątek do działu sprzedaży, żeby każdy przed kupnem czegoś mógł sprawdzić czy jego potencjalny kontrahent nie jest na czarnej liście. Padła ta propozycja juz wczesniej i mysle, że nie zlikwiduje to problemu całkowicie, bo zawsze jakiś kretyn się znajdzie, ale przynajmniej go ograniczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkei,ale nie sądze żebyś zrozumiał.

Jesli w takim razie nie masz nic do powiedzenia, to po co sie odzywasz?

Ale, czy jest w tej historii forum KTOKOLWIEK kto oszukał userów na pieniądze i uszło mu to płazem? Nie sądzę.

jestes taki pewien?? a o wszystkich jego prztekretach słyszałes wcześniej?? dopiero jak Tommy gun napisał,zaczeli sie inni ujawniać,a ile było takich,którzy olali,bo to pare zł,bo i tak sie nie odzyska,bo i tak wszyscy maja to w d*pie itd itd

TO WSZYSTKO IDZIE NA KONTO FORUM!!! nie czaisz tego chłopie??

A czy Tobie jest tak ciezko zrozumiec, ze jesli ktos siedzi cicho, a zostal oszukany, to my tez o tym nie wiemy?

Najwyraźniej wiesz coś wiecej niż inni, więc się tym podziel. Czy tak sobie tylko lubisz popierdolić żeby podgrzać atmosferę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Tobie jest tak ciezko zrozumiec, ze jesli ktos siedzi cicho, a zostal oszukany, to my tez o tym nie wiemy?

Najwyraźniej wiesz coś wiecej niż inni, więc się tym podziel. Czy tak sobie tylko lubisz popierdolić żeby podgrzać atmosferę?

no wiec teraz wiecie i co?? cos to zmieniło?? jakiekolwiek konsekwencje oszust poniósł?? wiec przestań pier**l*ć,przeciez sam,w pierwszym zdaniu,piszesz o oszutwie,masz tok rozumowania gimnazjalisty.

czyli na forum można walić w c**ja,oszukiwać,a jak sie ktoś zburzy i sprawa sie rypnie,wystarczy pooddawać tym co sie pultają i wszystko cacy:grin:,no za***iście załatwiasz sprawy Flyer,powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniescie się z pyskówkami gdzieś indziej, bo ciężko będzie się odnaleźć w tym wątku. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Jeden nakreca drugiego.

Dawac konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec teraz wiecie i co?? cos to zmieniło?? jakiekolwiek konsekwencje oszust poniósł?? wiec przestań pier**l*ć,przeciez sam,w pierwszym zdaniu,piszesz o oszutwie,masz tok rozumowania gimnazjalisty.

Sprawdź sobie definicję słowa oszust. Wywiązał się ze swoich zobowiązań, więc nie jest "oszustem".

Tłumaczyłem to już wiele razy, ale najwyraźniej do Ciebie to nie trafia - on za swoje podejście do działu sprzedaży ma dożywotni zakaz wstępu.

czyli na forum można walić w c**ja,oszukiwać,a jak sie ktoś zburzy i sprawa sie rypnie,wystarczy pooddawać tym co sie pultają i wszystko cacy:grin:,no za***iście załatwiasz sprawy Flyer,powodzenia...

Tak, tak, oczywiście, że można walić w ch*ja, legalnie! Świetna dedukcja, na poziomie podstawówki :wink:

Poza tym, eugeniuszu, jesteś na tym forum ładnych kilka lat i nie wiesz jeszcze, że nie jestem tutaj tylko JA?

Jest też Hugo, który de facto ma największe uprawnienia, a moderator nie daje nikomu bana ot tak sobie.

Może wreszcie to zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie pisać ale jak czytam i czytam to się nie mogę powstrzymać, mały OT.

Tomeks, z całym szacunkiem dla Twojej osoby (jak i do każdego człowieka) ale już nie raz czytam Twoje "kontrowersyjne", często wulgarne wypowiedzi, które de facto nic nie wnoszą do tematu.

Ja osobiście się przejechałem na forumowiczu (kupiłem od niego, tylko dlatego że jest już bardzo długo tutaj i ma od groma postów, wypowiedzi tak jak i Ty).

Niestety d*pa.

Ale po rozmowach powinniśmy to zakończyć odpowiednio.

Oczywiście, że chłopak źle postąpił, ale właśnie o to chodzi, że będąc tu ładnych parę lat, ma możliwość "odkupienia" winy, jeśli powinęła mu się noga. Bo tak ja to traktuję, że nie było to ewidentne oszustwo, naciąganie klienta.

Inna sprawa się ma z osobami, które po zdobyciu 100 postów od razu zaczynają kręcić wałki. Z taki od razu "out".

Ten wątek, jak przeczytamy w pierwszym poście służy opisaniu "wałka" a nie głupim komentarzom i nakręcaniu jednych na innych, więc sobie darujcie i wróćcie do tematu.

I tak jak poprzednicy, proponuję wrzucić ten wątek do działu sprzedaży, z tytułem na przykład "PRZED ZAKUPEM - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!!!"

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją sprawę z P-U-M-A została pozytywnie rozwiązana, zostały mi zwrócone pieniądze na konto i sprawę uważam za zamkniętą.

Pozytywnie, że tak to się zakończyło szkoda tylko, że dopiero publiczna demonstracja w tym wątku była skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra... pierwszy raz wszedłem na ten wątek. Ale się dzieje na forum... :decayed: A człowiek żyje w nieświadomości...

Moim zdaniem wątek powinien być podwieszony w dziale sprzedam albo coś bo gdyby nie Dev który przez przypadek wspomniał mi o tym temacie to pewnie nigdy bym go nie zauważył i nie przeczytał... Aż dziwne jak niektórzy załatwiają sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie definicję słowa oszust. Wywiązał się ze swoich zobowiązań, więc nie jest "oszustem".

:polew::polew::polew::facepalm:

złapią złodzieja,odda co zajebał,więc nie jest juz złodziejem:grin:

Tak, tak, oczywiście, że można walić w ch*ja, legalnie! Świetna dedukcja, na poziomie podstawówki :wink:

no a jak nie,puma walił w ch*ja i co,pooddawał ludziom za co zapłacili i jest cacy,nawet go bronisz zażarcie,wiec jak to wygląda?

chłopaku,nieraz dawaliście kropki za zwykłe pyskówki,ba,często i gęsto nawet uciszenia na miesiąc lub dłużej, a tu za***ista kara haha,zablokowany dostęp do sprzedam,jak bedzie chciał coś sprzedać,napisze w division itp i znajdzie kupca bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra... pierwszy raz wszedłem na ten wątek. Ale się dzieje na forum... :decayed: A człowiek żyje w nieświadomości...

Moim zdaniem wątek powinien być podwieszony w dziale sprzedam albo coś bo gdyby nie Dev który przez przypadek wspomniał mi o tym temacie to pewnie nigdy bym go nie zauważył i nie przeczytał... Aż dziwne jak niektórzy załatwiają sprawy...

Nie podwiesza bo za duzo osob by sie ciekawych rzeczy o tych dwoch patałachach dowiedzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...