Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:
...a moderatorzy nie mają co robić tylko monitorować po adresie IP każdego, który przekręcił kogoś, czy dalej nie sprzedaje-Włodek-daj spokój-to nierealne:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ludzie będą naiwni i łatwowierni to oszuści będą naciągali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:
...a moderatorzy nie mają co robić tylko monitorować po adresie IP każdego, który przekręcił kogoś, czy dalej nie sprzedaje-Włodek-daj spokój-to nierealne:wink:
Dominik dlatego się śmieje z tego przecież...:grin: bo nie jesteście w stanie ogarnąć wszystkich userów więc co?.............pozostają pałki i sekatory:polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:
...a moderatorzy nie mają co robić tylko monitorować po adresie IP każdego, który przekręcił kogoś, czy dalej nie sprzedaje-Włodek-daj spokój-to nierealne:wink:
Dominik dlatego się śmieje z tego przecież...:grin: bo nie jesteście w stanie ogarnąć wszystkich userów więc co?.............pozostają pałki i sekatory:polew::polew:

Dlatego klubowicze też powinni zwracać uwagę i raportować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz-właśnie przypomniał mi się jeden przypadek gościa, który na Zlocie ubliżał kobietom-wielu miało ochotę obić mu mordę-adekwatnie do sytuacji z resztą i dostał zakaz pokazywania się na Zlotach a nie bana- nikt nie miał obiekcji co do takiej decyzji-nawet ją zaaprobowali wszyscy, a czy to jest porównywalne do tej sytuacji, która ma miejsce teraz? Czy może zacząć aplikować tylko jedną karę-ban?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tu była krótka piłka za takie coś to chyba nie bez powodu dostał zakaz, wszystko wszystkim ale to tak samo jak by z łapami skakał do każdego... w sumie można by było mu gębe obić i po sprawie ale to by nic nie zmieniło przy następnej okazji zrobiłby to samo no ale chyba odbiegamy od tematu:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz-właśnie przypomniał mi się jeden przypadek gościa, który na Zlocie ubliżał kobietom-wielu miało ochotę obić mu mordę-adekwatnie do sytuacji z resztą i dostał zakaz pokazywania się na Zlotach a nie bana- nikt nie miał obiekcji co do takiej decyzji-nawet ją zaaprobowali wszyscy, a czy to jest porównywalne do tej sytuacji, która ma miejsce teraz? Czy może zacząć aplikować tylko jedną karę-ban?:whistling:

Prawda jest taka, że jest za dużo luzu tutaj i w d*pach się przewraca..... dział sprzedam trzeba zaostrzyć i koniec... równa się to również ze statusem klubowicza.... jak widzę kto ma to ręce opadają czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przestańcie mydlić oczy co to za kara:grin: tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:

To sobie wrzuci... a jak to będzie deficytowy towar, jak np. listwy S4 za 500zł to założę się że będziesz pierwszy w kolejce, tylko że pewnie poprosisz o wysyłkę za pobraniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przestańcie mydlić oczy co to za kara:grin: tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:

To sobie wrzuci... a jak to będzie deficytowy towar, jak np. listwy S4 za 500zł to założę się że będziesz pierwszy w kolejce, tylko że pewnie poprosisz o wysyłkę za pobraniem...

Oj Hammerek chyba się mylisz:decayed: to ze byłbym pierwszy to napewno ale jeszcze nic nie kupiłem za pobraniem a nawet ostatnio wysłałem kolesiowi towar zanim dostałem kasę i to jest mój problem i napewno nie będę się żalił że ktoś mnie w uja zrobił:whistling: każdy ma mózg albo i nie ale jak już da się zrobić w uja to tak jak Prezes pisał zgłaszać problem na policję a nie się wyżalać na forum:decayed: No ale jeżeli już taka sytuacja się zdarzy to po to chyba tu wszyscy jesteśmy żeby jakoś reagować bo nie zawsze moderatorzy ogarniają wszystko co się dzieje na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przestańcie mydlić oczy co to za kara:grin: tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:

To sobie wrzuci... a jak to będzie deficytowy towar, jak np. listwy S4 za 500zł to założę się że będziesz pierwszy w kolejce, tylko że pewnie poprosisz o wysyłkę za pobraniem...

Oj Hammerek chyba się mylisz:decayed: to ze byłbym pierwszy to napewno ale jeszcze nic nie kupiłem za pobraniem a nawet ostatnio wysłałem kolesiowi towar zanim dostałem kasę i to jest mój problem i napewno nie będę się żalił że ktoś mnie w uja zrobił:whistling:każdy ma mózg albo i nie ale jak już da się zrobić w uja to tak jak Prezes pisał zgłaszać problem na policję a nie się wyżalać na forum:decayed: No ale jeżeli już taka sytuacja się zdarzy to po to chyba tu wszyscy jesteśmy żeby jakoś reagować bo nie zawsze moderatorzy ogarniają wszystko co się dzieje na forum...

w końcu sensownie piszesz :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co grozi za zrobienie w bambuko Moderatora podczas transakcji ?

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

ew. jak Moderator da ciała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na reakcję kolegi P_U_M_A'y po wyjściu całej sprawy nie sądze by ban był jakimś rozwiązaniem.

Przecież on wręcz prosił HUGO o usunięcie konta. Gdyby to konto zostało usuniete to byłoby już pozamiatane a tak kolega sie stara zrehabilitować i chyba więcej dobrego z tego wyjdzie niż z usuwania kont. Moim zdaniem to ostateczność.

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

mam pytanie co grozi za zrobienie w bambuko Moderatora podczas transakcji ?

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

ew. jak Moderator da ciała ?

patrzę tak na tą listę "OSZUSTÓW"i zdaje mi się (choć nie mam 100% pewności), że zbanowany już tutaj kolega !Tommy jest administratorem AudiSlask.pl

:shock3:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się w to nie chce wierzyć bo gość dość mocno zaangażowany w klubowe życie audi ale porównałem kilka faktów i parametrów:

wiek ten sam

region ten sam

jego wypowiedzi na temat AudiSlask na forum A4.

Tak, że kolega variocustoms ma odpowiedź - nawet modzi robią wałki ... choć modzi nie tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na reakcję kolegi P_U_M_A'y po wyjściu całej sprawy nie sądze by ban był jakimś rozwiązaniem.

Przecież on wręcz prosił HUGO o usunięcie konta. Gdyby to konto zostało usuniete to byłoby już pozamiatane a tak kolega sie stara zrehabilitować i chyba więcej dobrego z tego wyjdzie niż z usuwania kont. Moim zdaniem to ostateczność.

:thumbup1:

Też uważam że ban to żadne rozwiązanie (może urwać się kontakt do tej osoby), natomiast ujawnienie w pierwszym poście jest jak najbardziej OK i chyba powinno wystarczyć jako ostrzeżenie dla kupujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już tak piszecie to ze mną nie wywiązał sie z umowy sero5g i też prosze Go wrzucić na liste a dowód post który dostałem w marcu :

[h=2]"Odp: wąż klimy[/h] sprawdziłem kolego nie mamy. daj nr konta i dane zwrócimy pieniądze na weekend to było 60 zł.? "

to gówniana kwota lecz do tej pory nie mam pieniędzy na koncie a gość udaje że go nie ma na forum a loguje sie non stop , za tyle zł robić z siebie szmaciarza chyba nie warto :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

mam info od innych że też mieli z nim problemy..... więc jest coś na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Ty powinieneś najlepiej wiedzieć gdzie takiego zgłoścć żeby dalej ludzi nie robił w ch... Daleko nie masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że od teraz, tj. od podwieszenia tego tematu w dziale sprzedam postów tu zacznie dość szybko przybywać :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się w to nie chce wierzyć bo gość dość mocno zaangażowany w klubowe życie audi ale porównałem kilka faktów i parametrów:

wiek ten sam

region ten sam

jego wypowiedzi na temat AudiSlask na forum A4.

Tak, że kolega variocustoms ma odpowiedź - nawet modzi robią wałki ... choć modzi nie tego forum.

Tak, to ta sama osoba:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...