Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

to jak już tak piszecie to ze mną nie wywiązał sie z umowy sero5g i też prosze Go wrzucić na liste a dowód post który dostałem w marcu :

"Odp: wąż klimy

sprawdziłem kolego nie mamy. daj nr konta i dane zwrócimy pieniądze na weekend to było 60 zł.? "

to gówniana kwota lecz do tej pory nie mam pieniędzy na koncie a gość udaje że go nie ma na forum a loguje sie non stop , za tyle zł robić z siebie szmaciarza chyba nie warto :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

mam info od innych że też mieli z nim problemy..... więc jest coś na rzeczy

również mam niemiłe doświadczenie z sero5g zapłaciłem dziwnym trafem też 60,-PLN może to jego ulubiona kwota?

za prawą osłonę termiczną tłumika, nie dość, że czekałem na nią miesiąc to on przysłał mi najzwyczajniejszą osłonę termiczną środkowego tunelu :facepalm: napisał, że nie mam mu odsyłać tego a on mi wyśle prawidłową, oczywiście minął miesiąc i nic potem chciał, żeby mu wysłać fotkę jak to na prawdę wygląda czyli zero czajenia co chciał rzekomo sprzedać potem znowu miesiąc zero kontaktu

by na koniec korespondencji żądając od niego zwrotu kasy bo teraz, już nie odpowiada na pw odpisał 09-04-2013, 19:04

daj nr konta i ile trzeba wpłacić bo mnie tu długo nie było

także ostrzegam przed tym oszustem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Ty powinieneś najlepiej wiedzieć gdzie takiego zgłoścć żeby dalej ludzi nie robił w ch... Daleko nie masz :decayed:

czasu nie ma na chodzenie po sądach :kwasny: gdyby w gre wchodziła duża kwota to bym nie odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie co po niektórzy, szukacie odpowiedzialnych za to, że daliście się oszukać czy jak?

Mnie znalezienie odpowiedzialnych zajmuje jakieś 2 sekundy.. Sami ponosicie ryzyko swoich transakcji = nie moderatorzy, bo nie dali oszustowi Bana.

I co Ktoś dostanie Bana i niby jak się z nim skontaktujecie później ? – gołębiem ?

Druga sprawa – ktoś pisze, że ktoś go oszukał, bo nie wysłał mu towaru, później się okazuje, że jednak spoko jest, bo jednak przelewu nie zrobił, a tamten mu nie odpisywał bo był na urlopie bez dostępu do sieci – no weźcie się zastanówcie – jak my mamy weryfikować Wasze interesy ?

Czy ja czy ktoś inny jesteśmy Waszą matką Wam, żeby dbać o Wasze skóry cza jak ? : )

Oszustów jest pełno, jeśli sprawa wyjdzie na jaw to zawsze jest załatwiana w taki czy inny sposób nie wiem co więcej byście chcieli, najlepiej o rozwiązanie zrobić ankietę i dla każdego z osobna namaścić w sposób specjalnie dla niego przygotowany – Tomeks wtedy będzie kurierem tych ustaleń, co by w każdym przypadku mógł zaspokoić skrawek swoich potrzeb szerzenia sprawiedliwości na świecie i dodać tam jeszcze ze dwa słowa od siebie..

Niech Ci zostali oszukani nie odbiorą tego co napisałem, jako atak na ich przypadek czy jakąś formę lekceważenia.. nie o to mi chodzi.

*odnoszę się tutaj do krzykaczy sprzed kilku dni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co grozi za zrobienie w bambuko Moderatora podczas transakcji ?

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

ew. jak Moderator da ciała ?

Vario, a wytłumacz mi po co te pytania?

Myślisz, ze jak ktoś oszuka moderatora to nagle postawimy całe forum na nogi? Co to w ogóle za myślenie...

Jak moderator da ciała, to zapewne przestanie być moderatorem, ale nie sądzę żeby taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce w naszym gronie.

Wszyscy jesteśmy tu ładnych parę lat i wiem, że nie ma w naszym gronie ludzi nie godnych zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie co po niektórzy, szukacie odpowiedzialnych za to, że daliście się oszukać czy jak?

Mnie znalezienie odpowiedzialnych zajmuje jakieś 2 sekundy.. Sami ponosicie ryzyko swoich transakcji = nie moderatorzy, bo nie dali oszustowi Bana.

I co Ktoś dostanie Bana i niby jak się z nim skontaktujecie później ? – gołębiem ?

Druga sprawa – ktoś pisze, że ktoś go oszukał, bo nie wysłał mu towaru, później się okazuje, że jednak spoko jest, bo jednak przelewu nie zrobił, a tamten mu nie odpisywał bo był na urlopie bez dostępu do sieci – no weźcie się zastanówcie – jak my mamy weryfikować Wasze interesy ?

Czy ja czy ktoś inny jesteśmy Waszą matką Wam, żeby dbać o Wasze skóry cza jak ? : )

Oszustów jest pełno, jeśli sprawa wyjdzie na jaw to zawsze jest załatwiana w taki czy inny sposób nie wiem co więcej byście chcieli, najlepiej o rozwiązanie zrobić ankietę i dla każdego z osobna namaścić w sposób specjalnie dla niego przygotowany – Tomeks wtedy będzie kurierem tych ustaleń, co by w każdym przypadku mógł zaspokoić skrawek swoich potrzeb szerzenia sprawiedliwości na świecie i dodać tam jeszcze ze dwa słowa od siebie..

Niech Ci zostali oszukani nie odbiorą tego co napisałem, jako atak na ich przypadek czy jakąś formę lekceważenia.. nie o to mi chodzi.

*odnoszę się tutaj do krzykaczy sprzed kilku dni..

Jest dokładnie tak jak mówisz. Wszyscy zieloni, żółci i jakie tam jeszcze kolory będą. Wszyscy winni!

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Za opady deszczu i powodzie też. Żeby było jasne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie co po niektórzy, szukacie odpowiedzialnych za to, że daliście się oszukać czy jak?

Mnie znalezienie odpowiedzialnych zajmuje jakieś 2 sekundy.. Sami ponosicie ryzyko swoich transakcji = nie moderatorzy, bo nie dali oszustowi Bana.

I co Ktoś dostanie Bana i niby jak się z nim skontaktujecie później ? – gołębiem ?

Druga sprawa – ktoś pisze, że ktoś go oszukał, bo nie wysłał mu towaru, później się okazuje, że jednak spoko jest, bo jednak przelewu nie zrobił, a tamten mu nie odpisywał bo był na urlopie bez dostępu do sieci – no weźcie się zastanówcie – jak my mamy weryfikować Wasze interesy ?

Czy ja czy ktoś inny jesteśmy Waszą matką Wam, żeby dbać o Wasze skóry cza jak ? : )

Oszustów jest pełno, jeśli sprawa wyjdzie na jaw to zawsze jest załatwiana w taki czy inny sposób nie wiem co więcej byście chcieli, najlepiej o rozwiązanie zrobić ankietę i dla każdego z osobna namaścić w sposób specjalnie dla niego przygotowany – Tomeks wtedy będzie kurierem tych ustaleń, co by w każdym przypadku mógł zaspokoić skrawek swoich potrzeb szerzenia sprawiedliwości na świecie i dodać tam jeszcze ze dwa słowa od siebie..

Niech Ci zostali oszukani nie odbiorą tego co napisałem, jako atak na ich przypadek czy jakąś formę lekceważenia.. nie o to mi chodzi.

*odnoszę się tutaj do krzykaczy sprzed kilku dni..

Jest dokładnie tak jak mówisz. Wszyscy zieloni, żółci i jakie tam jeszcze kolory będą. Wszyscy winni!

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Za opady deszczu i powodzie też. Żeby było jasne!

To już nie Tusk??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwyczajne napiętnowanie oszustów żeby nie czuli się zbyt pewnie i się z nas nie śmiali, że frajerów oszukali i nawet tu o niczym nie wiedzą pozostali forumowicze. Może się chociaż wstydu najedzą.

W jaki sposób można trafić na listę? Opisałem moją sytuację i echo, nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zwyczajne napiętnowanie oszustów żeby nie czuli się zbyt pewnie i się z nas nie śmiali, że frajerów oszukali i nawet tu o niczym nie wiedzą pozostali forumowicze. Może się chociaż wstydu najedzą.

W jaki sposób można trafić na listę? Opisałem moją sytuację i echo, nic się nie dzieje.

A napisałeś kto i gdzie?

Przejrzałem twoje posty i żaden nick nie wpadł mi w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobą tą jest piotrek83.
:whistling::wink4:

a do dzisaij nie masz konkretnej odpowiedzi co do zwrotu pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post #206. Mam odpowiedz taką, że żadnej paczki tj zwrotu nie przyjmie więc nie wysyłam bo po co zwiększać poniesione koszty. Mimo kilkunastu wiadomości, że towar nie jest zgodny a dokładnie jego stan z opisem jaki mi przesyłał łącznie ze zdjęciami sprzedający podtrzymywał, że widziałem zdjęcia a wady o których ja pisze widocznie mu nie przeszkadzały dlatego o nich nie wspominał. To albo się sprzedaje coś uczciwie przedstawiając prawdziwy stan albo się coś ukrywa co jest dla mnie oszustwem. Ostatnie moje chyba 2 wiadomości do niego pozostały bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można trafić na listę? Opisałem moją sytuację i echo, nic się nie dzieje.

Super opisałeś tylko zapomniałeś napisać kto Cię tak urządził :facepalm: Jakbyś od razu to zrobił to ludzik trafiłby na listę, a nie dopiero teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o tą osobę chodzi. To jest piotrek83. Zaraz podam linka.

Osobą przez którą czuje się oszukany jest http://a4-klub.pl/members/piotrek83-75488/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Hugo nie pomieszało sięcoś? wystawiłem ogloszenie w dziale sprzedam a wyskoczytło tylko:

Zanim coś kupisz na forum, przeczytaj to - lista nierzetelnych sprzedawców - http://a4-klub.pl/sprzedam-22/zanim-cos-kupisz-forum-przeczytaj-to-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/

tutaj widze że pierwszy wątek też tak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Hugo nie pomieszało sięcoś? wystawiłem ogloszenie w dziale sprzedam a wyskoczytło tylko:

Zanim coś kupisz na forum, przeczytaj to - lista nierzetelnych sprzedawców - http://a4-klub.pl/sprzedam-22/zanim-cos-kupisz-forum-przeczytaj-to-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/

tutaj widze że pierwszy wątek też tak wygląda

Już jest ok. Testy robiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o tą osobę chodzi. To jest piotrek83. Zaraz podam linka.

Osobą przez którą czuje się oszukany jest http://a4-klub.pl/members/piotrek83-75488/

No przecież dobrze wpisałem na listę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...