Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

masakra... pierwszy raz wszedłem na ten wątek. Ale się dzieje na forum... :decayed: A człowiek żyje w nieświadomości...

Moim zdaniem wątek powinien być podwieszony w dziale sprzedam albo coś bo gdyby nie Dev który przez przypadek wspomniał mi o tym temacie to pewnie nigdy bym go nie zauważył i nie przeczytał... Aż dziwne jak niektórzy załatwiają sprawy...

Nie podwiesza bo za duzo osob by sie ciekawych rzeczy o tych dwoch patałachach dowiedzialo

A co Ty taki pewny jesteś? :naughty: Jak chcesz to mogę to nawet wywalić w wielkim banerze na głównej stronie forum :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pier.... a rozwiązanie jest proste jeżeli bierzesz coś przy wpłacie na konto jesteś sam sobie winien i robisz to na własną odpowiedzialność. Moim skromnym zdaniem taka forma płatności powinna być zabroniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pier.... a rozwiązanie jest proste jeżeli bierzesz coś przy wpłacie na konto jesteś sam sobie winien i robisz to na własną odpowiedzialność. Moim skromnym zdaniem taka forma płatności powinna być zabroniona.

a moim zdaniem nie. Wiadomo że kupując tak ponosimy pewne ryzyko. Znam jednak wiele osób na tym forum od których mógłbym kupić cokolwiek bez oglądania (i mam nadzieje że vice versa :decayed: ) i wiem że będzie tak jak ma być. Jeśli ktoś ma zaufanie do drugiej osoby to dlaczego ma dać zarobić Poczcie-Polskiej na opłacie pobraniowej (i opłacie za otwarcie paczki-bo bez tego to nie ma sensu.Przy samym pobraniu i tak nie masz prawa otworzyć paczki przed zapłatą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pier.... a rozwiązanie jest proste jeżeli bierzesz coś przy wpłacie na konto jesteś sam sobie winien i robisz to na własną odpowiedzialność. Moim skromnym zdaniem taka forma płatności powinna być zabroniona.

Już to wielokrotnie pisałem, ale mi to obrzydło. Ludzie mają to w d....., a potem jest płacz i pisanie do mnie, żeby pomóc, bo faktycznie miałem rację, ale oni woleli zaufać sprzedającemu :decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra... pierwszy raz wszedłem na ten wątek. Ale się dzieje na forum... :decayed: A człowiek żyje w nieświadomości...

Moim zdaniem wątek powinien być podwieszony w dziale sprzedam albo coś bo gdyby nie Dev który przez przypadek wspomniał mi o tym temacie to pewnie nigdy bym go nie zauważył i nie przeczytał... Aż dziwne jak niektórzy załatwiają sprawy...

Nie podwiesza bo za duzo osob by sie ciekawych rzeczy o tych dwoch patałachach dowiedzialo

to co powinno się robić według ciebie? każdego, który przerobi kogoś na 10zł-łamać rurką metalową, za 20 zł-obcięcie małego palca, powyżej 50 zł- strzał w kolano-tak ma to wyglądać?-zapominacie, ze to jest forum społecznościowe, a My, jako moderatorzy i Zarząd klubu, nie mamy ŻADNYCH narzędzi do egzekwowania kar za takie postępowania, jest wyraźnie napisane-każde oszustwo-zgłaszać na policję to oni mają władzę, żeby dochodzić, kto i co, a sądy do tego, żeby ustalać kary za to, co zrobił-co my mamy tez wprowadzać "kodeks karny" i "kodeks postępowania karnego"?:facepalm: jeden dostanie za oszustwo na Forum zakaz sprzedaży i dla wielu będzie to wystarczająca "kara", ale zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie uważał, że to właśnie on ma rację i jego radykalne poglądy są najlepsze i będzie negował decyzje jakie tu zapadają-niestety dogodzić każdemu się nie da a ja osobiście nie mam zamiaru bawić się w policjanta, prokuratora, czy sędziego, "władza", jaką nam dano-to władza do moderowania forum, a nie do "poskramiania" różnej maści oszustów i kombinatorów, których żadne Państwo Świata nie wypleniło i z pewnością nam tutaj tez to się nie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pier.... a rozwiązanie jest proste jeżeli bierzesz coś przy wpłacie na konto jesteś sam sobie winien i robisz to na własną o
dpowiedzialność. Moim skromnym zdaniem taka forma płatności powinna być zabroniona.

a moim zdaniem nie. Wiadomo że kupując tak ponosimy pewne ryzyko. Znam jednak wiele osób na tym forum od których mógłbym kupić cokolwiek bez oglądania (i mam nadzieje że vice versa :decayed: ) i wiem że będzie tak jak ma być. Jeśli ktoś ma zaufanie do drugiej osoby to dlaczego ma dać zarobić Poczcie-Polskiej na opłacie pobraniowej (i opłacie za otwarcie paczki-bo bez tego to nie ma sensu.Przy samym pobraniu i tak nie masz prawa otworzyć paczki przed zapłatą)

Marek od Ciebie czy Czakiego i jeszcze paru osób tak. Ale to na.własne ryzyko i zaufanie. Ale od większości ludzi z forum,nie kupię. A tak biorę za porwaniem przychodzi paczka płace i koniec-ewentualnie pw że jest złom czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra... pierwszy raz wszedłem na ten wątek. Ale się dzieje na forum... :decayed: A człowiek żyje w nieświadomości...

Moim zdaniem wątek powinien być podwieszony w dziale sprzedam albo coś bo gdyby nie Dev który przez przypadek wspomniał mi o tym temacie to pewnie nigdy bym go nie zauważył i nie przeczytał... Aż dziwne jak niektórzy załatwiają sprawy...

Nie podwiesza bo za duzo osob by sie ciekawych rzeczy o tych dwoch patałachach dowiedzialo

to co powinno się robić według ciebie? każdego, który przerobi kogoś na 10zł-łamać rurką metalową, za 20 zł-obcięcie małego palca, powyżej 50 zł- strzał w kolano-tak ma to wyglądać?-zapominacie, ze to jest forum społecznościowe, a My, jako moderatorzy i Zarząd klubu, nie mamy ŻADNYCH narzędzi do egzekwowania kar za takie postępowania, jest wyraźnie napisane-każde oszustwo-zgłaszać na policję to oni mają władzę, żeby dochodzić, kto i co, a sądy do tego, żeby ustalać kary za to, co zrobił-co my mamy tez wprowadzać "kodeks karny" i "kodeks postępowania karnego"?:facepalm: jeden dostanie za oszustwo na Forum zakaz sprzedaży i dla wielu będzie to wystarczająca "kara", ale zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie uważał, że to właśnie on ma rację i jego radykalne poglądy są najlepsze i będzie negował decyzje jakie tu zapadają-niestety dogodzić każdemu się nie da a ja osobiście nie mam zamiaru bawić się w policjanta, prokuratora, czy sędziego, "władza", jaką nam dano-to władza do moderowania forum, a nie do "poskramiania" różnej maści oszustów i kombinatorów, których żadne Państwo Świata nie wypleniło i z pewnością nam tutaj tez to się nie uda...

ale o co Ty czlowieku do mnie sie rzucasz? ja tylko zaproponowalem (juz pare dni wczesniej) zeby po prostu PODWIESIC TEMAT W DZIALE SPRZEDAZY ABY WIECEJ LUDZI MOGLO ÓW TEMAT ZOBACZYC BO NIE KAZDY TU ZAGLADA a dobrze jest przed dokonaniem transakcji wiedziec na kogo nalezy uwazac bo moze nas (jak kilka innych osob wczesniej) zrobic w *uja , czy ja mowie abyscie bawili sie w "policjanta, prokuratora, czy sędziego" ?

Ochłoń gościu..

ja osobiscie tez robilem juz 'ileś' transakcji na forum (zarowno ze 'swiezakami' jak i z uzytkownikami o dluzszym stazu na forum) i nigdy problemow nie mialem bez znaczenia czy byla to zaplata z gory czy za pobraniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! Temat juz jest podwieszony w dziale sprzedam, więc nie ma co drążyć tego tematu. Wrzućcie na luz, kłócicie sie jak baby :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupowałem i sprzedawałem raz tak raz siak i było ok zawsze, moje szczęście :decayed: ale cóż poobserwować wątek warto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co Ty czlowieku do mnie sie rzucasz? ja tylko zaproponowalem (juz pare dni wczesniej) zeby po prostu PODWIESIC TEMAT W DZIALE SPRZEDAZY ABY WIECEJ LUDZI MOGLO ÓW TEMAT ZOBACZYC BO NIE KAZDY TU ZAGLADA a dobrze jest przed dokonaniem transakcji wiedziec na kogo nalezy uwazac bo moze nas (jak kilka innych osob wczesniej) zrobic w *uja ,

a ja się zapytałem, co zrobić z oszustami, a nie "rzuciłem" na ciebie-to zasadnicza różnica-nie odbieraj każdego posta, jako atak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty jestes moderatorem a nie ja i ty powinienes wiedziec najlepiej co w takim przypadku zrobic :whistling:

nie rozumiem dlaczego akurat do mnie to pytanie kierujesz bo ja nic nie pisalem o karaniu oszustow? :blink:

poza tym powtarzam ci po raz TRZECI czego ja i KILKA INNYCH osob oczekiwalismy (czytaj ze zrozumieniem):

"PODWIESIC TEMAT W DZIALE SPRZEDAZY ABY WIECEJ LUDZI MOGLO ÓW TEMAT ZOBACZYC BO NIE KAZDY TU ZAGLADA a dobrze jest przed dokonaniem transakcji wiedziec na kogo nalezy uwazac bo moze nas (jak kilka innych osob wczesniej) zrobic w *uja"

I TYLE, NIC WIECEJ! Hugo (?) temat podwiesil i koniec kropka, temat zakonczony. :hi:

I nie bede sie wdawac tutaj z toba w dalsza dyskusje gdyz ewidentnie nie czytasz dokladnie tego co pisze, jesli chcesz pogadac to chodz na PW, a jak nie to nie pisz bardzo cie prosze jakichś bezsensownych postow ktore nie maja zadnego zwiazku z tym o czym mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty jestes moderatorem a nie ja i ty powinienes wiedziec najlepiej co w takim przypadku zrobic :whistling:

ja wiem dokładnie, co robić:wink4: dobra, wszystko jasne, temat podwieszony, ktoś ma jakieś inne sugestie, to pytać i pisać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opisałem sytuację, gdzie sprzedający postąpił niezgodnie z umową tj faktyczny stan towaru róznił się od opisu. I co dalej z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój post jakże z głębokim przekazem został skasowany :kwasny:

Jakby ktoś miał jakiś problem ze sprzedający we Wrocławiu albo bliskie okolice to pisać... my tu mamy grupę zgraną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaku,nieraz dawaliście kropki za zwykłe pyskówki,ba,często i gęsto nawet uciszenia na miesiąc lub dłużej, a tu za***ista kara haha,zablokowany dostęp do sprzedam,jak bedzie chciał coś sprzedać,napisze w division itp i znajdzie kupca bez problemu.
No z tym się akurat zgadzam...Tomeks zawsze potrafi doj**ać do pieca ale tak jak mówi moderatorzy dają kropki i inne gady za byle gówno a w tym przypadku siedzą cicho:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie ma dostępu do działu "sprzedam" -jak i w przeszłości, tak i teraz-nigdy nie było aprobaty do działań moderatorów, co do ustalania konsekwencji, bo zawsze ktoś miał jakieś obiekcje co do konsekwencji-w tym przypadku-jest identycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przestańcie mydlić oczy co to za kara:grin: tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To także jest oszust pseudonim: karecki, co prawda nie ma już takiego nicka na forum ale dane na jakie zrobiłem przelew to:

Paweł Oli...er

Numer konta (WBK) :57 1090 2789 0000 0001 1272 1779

Zgłosiłeś to na Policję ?

Ja tak samo zostalem przez niego oszukany. Podejrzewam ze to samo konto bo poczatek sie zgadza jakos na prawie stowke mnke zrobil ale to juz troche czasu temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przestańcie mydlić oczy co to za kara:grin: tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:

no to zapytam się po raz kolejny-mamy ucinać palce i walić rurkami w głowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przestańcie mydlić oczy co to za kara:grin: tak jak Tomeks napisał zawsze można wrzucić w innym dziale chyba że będziecie akurat jego monitorowali i kasowali posty:decayed:

no to zapytam się po raz kolejny-mamy ucinać palce i walić rurkami w głowę?

Luzik ja Ci pomogę:polew: a jak już się wprawimy to zapraszam do Helu bo paru jest do odstrzału:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...