Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wczoraj byłem "zwiedzać" porodówkę gdzie zamierzamy rodzić, nie muszę chyba wspominać co mi się dzisiaj śniło :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Czytam to i widzę, zdrowe podejście tatusiów do sprawy..... z żartem a nie na sztywniaka.

Ja pracuję nad terrorystą :decayed:

jeśli Ci nie wychodzi to we wtorki mamy spoty, jak przywieziesz Swoją kobietę to moglibyśmy Ci jakoś pomóc :decayed:

Opublikowano

Czytam to i widzę, zdrowe podejście tatusiów do sprawy..... z żartem a nie na sztywniaka.

Ja pracuję nad terrorystą :decayed:

jeśli Ci nie wychodzi to we wtorki mamy spoty, jak przywieziesz Swoją kobietę to moglibyśmy Ci jakoś pomóc :decayed:

:polew: :polew: Nie na siłę się działa... jak będzie to będzie :naughty:

Opublikowano

Czytam to i widzę, zdrowe podejście tatusiów do sprawy..... z żartem a nie na sztywniaka.

Ja pracuję nad terrorystą :decayed:

bracie chyba byś nie chciał terrorystę coś o tym już wiem :decayed:

Opublikowano

Czytam to i widzę, zdrowe podejście tatusiów do sprawy..... z żartem a nie na sztywniaka.

Ja pracuję nad terrorystą :decayed:

jakbys niedawał rady to Tu masz pewniaków :naughty: ,a ze jestes z forum to załatwimy to po kosztach :good:

służymy pomocą

:polew:

Opublikowano

Czytam to i widzę, zdrowe podejście tatusiów do sprawy..... z żartem a nie na sztywniaka.

Ja pracuję nad terrorystą :decayed:

jakbys niedawał rady to Tu masz pewniaków :naughty: ,a ze jestes z forum to załatwimy to po kosztach :good:

służymy pomocą

:polew:

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Czytam to i widzę, zdrowe podejście tatusiów do sprawy..... z żartem a nie na sztywniaka.

Ja pracuję nad terrorystą :decayed:

jakbys niedawał rady to Tu masz pewniaków :naughty: ,a ze jestes z forum to załatwimy to po kosztach :good:

służymy pomocą

:polew:

:gwizdanie: :naughty:

...forum jest od pomagania :>
Opublikowano

Czytam to i widzę, zdrowe podejście tatusiów do sprawy..... z żartem a nie na sztywniaka.

Ja pracuję nad terrorystą :decayed:

jakbys niedawał rady to Tu masz pewniaków :naughty: ,a ze jestes z forum to załatwimy to po kosztach :good:

służymy pomocą

:polew:

:gwizdanie: :naughty:

...forum jest do pomagania :>

no ma się rozumieć :wink4:

Opublikowano

no i całe szczęście że go otwarli bo właśnie karmie :kox: i nie mam się komu pochwalić

Masz swój pokarm czy mleko z puszki? :naughty::kox:

Żeby nie było to bankowo ktoś tutaj będzie dzielił się cennymi poradami. :wink4:

niestety od jakiegoś czasu mleko z puszki ;(

ja własnie zakonczyłem podawanie pokarmu z butli :polew: :polew: i ide sie wyciągnąc bo "pasozyt"sie obudzi za jakies 3h i bedzie powtórka z rozrywki :>

no to podobnie jak ja czas się zdrzemnąć bo zaraz czas wstawać :decayed:

dobrze ze w soboty nie robie :beer1: dopkoncze butle i do wytra[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 22:47_________________________________________________diman a ile zajmuje Ci pitstop ??? :cool1:

1.rozebranie

2.demontaz i montaz pieluchy

3.mycie (przetarcie)

4.smarowanie kremem

5.ubranie BEZ FUSZEREK :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie dużo daje radę w jakieś 5 no max 7 minut :kox: ale cały czas poprawiam czasy :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 08:03_________________________________________________a dzisiaj w nocy mój dyżur był i niestety 3 razy musiałem wstawać ;( biednemu zawsze wiatr w oczy :decayed:

zapomniałem dodac ze chodzi o sikanie :gwizdanie:

w kategorii kupa miałem debiut (staaaaaary masssaaaaaaakra) nawet nie liczyłem :sick3: :sick3: a jak sobie przypomne :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

są świry na tym świecie :decayed::naughty:

Opublikowano

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

są świry na tym świecie :decayed::naughty:

się nie śmiej bo do nich należysz... :kox:

zresztą jak chyba większość z osób tu piszących... :decayed:

Opublikowano

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

są świry na tym świecie :decayed::naughty:

się nie śmiej bo do nich należysz... :kox:

zresztą jak chyba większość z osób tu piszących... :decayed:

o wypraszam sobie ja mam normalną wysokość wózka :decayed:

Opublikowano

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

są świry na tym świecie :decayed::naughty:

się nie śmiej bo do nich należysz... :kox:

zresztą jak chyba większość z osób tu piszących... :decayed:

o wypraszam sobie ja mam normalną wysokość wózka :decayed:

a innych odchyłów nie masz...? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

są świry na tym świecie :decayed::naughty:

się nie śmiej bo do nich należysz... :kox:

zresztą jak chyba większość z osób tu piszących... :decayed:

o wypraszam sobie ja mam normalną wysokość wózka :decayed:

jeszcze :kox:

Opublikowano

217643_139312852808028_100001879429333_250258_7225250_n.jpg

:kox: :kox:

są świry na tym świecie :decayed::naughty:

się nie śmiej bo do nich należysz... :kox:

zresztą jak chyba większość z osób tu piszących... :decayed:

o wypraszam sobie ja mam normalną wysokość wózka :decayed:

jeszcze :kox:

ja nie obnizam bo mała ma czkawke :cool1:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:35_________________________________________________co tu tak ucichło :mysli:

Opublikowano

tematy się skończyły Guru miał racje że temat nie potrzebny :decayed::evil:

a tak poważnie z małego terrorysty staję się mój mały synuś potolniutkim kochaniutkim aniołkiem :)

Opublikowano

tematy się skończyły Guru miał racje że temat nie potrzebny :decayed::evil:

a tak poważnie z małego terrorysty staję się mój mały synuś potolniutkim kochaniutkim aniołkiem :)

czyli wdał się w tatę :decayed:

Opublikowano

tematy się skończyły Guru miał racje że temat nie potrzebny :decayed::evil:

a tak poważnie z małego terrorysty staję się mój mały synuś potolniutkim kochaniutkim aniołkiem :)

no w końcu z twoim wychowaniem jak będzie miał 6lat to musi iść do roboty i zarabiać na tatusia... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.