Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: po mega przespanej nocy :>

stan to moze dzis :naughty:

u mnie stanęło na razie na tym, że mały przesypia całą noc znaczy się jak się walnie o 21 to śpi do 5 - 5.30 rano :gwizdanie: a więc mam się nieźle ze spaniem :kox: terroryzm pomału odszedł w zapomnienie :naughty:

u nas jest tak dopiero od 2ch dni (po zmianie mleka) moze bardziej sie najada :kox:

no to u mnie od jakiś może 2 tygodni :kox:

dałes mi nadzieje :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 09:23_________________________________________________Stanley pewnie nayebany juz :decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bulik, nic z tych rzeczy :gwizdanie: ale humor już jest - ćwiczę formę :decayed:

Opublikowano

Bulik, nic z tych rzeczy :gwizdanie: ale humor już jest - ćwiczę formę :decayed:

ćwicz ćwicz przyda się jak się urodzi to podjadę do kato na wizytę :kox:

Opublikowano

Bulik, nic z tych rzeczy :gwizdanie: ale humor już jest - ćwiczę formę :decayed:

ćwicz ćwicz przyda się jak się urodzi to podjadę do kato na wizytę :kox:

musimy sobie zrobić spotkanie ojców :naughty:

Opublikowano

Bulik, nic z tych rzeczy :gwizdanie: ale humor już jest - ćwiczę formę :decayed:

ćwicz ćwicz przyda się jak się urodzi to podjadę do kato na wizytę :kox:

musimy sobie zrobić spotkanie ojców :naughty:

no jak się nam następne klubowe dzieciątko urodzi to cza będzie coś nad tym pomyśleć :> :kox:

Opublikowano

jakis spocik z wozkami

spoko ma 17' alumy to się mogę pokazać :decayed:

Opublikowano

jakis spocik z wozkami

będzie więcej wózków jaki audi :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

Opublikowano

Bulik, nic z tych rzeczy :gwizdanie: ale humor już jest - ćwiczę formę :decayed:

ćwicz ćwicz przyda się jak się urodzi to podjadę do kato na wizytę :kox:

musimy sobie zrobić spotkanie ojców :naughty:

no jak się nam następne klubowe dzieciątko urodzi to cza będzie coś nad tym pomyśleć :> :kox:

to chyba będzie moje :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

gratulacje :good:

Opublikowano

Dzisiaj rano mnie żonka obudziła i poinformowała :good:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

no to moje gratulacje :good:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

:thumbup:

będzie dziewczynka, bo są dwie różowe kreski :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

co to za termometr? :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

co to za termometr? :decayed: :decayed: :decayed:

Ewelina CI za kilka dni wytłumaczy :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

co to za termometr? :decayed: :decayed: :decayed:

Ewelina CI za kilka dni wytłumaczy :gwizdanie:

jak na lipiec to zimno 2 kreski :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

co to za termometr? :decayed: :decayed: :decayed:

Ewelina CI za kilka dni wytłumaczy :gwizdanie:

jak na lipiec to zimno 2 kreski :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

co to za termometr? :decayed: :decayed: :decayed:

Ewelina CI za kilka dni wytłumaczy :gwizdanie:

no ciekawe bo od kilku miesiecy mam post :mysli:
Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

dsc0004uc.jpg

:thumbup:

będzie dziewczynka, bo są dwie różowe kreski :decayed:

i do tego blizniaczki :naughty:
Opublikowano

Mogą być bliźniaki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.