Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reganajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reganajax

  1. Przeróbka super, mega mi się podoba
  2. I jak wymodziliście? Na wakacje planuje pozbierać graty i też 4 rurke za siebie wstawić http://www.ebay.de/itm/Audi-S4-A4-B7-8E-Diffusor-Spoiler-Stosstange-Heckspoiler-V8-4-Rohr-platiniumgrau-/380589479031?hash=item589ce69477:g:VoUAAOSwUuFWzLjV Zamówiona dokładka. Teraz będę rozglądał się za układem wydechowym. http://allegro.pl/dedykowany-podwojny-tlumik-ulter-audi-a4-8e-8f-b7-i6007290366.html To niby najszybsza opcja, ale to ulter. Nie wiem jakiej jakości są te dedyki;/ No i downpipe pewnie, aby coś tam mruczało: http://allegro.pl/downpipe-1-8t-audi-a4-b5-b6-b7-vw-passat-i6262634999.html Co wy na to?
  3. Zakładałem u Rumińskiego w Szczecinku. LPG jak LPG, auto chodzi.
  4. Późno bo późno ale odpowiem. Ja mam na garażach zajebistego mechanika od wszystkiego. W miarę na PKSach robia. A podstawowe sprawy sam ogarniam. pozdrawiam
  5. Chromy mnie najbardziej denerwują;/ mam paste do chromu ale nie mam sposobu jak ładnie je wypolerować;/
  6. Właśnie idę wyczyścić trochę autko
  7. Wosk czarny z T-Cut robi robote Ja myje dokładnie i nad T-Cutem z 2h i autko moje wygląda tak: https://zapodaj.net/5cb032849647c.jpg.html
  8. Dzięki za info. Już zaczynam się dowiadywać co i jak W następnym tyg składam zamówienia.
  9. Witajcie. Jak w temacie. Pracuje w DE i boje się o swój samochód. Mam go od marca i postanowiłem wpakować w niego autocasco(jak ktoś się orientuje ile średnio wynosi do mojego auta to proszę podać kwotę " od do " abym ustał na nogach jak ubezpieczyciel powie mi cene). Niby autocasco wystarcza? Nie wiem. Znajomi różnie mówią. Macie jakieś swoje patenty aby auto nie zniknęło w nagle w nocy? Ostatnio w rodzinie zniknęła też audi i nic nie mieli. Dlatego muszę coś z tym zrobić. Pozdrawiam.
  10. Dzięki, w następnym tyg będę u niego zamawiał. Pozdrawiam
  11. Rozrząd, najlepszy jaki jest. Jaki polecacie. Cena nie jest aż tak istotna
  12. Witam. Tak tak wiem, że ori to " NGK PFR6Q " ale które są najlepsze pod LPG? Proszę o pomoc a najlepiej link gdzie mogę zakupić. Planuje sam wymienić je także proszę o wskazówki. Pozdrawiam Audimaniaków EDIT. Rozrząd! Jeśli jest ktoś w stanie mi udzielić odpowiedzi na temat rozrządu to proszę o pomoc bo również planuje wymianie u mechanika. Pozdrawiam!
  13. ZSZ wita ZSZ
  14. reganajax opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, jak w temacie. Proszę kolegów z forum o wybór najlepszych świec i bdb rozrządu do mojej czarnej. Proszę o linki do aukcji, najchętniej kupię od kogoś z forum.
  15. Witajcie, z ciekawości pytanko. Jest tutaj ktoś ze Szczecinka??? ?
  16. Witam, ZSZ wita!
  17. Szczecinek wita!
  18. Witaj Bocian. Szczecinek wita Szczecinek!
  19. reganajax odpowiedział(a) na reganajax temat w 1.8T
    Płukanie! Czyli wjeżdzam sobie na podnośnik, samochód normalnie rozgrzany do 90stopni. Dolewam płukanke przez bagnet, odczekuję 15min (na normalnej pracy silnika, bez gazowania itd. po prostu silnik ma chodzić z 15min) Następnie przechodze do normalnej wymiany oleju. Dobrze zapamiętałem tematy z forum?
  20. reganajax odpowiedział(a) na reganajax temat w 1.8T
    O dzięki, jutro zamawiam olej i płukanke!!! Dzięki, spać nie mogłem jak o tym syfie myślałem Jeszcze jedno pytanie. Ile wchodzi oleju do mojego silnika?
  21. reganajax opublikował(a) temat w 1.8T
    Wcześniej pisałem już o tym w temacie oleju ale jakoś nikt nie odpisał. Może tutaj się nowym tematem uda Witam, audi jak w opisie. Kupiłem ostatnio audi z niby świeżo wymienionym olejem. Gość mówił 5w40 ale co i jak nie był w stanie powiedzieć bo wymieniali mu w warsztacie(filtr nowy więc raczej nie ściemniał). Jednak wole wymienić olej, co mi polecacie? Jak się domyślam trzeba zrobić płukanke Wcześniej oczytałem sporo stron i mniej więcej wiem jak ją zrobić. Proszę tylko o link do dobrego oleju i płukanki. (Ile litrówy ma być ten olej? + zapas na dolewke w razie W). Najlepiej kupie od kogoś z forum bo widzę niektóry tutaj mają ciekawe sklepy. Mam jeszcze jedno pytanie, jak odkręcam korek oleju to widzę taki osad(link zdj pierwszego) jak się domyślam nie powinno być takiego osadu. Pytanko nr 2 jest takie(do linku nr 2) tu gdzie wskazuje palcem miałem jakiś osad na wzór piasku, ciężko powiedzieć bo przeczyściłem wszystko. Czy z tego powodu powinienem się martwić? 3 link zdj korka z osadem który pozostał(dzisiaj przeczyszczę go ładnie i zobacze za jakiś czas czy robi się osad po wymienie oleju) HELP ME! 1. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - f9da947badc09.jpg 2. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - d98924cc22bda.jpg 3. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - 476e2d2c024c4.jpg
  22. " W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem " - więc się chwale, nie muszę pisać czegoś o planach czy jak mocno będę w Audi koło dokręcał. Pozdrawiam
  23. Jeśli ktoś ma do zaoferowania " lepsza " cene to PW. Jutro wieczorem zamówie zestaw z Galonu najwyżej jak nic sie nie trafi Dzięki BeyerBrown
  24. Witam, audi jak w opisie. Kupiłem ostatnio audi z niby świeżo wymienionym olejem. Gość mówił 5w40 ale co i jak nie był w stanie powiedzieć bo wymieniali mu w warsztacie(filtr nowy więc raczej nie ściemniał). Jednak wole wymienić olej, co mi polecacie? Jak się domyślam trzeba zrobić płukanke Wcześniej oczytałem sporo stron i mniej więcej wiem jak ją zrobić. Proszę tylko o link do dobrego oleju i płukanki. (Ile litrówy ma być ten olej? + zapas na dolewke w razie W). Najlepiej kupie od kogoś z forum bo widzę niektóry tutaj mają ciekawe sklepy. Mam jeszcze jedno pytanie, jak odkręcam korek oleju to widzę taki osad(link zdj pierwszego) jak się domyślam nie powinno być takiego osadu. Pytanko nr 2 jest takie(do linku nr 2) tu gdzie wskazuje palcem miałem jakiś osad na wzór piasku, ciężko powiedzieć bo przeczyściłem wszystko. Czy z tego powodu powinienem się martwić? 3 link zdj korka z osadem który pozostał(dzisiaj przeczyszczę go ładnie i zobacze za jakiś czas czy robi się osad po wymienie oleju) HELP ME! 1. https://zapodaj.net/f9da947badc09.jpg.html 2. https://zapodaj.net/d98924cc22bda.jpg.html 3. https://zapodaj.net/476e2d2c024c4.jpg.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.