Treść opublikowana przez reganajax
-
Modyfikacja lamp przednich
Przeróbka super, mega mi się podoba
-
Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
I jak wymodziliście? Na wakacje planuje pozbierać graty i też 4 rurke za siebie wstawić http://www.ebay.de/itm/Audi-S4-A4-B7-8E-Diffusor-Spoiler-Stosstange-Heckspoiler-V8-4-Rohr-platiniumgrau-/380589479031?hash=item589ce69477:g:VoUAAOSwUuFWzLjV Zamówiona dokładka. Teraz będę rozglądał się za układem wydechowym. http://allegro.pl/dedykowany-podwojny-tlumik-ulter-audi-a4-8e-8f-b7-i6007290366.html To niby najszybsza opcja, ale to ulter. Nie wiem jakiej jakości są te dedyki;/ No i downpipe pewnie, aby coś tam mruczało: http://allegro.pl/downpipe-1-8t-audi-a4-b5-b6-b7-vw-passat-i6262634999.html Co wy na to?
-
Dobry gazownik w Pomorskim
Zakładałem u Rumińskiego w Szczecinku. LPG jak LPG, auto chodzi.
-
Gdzie w Szczecinku postawić a4 b6 na wymianę oleju,filtrów i rozrządu
Późno bo późno ale odpowiem. Ja mam na garażach zajebistego mechanika od wszystkiego. W miarę na PKSach robia. A podstawowe sprawy sam ogarniam. pozdrawiam
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Chromy mnie najbardziej denerwują;/ mam paste do chromu ale nie mam sposobu jak ładnie je wypolerować;/
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Właśnie idę wyczyścić trochę autko
-
Odświeżenie czarnego lakieru.
Wosk czarny z T-Cut robi robote Ja myje dokładnie i nad T-Cutem z 2h i autko moje wygląda tak: https://zapodaj.net/5cb032849647c.jpg.html
-
Jakie świece do 1.8T LPG
Dzięki za info. Już zaczynam się dowiadywać co i jak W następnym tyg składam zamówienia.
-
Systemy antykradzieżowe
Witajcie. Jak w temacie. Pracuje w DE i boje się o swój samochód. Mam go od marca i postanowiłem wpakować w niego autocasco(jak ktoś się orientuje ile średnio wynosi do mojego auta to proszę podać kwotę " od do " abym ustał na nogach jak ubezpieczyciel powie mi cene). Niby autocasco wystarcza? Nie wiem. Znajomi różnie mówią. Macie jakieś swoje patenty aby auto nie zniknęło w nagle w nocy? Ostatnio w rodzinie zniknęła też audi i nic nie mieli. Dlatego muszę coś z tym zrobić. Pozdrawiam.
-
Jakie świece do 1.8T LPG
Dzięki, w następnym tyg będę u niego zamawiał. Pozdrawiam
-
Jakie świece do 1.8T LPG
Rozrząd, najlepszy jaki jest. Jaki polecacie. Cena nie jest aż tak istotna
-
Jakie świece do 1.8T LPG
Witam. Tak tak wiem, że ori to " NGK PFR6Q " ale które są najlepsze pod LPG? Proszę o pomoc a najlepiej link gdzie mogę zakupić. Planuje sam wymienić je także proszę o wskazówki. Pozdrawiam Audimaniaków EDIT. Rozrząd! Jeśli jest ktoś w stanie mi udzielić odpowiedzi na temat rozrządu to proszę o pomoc bo również planuje wymianie u mechanika. Pozdrawiam!
-
Jest tu ktoś z ZSZ?
ZSZ wita ZSZ
-
Rozrząd i świece
Witam, jak w temacie. Proszę kolegów z forum o wybór najlepszych świec i bdb rozrządu do mojej czarnej. Proszę o linki do aukcji, najchętniej kupię od kogoś z forum.
-
Jest tu ktoś z ZSZ?
Witajcie, z ciekawości pytanko. Jest tutaj ktoś ze Szczecinka??? ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, ZSZ wita!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szczecinek wita!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Bocian. Szczecinek wita Szczecinek!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Dziwny osad w silniku.
Płukanie! Czyli wjeżdzam sobie na podnośnik, samochód normalnie rozgrzany do 90stopni. Dolewam płukanke przez bagnet, odczekuję 15min (na normalnej pracy silnika, bez gazowania itd. po prostu silnik ma chodzić z 15min) Następnie przechodze do normalnej wymiany oleju. Dobrze zapamiętałem tematy z forum?
-
Dziwny osad w silniku.
O dzięki, jutro zamawiam olej i płukanke!!! Dzięki, spać nie mogłem jak o tym syfie myślałem Jeszcze jedno pytanie. Ile wchodzi oleju do mojego silnika?
-
Dziwny osad w silniku.
Wcześniej pisałem już o tym w temacie oleju ale jakoś nikt nie odpisał. Może tutaj się nowym tematem uda Witam, audi jak w opisie. Kupiłem ostatnio audi z niby świeżo wymienionym olejem. Gość mówił 5w40 ale co i jak nie był w stanie powiedzieć bo wymieniali mu w warsztacie(filtr nowy więc raczej nie ściemniał). Jednak wole wymienić olej, co mi polecacie? Jak się domyślam trzeba zrobić płukanke Wcześniej oczytałem sporo stron i mniej więcej wiem jak ją zrobić. Proszę tylko o link do dobrego oleju i płukanki. (Ile litrówy ma być ten olej? + zapas na dolewke w razie W). Najlepiej kupie od kogoś z forum bo widzę niektóry tutaj mają ciekawe sklepy. Mam jeszcze jedno pytanie, jak odkręcam korek oleju to widzę taki osad(link zdj pierwszego) jak się domyślam nie powinno być takiego osadu. Pytanko nr 2 jest takie(do linku nr 2) tu gdzie wskazuje palcem miałem jakiś osad na wzór piasku, ciężko powiedzieć bo przeczyściłem wszystko. Czy z tego powodu powinienem się martwić? 3 link zdj korka z osadem który pozostał(dzisiaj przeczyszczę go ładnie i zobacze za jakiś czas czy robi się osad po wymienie oleju) HELP ME! 1. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - f9da947badc09.jpg 2. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - d98924cc22bda.jpg 3. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - 476e2d2c024c4.jpg
-
Audi a4 b7 1.8T 163km 2007r
" W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem " - więc się chwale, nie muszę pisać czegoś o planach czy jak mocno będę w Audi koło dokręcał. Pozdrawiam
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jeśli ktoś ma do zaoferowania " lepsza " cene to PW. Jutro wieczorem zamówie zestaw z Galonu najwyżej jak nic sie nie trafi Dzięki BeyerBrown
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam, audi jak w opisie. Kupiłem ostatnio audi z niby świeżo wymienionym olejem. Gość mówił 5w40 ale co i jak nie był w stanie powiedzieć bo wymieniali mu w warsztacie(filtr nowy więc raczej nie ściemniał). Jednak wole wymienić olej, co mi polecacie? Jak się domyślam trzeba zrobić płukanke Wcześniej oczytałem sporo stron i mniej więcej wiem jak ją zrobić. Proszę tylko o link do dobrego oleju i płukanki. (Ile litrówy ma być ten olej? + zapas na dolewke w razie W). Najlepiej kupie od kogoś z forum bo widzę niektóry tutaj mają ciekawe sklepy. Mam jeszcze jedno pytanie, jak odkręcam korek oleju to widzę taki osad(link zdj pierwszego) jak się domyślam nie powinno być takiego osadu. Pytanko nr 2 jest takie(do linku nr 2) tu gdzie wskazuje palcem miałem jakiś osad na wzór piasku, ciężko powiedzieć bo przeczyściłem wszystko. Czy z tego powodu powinienem się martwić? 3 link zdj korka z osadem który pozostał(dzisiaj przeczyszczę go ładnie i zobacze za jakiś czas czy robi się osad po wymienie oleju) HELP ME! 1. https://zapodaj.net/f9da947badc09.jpg.html 2. https://zapodaj.net/d98924cc22bda.jpg.html 3. https://zapodaj.net/476e2d2c024c4.jpg.html