Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reganajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reganajax

  1. Robiłeś rozrząd ostatnio może czy coś. Nie mam pojęcia.
  2. To jak Panowie?
  3. Rozrząd? Jakaś osłona? Daj filmik jakiś w miare szczegółowy
  4. Dałem rade Bez demontowania lampy 25min i zrobione + popijanie piwkiem Dzięki bardzo Chociaż myślałem, że będzie mocniej świeciło | EDIT. Denerwuje mnie już w lampach barwa żółta, kolejny modzik będzie zmiana barwy na biały. Ale nie na xenon. Pozdrawiam!
  5. No ja żółtego też nie będę montował, zawine go bo może się kiedyś przyda. Ciężko dostać się do tych kabli, w szczegołności przy prawej lampie auta Możesz jakieś zdj cyknąć albo poradzić jak to najlepiej zrobić? Dużo demontowałeś?
  6. Okey, wszystko wiem. Macie gdzieś na necie zdj tej śruby gdzie czerwony kabel wpiąć? I jeszcze wersja " LOW " i " HIGH " nie wiem jaka mam Właśnie też tak się zastanawiałem na początku czy nie zrobić pod maska Najszybciej niby ale dostęp do postojówek i drogowych słaby ;/ Czerwony - to jest PLUS z aku Niebieski - to jest MINUS z aku Zielony - postojówki Fioletowy - drogówki Zółty - kierunki(Coming Home) Czarny - nie montować Dobrze zrozumiałem? Tak zamontowałeś i było okey?
  7. https://zapodaj.net/c689439522a3d.jpg.html Ja to rozumiem tak jak Wam opisze. Proszę mnie poprawić jeśli się myle albo jeśli można zrobić to inaczej(tj. łatwiej) Montuje TYLKO sam moduł, nie mam xenonów czy C/LH. 1. CZERWONY - inaczej plus z akumulatora. Czytam, że jest brany z którejś śruby. Jeszcze jej nie widziałem, więc przy montowaniu jak ją znajdę to postaram się skorzystać 2. FIOLETOWY - jeden kabel pod prawy drogowy a drugi pod lewy. 3. ZIELONY - pod światła pozycyjne . 4. ŻÓŁTY - odpowiada za sterowanie C/LH. Czyli muszę podłączyć go pod centralny zamek. Nie wiem gdzie go szukać. 5. CZARNY - Nie mam pojęcia. 6. NIEBIESKI - masa, gdzieś na słupku na śrubie. Także jak widać Niebieski, czarny i Zółty nie wiem gdzie podłączyć. Proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.