Treść opublikowana przez reganajax
-
Logi 1.8t BFB 163km
Śnieg troche zejdzie to zrobie logi do odcinki:) Błędy oczywiście mam: 1. Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze 2. Uboga mieszanka Świece nowe, cewki podmieniałem i nadal to samo. Z tym, że na benzynie też czuć że wypada z zapłonu PS. Z Turbo ok? ciśnienie chyba małe. Wołam @DivaynEays @Tom_ bartez90
-
Logi 1.8t BFB 163km
Witam, jeśli ktoś potrafi rozszyfrować i diagnozować z logów to proszę o wgląd. PB DYNAMICZNE: Grupy: 002, 033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_JOz19Q.html Grupy: 003, 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_J3MU6Dr.html Grupy: 115, 118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_ttrhAK8.html LPG DYNAMICZNE: Grupy: 002, 033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_LJ945.html Grupy: 003, 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_rvKQt.html Grupy: 115, 118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_A4JFA.html Logi statyczne jeszcze zrobie jak przestanie padać:) PS. Niech ktoś mi powie dlaczego logów 020 nie widać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Radio Android
Nie pasuje, tzn kupiłem sam konwenter a tam miałem konweter z kabelkami i kostkami to oddałem i kupiłem to co na zdj. Kostki w aucie mamy zwykłe i quadlock, Ty masz zwykłą skoro udało CI się połączyć i działa z tego co pokazałeś:P Ja i Szaman mamy quadlocka i my potrzebujemy jak sam Szaman napisał samego konwentera. Musze zagłębić się trochę w temat aby powpinać się w dobre miejsca
-
Radio Android
-
Radio Android
Ja wczoraj na pół nocy miałem okno otwarte i napadało mi trochę do środka, więc wilgoć odpada Niskie temperatury raczej też Coś innego musi być na rzeczy.
-
Radio Android
No dla mnie radio mega, w końcu jadąc trasy PL>DE i powrót to nie będę się nudził jak teraz to zawsze miało miejsce uuu lipa jakaś widzę, nie mam pojęcia co to może być;/
-
Radio Android
1. Te same klucze co ori, andriod tez potrzebuje tych samych kluczy 2. Ja w zestawie jak kupiłem androida miałem wszystko co potrzebne jest aby radio prawidłowo działało. Nie potrzebowałem dodatowych adapterów.
-
Radio Android
Wbudowany niby wystarczy, lecz i tak pociągnąłem mikro bliżej głowy bo i tak miałem w pakiecie wszystkie kable. Po świętach powalcze z echem, bo to najbardziej mnie irytuje. Wesołych!
-
Radio Android
oo dziękuje za info! a wiesz może czy wbudowany w radio głośnik wystarczy do rozmów czy montować bliżej głowy ten na kabelku?
-
A4B7 Radio Android. Problem z Tyłem.
- Spuchnięta liswa drzwi S-line [zdjęcia]
I jak kolego? Udało Ci się naprawić listwe? Mam obecnie podobny problem ;/- Radio Android
2dni temu takie radio do mnie przyszło z ali:P Jutro jade po klucze do wyciągnięcia starego i pakuje androida. Mam nadzieje, że będę zadowolony EDIT: Także wziąłem się za montaż, wszystko zamontowałem i oczywiście problem z głośnikami z tyłu, mam identyczną kostke co @szaman89 Następnym problemem jest to, że jak rozmawiam z kimś na zestawie głośnomówiącym to druga osoba ma echo i nie wiem jak to w sumie naprawić. Szaman89 Fajnie menu masz ustawione, co to za app? A co do konwentera to po prostu wpiąć go w przewód głośników tył wg schematu z konwentera i tyle?? Ustawić go na minimum a potem regulować? I wsio?- Felgi AUDI DTM 18 orginal
W PL kupisz taki komplet za 1700zł-2200zł z oponami lub bez. PS. Allegro i OLX polecam na przyszłość.- Problem z masa w tylnich światłach
Witam, tak jak w temacie. Już 2 raz mam problem z masa.. Wcześniej z prawej a teraz z lewej strony. Wcześniej wymieniłem cały wkład z wtyczka i teraz pewnie mnie czeka to samo... Jest jakiś sposób aby obejść te Kostki i zrobić inna masę???- ładny zapach w aucie
Coronado Cherry dla mnie najlepszy zapach i świetnie się utrzymuje.- Serwis do wgrania mapy, odkodowania radia - Szczecin
niezłe b8 xd- Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi
O temat założony Powodzenia Kacperku w modach- Muzyka w naszych autkach
- A4 B6 2004r sedan Black Galeria
@Gac3k PFI sp z o o wpisz w google Zrobią każda kierownice, mają dużo swoich kierownic więc za kaucja wyślą Ci gotową a Ty po prostu swoja stara odsyłasz. Idzie się dogadać na wiele sposobów. Cena za obszycie to 199zł (wybierasz sam nic, rodzaj obszycia itd itd) a dodatkowo możesz poprosić o modyfikacje poprzez + dorobienie większych bicepsów + ścięcie 154zł. Ja czekałem tydzień, na nią i jestem bardzo zadowolony. Niżej zdj dla potomnych.- A4 B6 2004r sedan Black Galeria
- Nowicjusz - wątek powitalny
juhu ;]- Nowicjusz - wątek powitalny
Juhu- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Na PW napisałem Marcin.- Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech
- Spuchnięta liswa drzwi S-line [zdjęcia]