Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reganajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reganajax

  1. Śnieg troche zejdzie to zrobie logi do odcinki:) Błędy oczywiście mam: 1. Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze 2. Uboga mieszanka Świece nowe, cewki podmieniałem i nadal to samo. Z tym, że na benzynie też czuć że wypada z zapłonu PS. Z Turbo ok? ciśnienie chyba małe. Wołam @DivaynEays @Tom_ bartez90
  2. Witam, jeśli ktoś potrafi rozszyfrować i diagnozować z logów to proszę o wgląd. PB DYNAMICZNE: Grupy: 002, 033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_JOz19Q.html Grupy: 003, 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_J3MU6Dr.html Grupy: 115, 118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_ttrhAK8.html LPG DYNAMICZNE: Grupy: 002, 033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_LJ945.html Grupy: 003, 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_rvKQt.html Grupy: 115, 118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_A4JFA.html Logi statyczne jeszcze zrobie jak przestanie padać:) PS. Niech ktoś mi powie dlaczego logów 020 nie widać.
  3. Nie pasuje, tzn kupiłem sam konwenter a tam miałem konweter z kabelkami i kostkami to oddałem i kupiłem to co na zdj. Kostki w aucie mamy zwykłe i quadlock, Ty masz zwykłą skoro udało CI się połączyć i działa z tego co pokazałeś:P Ja i Szaman mamy quadlocka i my potrzebujemy jak sam Szaman napisał samego konwentera. Musze zagłębić się trochę w temat aby powpinać się w dobre miejsca
  4. Przyszedł mi dzisiaj taki konwenter, jutro akcja montaż. Zobaczymy Ci mi wyjdzie
  5. Ja wczoraj na pół nocy miałem okno otwarte i napadało mi trochę do środka, więc wilgoć odpada Niskie temperatury raczej też Coś innego musi być na rzeczy.
  6. No dla mnie radio mega, w końcu jadąc trasy PL>DE i powrót to nie będę się nudził jak teraz to zawsze miało miejsce uuu lipa jakaś widzę, nie mam pojęcia co to może być;/
  7. 1. Te same klucze co ori, andriod tez potrzebuje tych samych kluczy 2. Ja w zestawie jak kupiłem androida miałem wszystko co potrzebne jest aby radio prawidłowo działało. Nie potrzebowałem dodatowych adapterów.
  8. Wbudowany niby wystarczy, lecz i tak pociągnąłem mikro bliżej głowy bo i tak miałem w pakiecie wszystkie kable. Po świętach powalcze z echem, bo to najbardziej mnie irytuje. Wesołych!
  9. oo dziękuje za info! a wiesz może czy wbudowany w radio głośnik wystarczy do rozmów czy montować bliżej głowy ten na kabelku?
  10. I jak kolego? Udało Ci się naprawić listwe? Mam obecnie podobny problem ;/
  11. 2dni temu takie radio do mnie przyszło z ali:P Jutro jade po klucze do wyciągnięcia starego i pakuje androida. Mam nadzieje, że będę zadowolony EDIT: Także wziąłem się za montaż, wszystko zamontowałem i oczywiście problem z głośnikami z tyłu, mam identyczną kostke co @szaman89 Następnym problemem jest to, że jak rozmawiam z kimś na zestawie głośnomówiącym to druga osoba ma echo i nie wiem jak to w sumie naprawić. Szaman89 Fajnie menu masz ustawione, co to za app? A co do konwentera to po prostu wpiąć go w przewód głośników tył wg schematu z konwentera i tyle?? Ustawić go na minimum a potem regulować? I wsio?
  12. W PL kupisz taki komplet za 1700zł-2200zł z oponami lub bez. PS. Allegro i OLX polecam na przyszłość.
  13. Witam, tak jak w temacie. Już 2 raz mam problem z masa.. Wcześniej z prawej a teraz z lewej strony. Wcześniej wymieniłem cały wkład z wtyczka i teraz pewnie mnie czeka to samo... Jest jakiś sposób aby obejść te Kostki i zrobić inna masę???
  14. reganajax odpowiedział(a) na qenik temat w Audi A4 B6/B7
    Coronado Cherry dla mnie najlepszy zapach i świetnie się utrzymuje.
  15. O temat założony Powodzenia Kacperku w modach
  16. @Gac3k PFI sp z o o wpisz w google Zrobią każda kierownice, mają dużo swoich kierownic więc za kaucja wyślą Ci gotową a Ty po prostu swoja stara odsyłasz. Idzie się dogadać na wiele sposobów. Cena za obszycie to 199zł (wybierasz sam nic, rodzaj obszycia itd itd) a dodatkowo możesz poprosić o modyfikacje poprzez + dorobienie większych bicepsów + ścięcie 154zł. Ja czekałem tydzień, na nią i jestem bardzo zadowolony. Niżej zdj dla potomnych.
  17. haha filtr po prostu złoto A co do kierownicy to ostatnio za pare groszy zrobiłem w b7 coś takiego:
  18. Dokładka s4 + wydechy od kolegi Krystiana z klubu Taki mniej więcej można efekt uzyskać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.