szaman89

Pasjonat
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

10

O szaman89

  Informacje

  • Imię
   Łukasz
  • Lokalizacja
   Płock

  Auto

  • Model
   A4 B7
  • Nadwozie
   Avant
  • Rocznik
   2007
  • Silnik
   1.8 T
  • Kod silnika
   BFB
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   PB

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. szaman89

   Jak już ktoś ma rozpiskę pinoutu to żaden problem to wszystko poskładać.
  2. szaman89

   U mnie problem występował na mapach Google. Korzystam głównie z Yanosika ale potrzebowałem ostatnio mapsów i komunikaty były ok tak jakby się naprawiło. Musiałbym potestować bardziej.
  3. szaman89

   No właśnie, że wychodzą z gniazda power sygnały na głośniki tylne i masz to pięknie opisane na tabliczce. Sygnał z RL Out i RR Out jest cichy i nawet konwerter poziomu sygnału tego nie zmieni. Sygnał ma iść z złącza power tak jak Ci to opisałem w poprzednim poście. Przerost formy nad treścią. Kupujesz konwerter, montujesz i cieszysz się dobrze grającym tyłem.
  4. szaman89

   Trochę źle kminisz. Konwerter poziomu sygnału nie ma nic wspólnego z przednimi głośnikami. Z pinu 6 podawane jest wybudzanie wzmaka, z pinów 1 i 4 sygnał do tylnych głośników a z pinu 3 uziemienie do obu tylnych głośników. Teraz dopiero sobie na to spokojnie popatrzyłem jak to jest z kostkami iso i w tym przypadku też wystarczy najprostszy konwerter poziomu sygnału. Wystarczy wypiąć te 4 piny z kostki dołączonej do radia i wpięcie się tymi przewodami z tym naprostszym konwerterem do chinchy rear które też z tej kostki wychodzą.
  5. szaman89

   Nie wiemy jakie radio kupiłeś więc odwołania do kostek C nam nic nie mówią. Brakuje informacji jakie złącze wychodzi Ci z samochodu, quadlock? To że tył gra cicho w Twoim przypadku to wina złego wyboru źródła dźwięku. Z tego co opisujesz to wziąłeś sygnał na tył z dodatkowej kostki C a nie z głównej wiązki wychodzącej z radia. Jeżeli masz quadlocka to masz wszystko w pierwszym poście opisane jak i pod co podpiąć konwerter. LF = left front RF = right front Jakby co to pytaj.
  6. szaman89

   Najlepiej kupić samodzielny wideorejestrator i tak korzystać z nagrywania tego co się dzieje przed samochodem.
  7. szaman89

   To masz to samo radio co ja. A przynajmniej tak wygląda z zewnątrz i z parametrów. Opcje są dwie z paluchami do internetu, są modemy - takie zwykłe jak do kompa żeby mieć neta przez 3G/4G i dosyć ciężko w ten sposób to uruchomić bo te radia mają problem z kompatybilnością i z odbiorem gsm w ten sposób. Ta druga opcja to router wifi 3G/4G na paluchu których jest kilka dobrej jakości. Jeżeli kupiłeś coś pokroju huaweia z pierwszego postu to może to działać. Ciekawe jak ze stabilnością. U mnie to na razie działa przez hotspot z telefonu i jestem całkiem zadowolony. Sam się włącza w telefonie po podłączeniu bluetooth telefonu z radiem.
  8. szaman89

   Daj znać jak się modem sprawuje i jakie masz dokładnie radio bo interesuje mnie temat modemu ale coś słabo to wyglądało po opiniach w necie jak do tej pory sprawdzałem.
  9. szaman89

   Podejrzewam, że gdzieś jest problem w połączeniu płyty z wyświetlaczem. Ja proponuję szybką reklamację. Jeżeli reklamacja nie wchodzi w grę to rozbiórka radia i prześledzenie lutów. Widziałem już przypadki na innych forach jak to jest w środku polutowane i zdarza się też padaka.
  10. szaman89

   Wyjmuje się tak samo jak ori, przez klucze do wyjmowania radia. Nie ma czegoś takiego jak separator z adapterem. Separator kupujesz pod wejście antenowe które wychodzi z samochodu. Nie ma lepszych i gorszych, wszystkie wychodzą z tej samej fabryki. O jaki adapter Ci chodzi?
  11. szaman89

   Ok, dzięki za info. Muszę jeszcze dojrzeć do tej decyzji bo nie mam obrazu stocka gdybym coś uwalił no i trochę tam ludzie jednak narzekają na różne kwestie. Jest jeszcze ten rom hala i chyba nawet lepiej się prezentuje niż malayaska.
  12. szaman89

   Kusi mnie sflashowanie tego romu ale na razie czytam tylko co się tam z czym je. Jest parę pierdół które chciałbym wyeliminować z obecnego radia. Ucinanie głosu w komendach map Google zrobiło się już wkurzające. Ciekawy jestem czy na tym romie są wyeliminowane problemy z dźwiękiem. Czy masz jakieś problemy na tym romie? Rozmowy przez bt nie sprawiają problemów?
  13. szaman89

   No to super że gra! To jeszcze coś zostało czy już wszystko bangla? Trochę mnie zaciekawiłeś z tym custom romem. Używasz u siebie?
  14. szaman89

   No i masz źle spięte. Te dwa zielone i dwa po drugiej stronie tej wtyczki których nie widać na zdjęciu powinieneś wpiąć w chinche rear które z tego złącza wychodzą. 4 środkowe przewody to sygnał na przód. Wysuń te 4 piny zewnetrze ze złącza (zielone że zdjęcia i dwa po przeciwnej stronie - u mnie chyba były szare). Musisz wcisnąć cieniutki śrubokręt po stronie pinów w te małe dziurki obok pinu. Jak już to wyjmiesz to wyczaruj jakieś chinche żeby je podłączyć do tych 4 pinów które wyjmiesz. Spinasz chinche z rear które masz przy tym adapterze. U mnie to jest spięte ze sobą przez konwerter poziomu sygnału ale możliwe że zagra bez tego.
  15. szaman89

   Chodziło mi o to żebyś pokazał złącze quadlock na tym dekoderze co kupiłeś. Po tym będzie widać czy tył jest dobrze spięty Pogryzłeś to złącze czy co? Nic nie ucinaj w kablach które wychodzą z samochodu. Modyfikacje rób na przejsciówkach.