Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi 1.8t BFB 163km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jeśli ktoś potrafi rozszyfrować i diagnozować z logów to proszę o wgląd.

PB DYNAMICZNE:
Grupy: 002, 033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_JOz19Q.html
Grupy: 003, 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_J3MU6Dr.html
Grupy: 115, 118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_ttrhAK8.html

LPG DYNAMICZNE:

Grupy: 002, 033 - http://vaglogi.pl/log-002_033_LJ945.html
Grupy: 003, 020 - http://vaglogi.pl/log-003_020_rvKQt.html

Grupy: 115, 118 - http://vaglogi.pl/log-115_118_A4JFA.html

Logi  statyczne jeszcze zrobie jak przestanie padać:)

 

 

PS. Niech ktoś mi powie dlaczego logów 020 nie widać.

 

Edytowane przez reganajax

Opublikowano

1. Logi robi sie do odcinki, a nie 4tys.

2. Juz po tym widac ze lpg do regulacji.

3. Wartosci 0 w grupie 020 to akurat dobra wiadomosc.

 

 

Opublikowano

Tak jak wyżej gaz cholernie przelany. do regulacji, na bank świeci Ci się check i masz błędy dotyczące regulacji składu mieszanki. Poza tym wygląda OK

Opublikowano

do odciny zrob logi i wrzuc jeszcze raz

 

Opublikowano
  • Autor

Śnieg troche zejdzie to zrobie logi do odcinki:) Błędy oczywiście mam:
1. Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze
2. Uboga mieszanka
Świece nowe, cewki podmieniałem i nadal to samo. Z tym, że na benzynie też czuć że wypada z zapłonu :)

PS. Z Turbo ok? ciśnienie chyba małe.

Wołam @
DivaynEays @Tom_ bartez90

Edytowane przez reganajax

Opublikowano

Turbo jest ok, reszta na pb także, Twoje problemy wynikają z nieprawidłowo ustawionej instalacji ewentualnie uszkodzonego wtryskiwacza/y LPG. Jeśli na pb też wypada zapłon to możliwe że jest tam gdzieś nieszczelność wezykach od wtrysku, lub gorsza opcja uszkodzona głowica na tym cyl.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano
  • Autor

Zanim pojadę regulować LPG, powinienem doprowadzić PB do pełnej sprawności. Dodam, że to dzieje się tylko na zimnym silniku. Po np 3min przestaje. Mam również coś takiego, że jak na zimnym jade i wcisne czasami full gaz na 2 biegu to auto jakby miało 10% mocy (z 5 razy mi się to zdarzyło)

Opublikowano

Po tych logach to szczerze nic nie widać, na pb jest wszystko dobrze. Kasowałeś błędy przed logami?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, bartez90 napisał:

Po tych logach to szczerze nic nie widać, na pb jest wszystko dobrze. Kasowałeś błędy przed logami?

Przed wszystkimi pomiarami kasowałem. Między pomiarami nie. 

Pogoda się poprawi i znajdę czas to postaram się zrobić logi do odcinki. 

Edytowane przez reganajax

Opublikowano
13 godzin temu, reganajax napisał:

Zanim pojadę regulować LPG, powinienem doprowadzić PB do pełnej sprawności. Dodam, że to dzieje się tylko na zimnym silniku. Po np 3min przestaje. Mam również coś takiego, że jak na zimnym jade i wcisne czasami full gaz na 2 biegu to auto jakby miało 10% mocy (z 5 razy mi się to zdarzyło)

Na pb zapłon wypada tylko na zimnym? Duże prawdopodobienstwo że czapka do zdjecia...

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Łukasz13 napisał:

Na pb zapłon wypada tylko na zimnym? Duże prawdopodobienstwo że czapka do zdjecia...

Dość mocno wypada na zimnym. Ale czuję czuć na gorącym również że jego praca nie jest idealna. 

Opublikowano

zapewne zawory wypalone albo prowadniczki ubite... Pomiar kompresji i proba olejowa (na zimnym i cieplym) zrob. Chociaz to nie jest juz murowane bo problem moze lezec w filtrze paliwa czy zaworku odmy

 

 

Edytowane przez DivaynEays

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.