Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. Wszystko jest juz opisane tu na forum. Numery czesci wszystkiego co potrzeba, montaz krok po kroku jak i wszystkie kodowania potrzebne. https://a4-klub.pl/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-s3r8s6tta4-b7b8-w-a4-b6/
  2. Można regenerować, nowy o ile jeszcze dostępny to z całą pompa. Cena jak sprawdzałem z 4 lata temu to 14 tys brutto, po dobrych zniżkach 😂 Używki pompy chodzą po 50-300. Przełożyć sam sterownik + kodowanie i tyle
  3. oryginalne. W razie czego moge ogarnac
  4. Kup sobie meguin super leichtlauf, sklad 1:1 co LM w fioletowej butelce (meguin rozlewa oleje dla liqui) z tym, ze taniej :) Ewentualnie deko lepiej, ale i drozej to Ravenol VST
  5. sonda do wymiany.
  6. Raczej sterownik swiruje, ale mozesz sprobowac zakodowac na nowo caly ABS i czujnik kata skretu. Jak nie minie to pewnie trzeba bedzie sterownik wymienic
  7. Najtansza opcja to wrzucic podkladki pod sprezyny, dzwigna dupe o 13mm.
  8. Slabe turbo wybrales na daily, k04-0064 i te 320-330 koni by bylo najlepszym rozwiazaniem do jazdy na codzien, do tego CR MAX 9.0:1 i jezdzi sie przyjemnie. Jesli masz fazator to uzyj go, bo duzo daje przy tej turbinie, swoja droga robilem strokera klientowi na tym turbo to bardzo wczesnie wstawalo, mimo odprezenia na 8.5:1
  9. smialo kladz zse051.
  10. Co nie kupisz to i tak ekploatacyjne rzeczy w wiekszosci przypadkow beda do zrobienia, po drugie wymiane sprzegla nazywac remontem? szanujmy sie. Ani to remont, ani nic specjalnego. Typowa rzecz eksploatacyjna w ponad 20 letnim aucie. Swoja droga Sprzeglo i robota nie bedzie kosztowalo tyle co napisales, tylko tysiak mniej wychodzi w 95% przypadkow 1.8T
  11. W 1.8T najczęściej farbyczny dwumas zostawiam.
  12. 623 3301 00, na Twoj dwumas.
  13. no patrzac na to, ze aktualnie mamy temperatury w okolicy 0, a w dolocie przy odcinie masz 44 stopnie, a na starcie ponad 30 to jednak troche mu cieplo
  14. Uzywam takie od dluzszego czasu. Polecam. Wersja 8GB ram i 8 rdzeni procka Bad Request PL.ALIEXPRESS.COM
  15. zuzyte beda miekkie po demontazu, a nie powinny
  16. Mam nowe napinacze OEM w razie czego, z fazatorem i bez.
  17. 7.01343.04.0 ten zamow, bedzie git.
  18. To na pewno nie jest z odpieta wtyczka.
  19. zrob log z odpieta wtyczka z n75 (same 115+118)
  20. Wszystko git, delikatnie przeladowuje turbo dolem, warto sie przyjrzec n75 i wezykom przy nim.
  21. tak, kutą. Seryjnej bym nie proponowal bo po co skoro masz swoja
  22. Można bez problemu w Polsce kupić np fmicu, ale w innych miejscach też. Jak coś to mam korbę do AVJ
  23. 500 koni bez strokera i bez alko to ogolnie ciezki temat na g25-550 XD ale tak to jest dobra jakosciowo kopia. Wstaje podobnie do oryginalu i podobne moce robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.