Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Geremi Turbo Performance / Geremi Vag Garage
Tak. Terminy między tydzień, a trzy. W zależności od natłoku roboty.
-
Brak mocy i temperatura 150*C w dolocie A4 B6 1.8T
podrzuc logi ewentualnie wpadnij do bialego to ogarne temat.
-
Warszawa - zakucie 1.8T, montaż K04-064 i inne potrzebne przeróbki
Moge ogarnac temat w bialymstoku jesli dystans nie przeszkadza.
-
Remont kapitalny oraz podniesienie mocy w A4 B6 1.8T
Wystarczy kuta korba(seryjnie masz 19mm), opcjonalnie moza odprezyc piec tlokiem(bez problemu seryjny odprezony tlok ogarnia nawet wieksze moce niz planujesz). Poza tym wiecej modow nie trzeba robic zeby takie 0064 obsluzylo. Mozna ewentualnie pomyslec jeszcze o talerzykach pod sprezyny + sprezyny z 2.7. W razie potrzeby moge wykonac remont ze wszystkimi niezbednymi modami jak i zlozenie setupu itp. Ewentualnie przygotowac glowice na wysylke.
-
Czy warto robić taką modyfikację głowicy w A4 B6 1.8T?
takie zabawy do malych mocy nie maja sensu najmniejszego. W razie czego posiadam glowice surowe z mozliwoscia obrobki pod klienta (tuning tez mozliwy)
-
BFB 1,8t - słabe doładowanie
jaki region?
-
Wypadanie zapłonów w A4 B7 1.8T BFB
Wiazke to organoleptycznie. Zdejmij przede wszystkim izolacje przy wtyczkach i zobacz jak wyglada. A co do czujnika temp to przed odpaleniem zobacz wskazanie czujnika w grupie 1 w ECU, powinna byc praktycznie taka sama jak temp zewnetrzna, jezeli sa duze odchylki to znak ze nie dziala.
-
Wypadanie zapłonów w A4 B7 1.8T BFB
Sprawdz czujnik temp, cisnienie paliwa po przekreceniu na zaplon i po odpaleniu. Do tego szczelnosc dolotu i sprawnosc/szczelnosc odmy. Do tego wiazka wtryskow i cewek. Jak wszystko wykluczysz to raczej leb do zdjecia. Zapadniete gniazda lub/i peknieta glowica. W razie czego mam glowice euro3 surowe i po obrobce gotowe do montazu.
-
Jak zamontować zawór dv w B7 1.8T BFB?
Cisnienie ma wchodzic od boku, dociskajac tloczek.
-
A4 B5 1.8T po remoncie silnika. Jak dalej ugryźć chiptuning?
Jaki kod sinlika?
-
Glowica do 1.8t AWT z ADR
mam takie glowice na sprzedaz. Surowe z mozliwoscia obrobki, gotowej do montazu.
-
Montaż foteli przednich z B6 do B7
znajac zycie kostka pod fotelem. Czesta usterka w b6/7. Trzeba docisnac lub naprawic kostke zeby byl lepszy styk, ale zeby byc pewnym odczytaj blad vcdsem
-
Sprzeglo z dwumasa do 1.8t avj oska
pasuje p&p, ale dwumasy bardzo rzadko wymagaja wymiany w tych silnikach. Zdemontuj najpierw sprzeglo i zobacz czy montaz nowej dwumasy jest konieczny.
-
Mam takiego kata w bex po chipie DP?
nie ma takiej potrzeby.
-
Co o tym myślicie DP 1,8t?
jesli chcesz dobrej jakosci DP z odpowiednia srednica to uderz na PW to ogarne temat.
-
Hamulce
Roznicy zadnej nie ma, te z blaszka sa po prostu nowsze i tyle
-
Kodowanie OBD2 ELEVEN wersja
Punkty kredytowe nie sa potrzebne. Za nie mozna kupic gotowe kodowania czyli opcja dla laikow, jesli ktos ogarnia kodowania to moze zrobic sobie je samemu za pomoca obd11
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Bizon Garage
-
Większa chłodnica oleju 1.8t
Po 1 to mierzyles temperature oleju i wiesz, ze faktycznie jej potrzebujesz czy to po prostu widzimisie? Jesli faktycznie potrzebujesz sie w to pchac to koniecznie podstawka z termostatem (nie byle gowno, tylko najlepiej Mocal) i 13-16 rzedow wystarczy.
-
Płyn do wspomagania kierownicy.
oryginalny g00400M2
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
luzno, walek ssacy wyciagasz, majac blokade napinacza (grosze na allegro) pojdzie latwiej, odkrecasz i wyciagasz, wymieniasz co trzeba, ustawiasz lancuch i skrecasz.
-
A4 B7 1.8T BFB Quattro STAGE1
Wysprzeglika nie musisz ruszac, a co do TIPa to skoro mozesz w takiej samej, badz nizszej kwocie kupic sztywny, to czemu tego nie zrobic? Jesli chodzi o sprzeglo to tak jak wspomnialem, zamontowalem tego sporo, zawsze wkladam LUK i na seryjny dwumas w 1.8T nie trzeba nic skracac, siada p&p, wibracji tez zadnych nie doswiadczylem, ani u siebie w aucie, ani w autach klientow, nie wazne czy biegow bylo 5 czy 6, czy oska czy quattro, chodzilo to identycznie, natomiast spotkalem sie z opiniami tu na forum, ze ktos mial jakies drgania, ale tak jak mowie nie zauwazylem w tych dobrych kilkudziesieciu autach zadnych tego typu objawow.
-
A4 B7 1.8T BFB Quattro STAGE1
polozylem ze 30 kompletow AWX na seryjny dwumas z luka, wszystko siada p&p. Zdrowy kat bez problemu puszcza 250km, a bez TIPa nie nastawiaj sie na cokolwiek powyzej 230, bo tylu letnie gumy jak dostana temp. to po miekna i sie zapadaja.
-
A4 B7 1.8T BFB Quattro STAGE1
1. Zamach zostaw swoj, nie kombinuj, AWX w Q ogarnia 450nm, koszt zestawu wychodzi 750 zl + montaz 2. Wywal SAI niezaleznie od tego czy masz kata czy nie, zbedny luksus, a inwestycje w zestawy z bexa dodatkowo to juz calkiem.. 3. sprawny katalizator wiele Ci nie "zabierze" w porowaniu do DP, jesli piec zdrowy to taki zestaw wyda okolice 230km, tutaj seryjny TIP bedzie Cie ograniczac, wypadaloby zainwestowac w sztywny(w cenie TIPa sylikonowego z FMIC kupisz sztywny, wyspawany elegancko, a mozliwe ze i taniej ), wtedy mozliwosci setupu rozszerzysz do ok 250km(a w zasadzie fizycznych mozliwosci tej hybrydy, ktora nabyles)
-
Avant B7 1.8t (Kamil313)
a Ty myslisz, ze co to za piz*ryk niebieski w tym termostacie? wlasnie dzieki temu mozna go uchylic wczesniej