Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. Tak. Terminy między tydzień, a trzy. W zależności od natłoku roboty.
  2. podrzuc logi ewentualnie wpadnij do bialego to ogarne temat.
  3. Moge ogarnac temat w bialymstoku jesli dystans nie przeszkadza.
  4. Wystarczy kuta korba(seryjnie masz 19mm), opcjonalnie moza odprezyc piec tlokiem(bez problemu seryjny odprezony tlok ogarnia nawet wieksze moce niz planujesz). Poza tym wiecej modow nie trzeba robic zeby takie 0064 obsluzylo. Mozna ewentualnie pomyslec jeszcze o talerzykach pod sprezyny + sprezyny z 2.7. W razie potrzeby moge wykonac remont ze wszystkimi niezbednymi modami jak i zlozenie setupu itp. Ewentualnie przygotowac glowice na wysylke.
  5. takie zabawy do malych mocy nie maja sensu najmniejszego. W razie czego posiadam glowice surowe z mozliwoscia obrobki pod klienta (tuning tez mozliwy)
  6. jaki region?
  7. Wiazke to organoleptycznie. Zdejmij przede wszystkim izolacje przy wtyczkach i zobacz jak wyglada. A co do czujnika temp to przed odpaleniem zobacz wskazanie czujnika w grupie 1 w ECU, powinna byc praktycznie taka sama jak temp zewnetrzna, jezeli sa duze odchylki to znak ze nie dziala.
  8. Sprawdz czujnik temp, cisnienie paliwa po przekreceniu na zaplon i po odpaleniu. Do tego szczelnosc dolotu i sprawnosc/szczelnosc odmy. Do tego wiazka wtryskow i cewek. Jak wszystko wykluczysz to raczej leb do zdjecia. Zapadniete gniazda lub/i peknieta glowica. W razie czego mam glowice euro3 surowe i po obrobce gotowe do montazu.
  9. Cisnienie ma wchodzic od boku, dociskajac tloczek.
  10. DivaynEays odpowiedział(a) na Marcin13 temat w 1.8T
    mam takie glowice na sprzedaz. Surowe z mozliwoscia obrobki, gotowej do montazu.
  11. znajac zycie kostka pod fotelem. Czesta usterka w b6/7. Trzeba docisnac lub naprawic kostke zeby byl lepszy styk, ale zeby byc pewnym odczytaj blad vcdsem
  12. pasuje p&p, ale dwumasy bardzo rzadko wymagaja wymiany w tych silnikach. Zdemontuj najpierw sprzeglo i zobacz czy montaz nowej dwumasy jest konieczny.
  13. nie ma takiej potrzeby.
  14. jesli chcesz dobrej jakosci DP z odpowiednia srednica to uderz na PW to ogarne temat.
  15. DivaynEays odpowiedział(a) na spiecho temat w Audi A4 B6/B7
    Roznicy zadnej nie ma, te z blaszka sa po prostu nowsze i tyle
  16. Punkty kredytowe nie sa potrzebne. Za nie mozna kupic gotowe kodowania czyli opcja dla laikow, jesli ktos ogarnia kodowania to moze zrobic sobie je samemu za pomoca obd11
  17. Bizon Garage
  18. Po 1 to mierzyles temperature oleju i wiesz, ze faktycznie jej potrzebujesz czy to po prostu widzimisie? Jesli faktycznie potrzebujesz sie w to pchac to koniecznie podstawka z termostatem (nie byle gowno, tylko najlepiej Mocal) i 13-16 rzedow wystarczy.
  19. oryginalny g00400M2
  20. luzno, walek ssacy wyciagasz, majac blokade napinacza (grosze na allegro) pojdzie latwiej, odkrecasz i wyciagasz, wymieniasz co trzeba, ustawiasz lancuch i skrecasz.
  21. DivaynEays odpowiedział(a) na Vacosq temat w 1.8T
    Wysprzeglika nie musisz ruszac, a co do TIPa to skoro mozesz w takiej samej, badz nizszej kwocie kupic sztywny, to czemu tego nie zrobic? Jesli chodzi o sprzeglo to tak jak wspomnialem, zamontowalem tego sporo, zawsze wkladam LUK i na seryjny dwumas w 1.8T nie trzeba nic skracac, siada p&p, wibracji tez zadnych nie doswiadczylem, ani u siebie w aucie, ani w autach klientow, nie wazne czy biegow bylo 5 czy 6, czy oska czy quattro, chodzilo to identycznie, natomiast spotkalem sie z opiniami tu na forum, ze ktos mial jakies drgania, ale tak jak mowie nie zauwazylem w tych dobrych kilkudziesieciu autach zadnych tego typu objawow.
  22. DivaynEays odpowiedział(a) na Vacosq temat w 1.8T
    polozylem ze 30 kompletow AWX na seryjny dwumas z luka, wszystko siada p&p. Zdrowy kat bez problemu puszcza 250km, a bez TIPa nie nastawiaj sie na cokolwiek powyzej 230, bo tylu letnie gumy jak dostana temp. to po miekna i sie zapadaja.
  23. DivaynEays odpowiedział(a) na Vacosq temat w 1.8T
    1. Zamach zostaw swoj, nie kombinuj, AWX w Q ogarnia 450nm, koszt zestawu wychodzi 750 zl + montaz 2. Wywal SAI niezaleznie od tego czy masz kata czy nie, zbedny luksus, a inwestycje w zestawy z bexa dodatkowo to juz calkiem.. 3. sprawny katalizator wiele Ci nie "zabierze" w porowaniu do DP, jesli piec zdrowy to taki zestaw wyda okolice 230km, tutaj seryjny TIP bedzie Cie ograniczac, wypadaloby zainwestowac w sztywny(w cenie TIPa sylikonowego z FMIC kupisz sztywny, wyspawany elegancko, a mozliwe ze i taniej ), wtedy mozliwosci setupu rozszerzysz do ok 250km(a w zasadzie fizycznych mozliwosci tej hybrydy, ktora nabyles)
  24. a Ty myslisz, ze co to za piz*ryk niebieski w tym termostacie? wlasnie dzieki temu mozna go uchylic wczesniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.