Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. roznice w pojemnosci sa tylko miedzy napedami. Quattro ma mniejszy zbiornik bodajze o 5l z tego co pamietam.
  2. synchro git, jesli nie wali bledem od zmiennej fazy to nie ma koniecznosci wymiany. Jesli halasuje przy odpalaniu na zimno to upewnic sie ze jest dobry olej, filtr, cisnienie oleju odpowiednie i w najgorszym przypadku zaworek w podstawie filtra.
  3. zloz oparcie, miedzy pojedynczym siedzeniem a podwojnym jest zaslepka, zdejmij ja i odkrec srube pod nia. Nastepnie wyciagasz jedno z dwoch czesci oparcia w bok (w obu przypadkach bolec wchodzi w boczki i trzeba go po prostu stamtąd wytargac
  4. naped nie ma tu znaczenia. luzujesz przednie sruby sanek, odkrecasz odboj od miski, unosisz silnik (odkrecasz poduchy od lap) delikatnie i lecisz z tematem. A co do pompy oleju i wszystkiego w okol niej to smialo pierburg - w tym przypadku tanio i bardzo dobrze
  5. od 7-8 tys w gore kwestia co wyjdzie. W budzecie o ktorym piszesz to conajwyzej zrobisz sam leb i warto pomyslec o przejsciu na glowice euro3 (w razie czego mam takie lby)
  6. DivaynEays odpowiedział(a) na michal1999 temat w Audi A4 B6/B7
    wkladac i sie nie bac. Jakosciowo smialo mozna powiedziec, ze na rowni z aftermarketowym lemforderem (bo fizycznie to regenerowane FABRYCZNE wahacze na czesciach lemfordera, ale nie sama tuleja jest wymieniona tylko rowniez sworzen, jego gumki i zabezpieczenia). Na ta chwile nie ma sensu w nic innego isc.
  7. DivaynEays odpowiedział(a) na siedempiw temat w Audi A4 B6/B7
    tak rozni sie. Nie da sie po prostu zrobic lustrzanego odbicia z montazem.
  8. DivaynEays odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    po raz 1231231232 tak, AWX.
  9. DivaynEays odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    nie mam numeru, ale uderz do @dzik, ogarnie wszystko co trzeba w przyzwoitych pieniadzach
  10. DivaynEays odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    623 3301 00 LUK
  11. DivaynEays odpowiedział(a) na Jacek Mamra temat w 1.8T
    norma w tym silniku jesli chodzi o temp.
  12. Oleje mineralne i HC(tak jak wiekszosc linii motula) maja to do siebie ze wyciszaja prace jednostki, takze zalanie tego LM przyniesie dla ucha odwrotne skutki z racji posiadania baz PAO
  13. DivaynEays odpowiedział(a) na Jacek Mamra temat w 1.8T
    Jesli nie ma nigdziej wycieku to raczej glowica peknieta.
  14. bedzie. ewentualnie meguin super leichtlauf 5w40 to to samo co Synthoil tylko znacznie tanszy
  15. bede na dniach robic kolegi samochod to Ci pokaze fotke, ze siedzi 320 na 16" stalowce.
  16. DivaynEays odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    magnes, wyciagasz i wsadzasz nowe
  17. DivaynEays odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    wez INA. numer bez problemu znajdziesz w google, a w hurtownii bez problemu Ci dadza takie jak trzeba
  18. wchodzi w 16, nawet stalowe (niektore wymagaja dystansu zeby sie zmiescily)
  19. DivaynEays odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Nie chciałoby mi sie tego robic za mniej niz 600-700 zl. Niestety do wymiany lancucha trzeba ruszac walek wydechowy co wymaga rozpiecia paska lub trikow.
  20. w B5 AWT, APU i ANB. Dwa ostatnie maja wąskopasmowe sondy, jedynie AWT ma szerokopasmową.
  21. to moze na innym zestawie zlozone niz u mnie, ja mam jarzmo z C6 330mm, zacisk T5 i tarcza (nie toczona) z s4b8 i wszystko siedzi bez problemu, tyle, ze nie zbiera calej tarczy tak jak wspomnialem
  22. nie trzeba toczyc, po prostu calej tarczy klocek nie bedzie zbierac
  23. Tarcze Rotinger/Zimmerman z klockiem textar/ferodo lub jesli jest budzet to EBC z serii black/green/yellow
  24. mam 363cc z saaba (tez p&p) jak bys chcial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.