Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Jakie dystanse A4 B6
pytanie co chcesz osiagnac? jaki efekt?
-
Podmiana sprzęgła
ponad 3 lata jezdze na dwumasie z AVJ w Q przy wiekszych modach niz "chip" i sie nic nie dzieje totalnie z nim.
-
Mocny wzrost spalania
bez logow to wrozyc mozna niestety ogarnij sobie lapka albo podskocz do kogos kto bedzie potrafil je wykonac
-
Sprzęgło od AWX do AVJ
Z resztą @dzik wysle to co trzeba
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
270 to max na seryjny kolektor, natomiast kolektor z bexa pusci max 280. Oba mozna rozportowac. Rekord auta, ktore robilem to zamknieta przeplywka seryjna (225g przeplywu) na seryjnym kolektorze (kolektor bex + porting) co wychodzi +/- 28X koni
-
Sprzęgło od AWX do AVJ
Oczywiscie. Plug&play, tylko kup zestaw LUK bo Sachsa trzeba szlifowac delikatnie (jak tego nie zrobisz to bedzie trzec przez chwile nim sie tulejka wytrze sama :P)
-
Sprzęgło od AWX do AVJ
Zestaw bez dwumasy okolo 600 zl, z dwumasem 1300 Wez pod uwage rowniez to, ze "nowe" kola zamachowe potrafia byc w gorszym stanie niz fabryczne dwumasy po 20 letnim przelocie
-
[2.8 FL] Odbojnik silnika leży na pasie
skoro regulacja sie skonczyla to znaczy, ze poduszki silnika sie skonczyly
-
Audi a4 b7 1.8t quattro seria problem z osiągnięciem prędkości
Logi statyczne 032 90+91+93 Usunac bledy Logi dynamiczne 2+33 usunac bledy 3+20 usunac bledy 115+118
-
Sprzęgło od AWX do AVJ
uderz do @dzik po sprzeglo. Bierz zestaw LUKa. Na 95% Twoja dwumasa nie wymaga wymiany, takze sama tarcza + docisk + lozysko starczy
-
Felgi 18 czy 19 B7
im nizej tym wiekszy negatyw sie robi i automatycznie felga sie glebiej chowa, wiec mozna ja bardziej wypchnac na zewnatrz, ale warto pamietac, ze im nizej tym sztywniejszy zawias powinien byc zeby nie tarlo na uskokach
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
tak
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
w jakie walucie?
-
Silnik kręci nie odpala.
b6 i b7 pokazuje 90 stopni na zegarze gdy plyn w rzeczywistosci miesci sie w przedziale 75-115stopni
-
Terkotanie silnika zimny start 3.2fsi
Pokaz logi synchornizacji rozrzadu na rozgrzanym silniku.
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
Wałki J masz juz czy moze chcesz nabyc? (mam komplecik :P)
-
Filtr stożkowy do 1.8T AVJ
Po co Ci to? seryjny filtr w serii puszcze ogarnia grubo ponad 300 koni nie MAP, a MAF moze dostac po d*pie + turbo i motor od zasysania syfu/olejku jesli bedzie nieumiejetnie eksploatowany
-
Felgi 18 czy 19 B7
To sa Veemann VFS-26. Na rowno z blotnikiem felgi sa.
-
Felgi 18 czy 19 B7
Zdecydowanie 19 U siebie jezdze na 19" 225/35/19 8.5j et29 + gwint + stabilizator z RS4 + fabryczna rozporka i jest bajka
-
Od czego jest ta rurka?
Ja używam takich drobnych haczyków do rozginania fabrycznych obejm
-
Zakup nowego samochodu. Prośba o pomoc
Sprawdzic Turbo, sprzeglo, napinacz z lancuchem, wycieki. Jesli nie znasz sie na diagnostyce parametrow silnika to za wiele nie popatrzysz W kazdym razie poza odczytem bledow istotnym jest rowniez sprawdzenie blokow pomiarowych w sterowniku silnika 1/2/3/32/33/90/91/93. Przeplyw powietrza na biegu jalowym na rozgrzanym silniku przy obrotach ok 800 powinien miescic sie w przedziale 2.6-2.8g/s(grupa 2 bodajze), mieszanka +/-5% (grupa 33), synchronizacje rozrzadu (od 1 do -1, najlepiej 0 w grupach 90+91, natomiast grupa 93 od 2 do -5, ale im blizej zera tym lepiej), natomiast suma wartosci w bloku 32 powinna byc jak najblizsza 0. Przed sprawdzeniem blokow pomiarowych nie kasuj bledow w ECU, mozesz ewentualnie to zrobic dopiero na koniec i sprawdzic, ktore wracaja.
-
Wycieraczki
zdejmij zaslepke sruby, odkrec nakrete i zalej jakims penetratorem (plyn hamulcowy zrobi robote tylko pilnuj zeby nie ciekl po podszybiu bo zostawi po sobie slady), nastepnie sciagacz jak wyzej i zejda. Niestety po tylu latach sa zapieczone z reguly
-
Od czego jest ta rurka?
To jest rura od odmy, nie od SAI. Przez nieszczelnosc w tym miejscu lapie lewe powietrze, ale patrzac na to co sie wydobywa spod gumy to cala odma do wyjecia i czyszczenia
-
Wtryski bex
a po co Ty chcesz to targac?
-
Chip tuning - 1.8T AVJ
swoje przerob na hybryde, a reszta jak motor pozwoli to wyda tyle ile chcesz.