Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. pytanie co chcesz osiagnac? jaki efekt?
  2. ponad 3 lata jezdze na dwumasie z AVJ w Q przy wiekszych modach niz "chip" i sie nic nie dzieje totalnie z nim.
  3. DivaynEays odpowiedział(a) na Tkoczu_ temat w 2.0T
    bez logow to wrozyc mozna niestety ogarnij sobie lapka albo podskocz do kogos kto bedzie potrafil je wykonac
  4. Z resztą @dzik wysle to co trzeba
  5. 270 to max na seryjny kolektor, natomiast kolektor z bexa pusci max 280. Oba mozna rozportowac. Rekord auta, ktore robilem to zamknieta przeplywka seryjna (225g przeplywu) na seryjnym kolektorze (kolektor bex + porting) co wychodzi +/- 28X koni
  6. Oczywiscie. Plug&play, tylko kup zestaw LUK bo Sachsa trzeba szlifowac delikatnie (jak tego nie zrobisz to bedzie trzec przez chwile nim sie tulejka wytrze sama :P)
  7. Zestaw bez dwumasy okolo 600 zl, z dwumasem 1300 Wez pod uwage rowniez to, ze "nowe" kola zamachowe potrafia byc w gorszym stanie niz fabryczne dwumasy po 20 letnim przelocie
  8. skoro regulacja sie skonczyla to znaczy, ze poduszki silnika sie skonczyly
  9. Logi statyczne 032 90+91+93 Usunac bledy Logi dynamiczne 2+33 usunac bledy 3+20 usunac bledy 115+118
  10. uderz do @dzik po sprzeglo. Bierz zestaw LUKa. Na 95% Twoja dwumasa nie wymaga wymiany, takze sama tarcza + docisk + lozysko starczy
  11. im nizej tym wiekszy negatyw sie robi i automatycznie felga sie glebiej chowa, wiec mozna ja bardziej wypchnac na zewnatrz, ale warto pamietac, ze im nizej tym sztywniejszy zawias powinien byc zeby nie tarlo na uskokach
  12. w jakie walucie?
  13. DivaynEays odpowiedział(a) na Vexart temat w 1.8T
    b6 i b7 pokazuje 90 stopni na zegarze gdy plyn w rzeczywistosci miesci sie w przedziale 75-115stopni
  14. Pokaz logi synchornizacji rozrzadu na rozgrzanym silniku.
  15. Wałki J masz juz czy moze chcesz nabyc? (mam komplecik :P)
  16. Po co Ci to? seryjny filtr w serii puszcze ogarnia grubo ponad 300 koni nie MAP, a MAF moze dostac po d*pie + turbo i motor od zasysania syfu/olejku jesli bedzie nieumiejetnie eksploatowany
  17. To sa Veemann VFS-26. Na rowno z blotnikiem felgi sa.
  18. Zdecydowanie 19 U siebie jezdze na 19" 225/35/19 8.5j et29 + gwint + stabilizator z RS4 + fabryczna rozporka i jest bajka
  19. DivaynEays odpowiedział(a) na Kamil-Bex temat w 1.8T
    Ja używam takich drobnych haczyków do rozginania fabrycznych obejm
  20. Sprawdzic Turbo, sprzeglo, napinacz z lancuchem, wycieki. Jesli nie znasz sie na diagnostyce parametrow silnika to za wiele nie popatrzysz W kazdym razie poza odczytem bledow istotnym jest rowniez sprawdzenie blokow pomiarowych w sterowniku silnika 1/2/3/32/33/90/91/93. Przeplyw powietrza na biegu jalowym na rozgrzanym silniku przy obrotach ok 800 powinien miescic sie w przedziale 2.6-2.8g/s(grupa 2 bodajze), mieszanka +/-5% (grupa 33), synchronizacje rozrzadu (od 1 do -1, najlepiej 0 w grupach 90+91, natomiast grupa 93 od 2 do -5, ale im blizej zera tym lepiej), natomiast suma wartosci w bloku 32 powinna byc jak najblizsza 0. Przed sprawdzeniem blokow pomiarowych nie kasuj bledow w ECU, mozesz ewentualnie to zrobic dopiero na koniec i sprawdzic, ktore wracaja.
  21. DivaynEays odpowiedział(a) na adasko18 temat w Audi A4 B6
    zdejmij zaslepke sruby, odkrec nakrete i zalej jakims penetratorem (plyn hamulcowy zrobi robote tylko pilnuj zeby nie ciekl po podszybiu bo zostawi po sobie slady), nastepnie sciagacz jak wyzej i zejda. Niestety po tylu latach sa zapieczone z reguly
  22. DivaynEays odpowiedział(a) na Kamil-Bex temat w 1.8T
    To jest rura od odmy, nie od SAI. Przez nieszczelnosc w tym miejscu lapie lewe powietrze, ale patrzac na to co sie wydobywa spod gumy to cala odma do wyjecia i czyszczenia
  23. DivaynEays odpowiedział(a) na Norbercik temat w 1.8T
    a po co Ty chcesz to targac?
  24. swoje przerob na hybryde, a reszta jak motor pozwoli to wyda tyle ile chcesz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.