Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Podmiana sprzęgła
tarcza + docisk + lozyko awx w zestawie to koszt ok 600 zl
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tak.
-
Sprzęgło 1.8T BFB
Dokladnie jak kolega wyzej wspomnial, LUK nie trzeba nic ruszac, Sachs zdarza sie, ze tak (jesli tego nie zrobisz to samo sie wytrze tylko bedzie halasowac przez pewien czas :D)
-
Sprzęgło 1.8T BFB
tak, pasuje, wlozylem juz tego mase. W razie W zapraszam do bialego ogarniemy temat ;P
-
Sprzęgło 1.8T BFB
- Turbo GT2871 do 1.8t
BEX.- błąd p2187 p2279 p0299
Zbieg okolicznosci. Dziura w dolocie sie pojawila.- Silnik kręci nie odpala.
kiedy soft robiony?- Fmic do 1.8T
550x180x65 wystarczy spokojnie, tylko odpowiednio go zalozyc, zeby byl caly odsloniety.- Różnica pomiędzy słupkiem bex avj bfb
Wszystko pasuje zamiennie. Goly slupek sam w sobie rozni sie tylko korbami(bex ma inne niz AVJ/BFB, deko mocniejsze - ale to marginalna roznica w wytrzymalosci)- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
tak cos takiego. Tez kupowalem na allegro za 12 zl komplet, jezdzi juz drugi rok i zero problemu =)- Nowe cewki 1.8T
Zywotniejsze, lepsza iskre daja + za***iste czerwone +5 koni- Nowe cewki 1.8T
kup beru zse051- Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
bedzie pasowac tylko potrzebujesz jeszcze pierscienie centrujace z 66.6 na 57.1- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
w przypadku tarcz glatkich nie ma roznicy. W przypadku nacinano-perforowanyc czy tez nacinanych/perforowanych juz tak Co do czyszczenia piasty to zrob to zeby nie bylo, ze klocki piszcza czy tarcze powichrowalo- Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T
maf smietnik albo dziura za przeplywka(a przed turbo) jebitna- B6 DIVISION
Minimalnego dopieszczenia wymagaja. W moim przypadku nakladka na pedal hamulca byla za luzna i spadala w trakcie jazdy, wiec ja przykleilem na klej do szyb XD (zostal po montazu lotki na klape to co sie bedzie marnowac :D). Dodatkowo w podstopnicy trzeba bylo porobic otwory na zatrzaski, zebys mogl nakladke nalozyc na nia. Korzystalem z opisu tu Podrzuce link na PW do aukcji z ktorej bralem.- B6 DIVISION
- Kompresor
nie mam jakos scisle okreslonego budzetu, ale wiadomo, nie chce wydac 1500 zl na sprzet, ktory glownie bedzie sluzyc do przedmuchania gwintow w silniku czy sprawdzania szczelnosci dolotu- Silnik kręci nie odpala.
93 grupa dopiero na rozgrzanym sie pokaze- quattro, podpora?
Zacznij od sprawdzenia kol i opon, to po pierwsze. Podpora raczej caly czas by telepala niezaleznie od predkosci, ale mozesz ja skontrolowac wchodzac pod auto- Kompresor
Siemka wszystkim, chcialem sie poradzic was odnosnie kompresora do garazu. Głownie bedzie uzywany do "przedmuchiwania" gwintow czy wysuszenia czesci po myciu czy sprawdzenie szczelnosci dolotu, bardzo sporadycznie do klucza pneumatycznego takze nie musi byc jakos mega pojemny. Oczywiscie chodzi mi o cos budzetowego, ale jednoczesnie, zeby polatalo bez problemu pare lat. Mozecie cos polecic?- Witam, potrzebuje analizę logów 1.8 T
wrzuc na vaglogi albo https://log.tunezilla.com/- Cofanie zapłonu 1.8t bex
popraw ta mape bo to jest kur*a dramat.- Czyżby koniec prawdziwego Quattro...?
Tylko Ultra jest ODŁĄCZANY, nie dołączany. Jesli nie masz "Quattro Ultra" to znaczy, ze masz standardzik na torsenie bez elektronicznie rozpinanego dyfra tylnego - Turbo GT2871 do 1.8t