Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego

Recommended Posts

Witam

W tylnej klapie od pokrywki trójkąta ostrzegawczego, złamał się zamek z tworzywa sztucznego. Oczywiście niedługo po wymianie na nowy, sytuacja się powtórzyła. Wykonałem taki zamek z aluminium, który pasuje idealnie i napewno już więcej się nie złamie :wink:

20130713_154323.jpg

Share on other sites

Jakie pieniązki za taki zameczek ? Fajnie zrobiony i napewno trwały:wink:

Share on other sites

co wy tam trzymacie że łamiecie te zaczepy. Ja po wymianie, od ponad dwóch lat mam spokój. Może trójkąt źle złożony i się rozpycha? Do zdobycia w ASO za piątaka.

Share on other sites

Co najmniej ja nic nie trzymam. Mam autko prawie trzy lata i dopiero niedawno mi się ułamał. A przez ten okres nawet tam nie zaglądałem. Mógłby ktoś podać jaki ma numerek ten zameczek, to bym sobie w ASO zamówił.

Z góry dzięki i pozdrowionka dla wszystkich :-D

Share on other sites

Nie odpowiadałem, ponieważ nie otrzymuje żadnych powiadomień z forum :/ Oczywiście jak ktoś jest chętny na ten pancerny zameczek to za 30zł mogę go wykonać.

Share on other sites

Pytałem ze 2tyg temu w Inter-Welm Bielsko-Biała o ten rygiel ori, coś koło 15zł wołają za niego..

Share on other sites

ten zameczek jest wyłamany w ok 80% audi :facepalm: kiedys tez kupiłem ori w aso, złamał sie przy pierwszej próbie wyjęcia trójkąta ...... Ja sprawe załatwiłem troche inaczej jak kolega ale tez przy pomocy frezarki, niestety jestem laikiem w rzemiośle i nie potrafiłem wykonać kwadratowego otworu na rygiel, wiec dorobiłem z aluminium proteze w którą sztywno wchodzi pozostałośc ori plastiku własnie z kwadratowym otworem całośc oblałem klejem pomalowałem na czarno i mało kto jest w stanie dostrzec moje druciarstwo :decayed:

Share on other sites

I również do mnie wczoraj dotarł. Wpięcie P&P.

Polecam bo solidnie wykonane i na pewno się nie ułamie ;)

Witam

20130713_154323.jpg

Witam mam taki sam problem. Chcę zakupi od Ciebie taki rygielek daj znac jak sfinalizowac zakup.

Pozdrawiam.

Share on other sites

Ostatnio też mi się złamał ten rygielek :( Piszę się na zakup.

Share on other sites

Też bym się pisał na taki rygielek,bo nie mam go wo góle i nawet nie mam pojęcia jak go tam założyć :(

Share on other sites

Polecam koledzy rygielek od snajpera007. Mistrzowska robota i bardziej wytrzymały niż plastikowy oryginał :-)

Share on other sites

zakupiłem, zamontowałem bardzo rewelacyjny rygiel, super to wygląda.

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.