Mozarcik

O Mozarcik

Osiągnięcia Mozarcik

Reputacja

1. A wiec koledzy jeździłem z tymi błędami do dzisiaj. Jedyną niedogodnością było ponowne zamykanie się auta jeżeli otworzyłem tylko tylne drzwi. Dzisiaj w końcu znalazłem chwilę i wymieniłem MK. Wszystkie problemy jak ręką odjął. Pozdrawiam
  2. Już znalazłem, rzeczywiście. Dokładnie to w tym temacie http://a4-klub.pl/wnetrze-99/zamykanie-schowka-trojkata-270338/ Dzięki, jesteście wielcy!!!!!!!!
  3. Co najmniej ja nic nie trzymam. Mam autko prawie trzy lata i dopiero niedawno mi się ułamał. A przez ten okres nawet tam nie zaglądałem. Mógłby ktoś podać jaki ma numerek ten zameczek, to bym sobie w ASO zamówił. Z góry dzięki i pozdrowionka dla wszystkich :-D
  4. Napisałem Ci na priva ponieważ nie wiem jak regulamin forum traktuje reklamę konkretnej firmy, a nie chciałbym podpaść
  5. No dokładnie, mam nadzieję że też przyjedziesz. W końcu to twoja zasługo że będę miał czym przyjechać. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam
  6. Ja też postaram się być, ale jeszcze nie wiem czym. Jak zdążę zrobić motor to zajadę audiczką, a jak nie to czymś innym. Już wszystko OK, więc będę A4.
  7. Witam kolegów, u mnie 8E0 959 433 BA, mam elektrykę szyb z tyłu, pakiet oświetlenia przestrzeni nóg. Mam z tym modułem najprawdopodobniej mały problem opisany tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228998.0 jak możecie coś doradzić to zapraszam. I pytanko, jakim innym modułem mogę go zastąpić, bo ten BA na allegro nie znalazłem? Wydaje mi się że AT by podszedł, ale czy jeszcze jakiś ? Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich.
  8. A powiedz mi kolego gdzie ta wilgoć miała by być? Na kostkach gdzie przyłączane są wiązki do modułu komfortu, czy gdzieś w środku samego moduły. Jak pisałem na początku poprawiłem wszystkie luty na płytce w środku zamka.
  9. Witam Szanownych Kolegów. A więc zacznę od początku. Zauważyłem ostatnio iż w momencie otwarcia tylnych drzwi (lewe i prawe) na FIS-ie miga odpowiednia kontrolka (kreseczka). Czy to jest normalne ? Nie powinna się świecić ciągle ? Po następne nie zapalają się światełka w środku i centralny się z powrotem uzbraja jeżeli nie otworzę przednich drzwi. Autko to A4 B6 Avant z 2004 roku. Więc podpiołem WAG-a i oto wyniki: Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.lbl Part No: 8E0 959 433 BA Component: Komfortgerát TA7 1512 Coding: 06976 Shop #: WSC 44431 VCID: 71E2503211C1 Part No: 8E1959801B Component: Tőrsteuer.FS BRM 0003 Part No: 8E1959802B Component: Tőrsteuer.BF BRM 0003 01561 - Left Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01561 - Left Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01562 - Right Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe Czytałem tu na forum o podobnych problemach i za radą kolegów rozebrałem na próbę lewe tylne drzwi, wyciągnąłem zamek i go rozebrałem. Styki w środku nie były zaśniedziałe. Przy okazji odnowiłem miejsca lutowań gniazda (tam gdzie mogłyby być zimne luty). Sprawdziłem poprawność działania mikro styków (dwa) oraz samych silniczków (też dwa). Wszystko OK. Potem podpiąłem zamek do wiązki w drzwiach bez zakładania go. Za symulowałem zamknięcie drzwi i pilotem zamknąłem auto. Dzięki temu sprawdziłem iż sam zamek działa prawidłowo, zamyka się i rygluje, z otwieraniem też nie ma problemu. VAG-iem skasowałem błędy i kolejna próba. Błędy od razu wracają. Po ich skasowaniu przy "otwartych" drzwiach (tych z wyjętym zamkiem) kreseczka na FIS-ie zapala się na stałe i po około paru sekundach (krótko) zaczyna migać i z powrotem błędy są. Kolejnym krokiem było sprawdzenie ciągłości przewodów od kostki w słupku do sterownika i od sterownika do zamka. Wygląda iż wszystkie mają przejście i nie ma zwarć. Zajrzałem też do gumki łączącej drzwi z słupkiem. Tam też wszystko wygląda OK. Podpowiedzcie mi co mogę jeszcze zrobić, co sprawdzić, gdzie zajrzeć. Z góry wielkie dzięki.
  10. Witam, przymierzam się do montażu navi w mojej A4 B6 Avant (2004r.). W pierwszym poście forumowicz Alvaro opisuje iż w Avancie najlepiej założyć ori antenę na dach. I tu moje pytanie: u mnie jest już antena, taka płetwa na dachu, czy może to być zwykła antena do radia? Czy mam szukać pod lewym boczkiem tak jak jest napisane w pierwszym poście? Dodam że do tej pory mam radio Concert CD i chyba nie mam navi w fis-ie (czrwony, sterowanie w manetce od wycieraczek), a co najmniej nic mi nie wiadomo żebym miał. i w Concert-cie mam dwa gniazda antenowe. Takie duże metalowe po lewej i małe plastikowe po środku (oba podłączone). Czy w moim przypadku potrzebuje kupić adapter diversity czy ten z pierwszego posta, i nie podłączać tego drugiego przewodu? Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
  11. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem szczęśliwym posiadaczem S4 Avant B6 z 2004r. Silniczek to 1,9TDI AVF teoretycznie 156 KM A rozumiem, w takim razie A4 S-Line, a piszę S4 bo taki znaczek jest na masce Pozdrawiam