Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. niestety przez biernosc ludzi coraz bardziej zagladaja nam wszedzie, jeszcze chwila to beda zagladac do du*y...
  2. Dopóki wpływy z mandatów będą zawierane w budżecie, dopóty ten system karania będzie patologiczny i będzie zmuszać policjantów do wystawiania mandatów, a nie do poprawy bezpieczeństwa.
  3. ocierac nie bedzie, ale bedzie dosyc schowane.
  4. po najnizszej linii oporu zrobic 60.3 i bedzie na duzo wiecej niz to turbo jest w stanie wygenerowac, ale plan minimum miedzy turbo a IC minimum srednica jaka turbo ma na wyjsciu, a za IC minimum srednica wyjscia z IC. Sylikonow potrzebujesz 4, opasek x2, halogeny przy dobrze wykonanej robocie zostaja. Co do linku to tez jest lux, montowalem wiele IC kompletnych od niego.
  5. DivaynEays odpowiedział(a) na karols123456789 temat w Audi A4 B5
    dwumas, jak w kazdym 1.8T i praktycznie kazdym aucie z grupy VAG od 25 lat
  6. duzy, zawsze to wiecej oleju w ukladzie = wolniej bedzie sie starzec roznica w pojemnosci ok 0.5l
  7. DivaynEays odpowiedział(a) na DK04 temat w Audi A4 B6/B7
    seryjny tlok ogarnia 500+ takze nie ma potrzeby go zmieniac, wrzuc kuta korbe, zbierz z denka tloka na CR 9:1 i tyle, a co do panewek to po prostu nowe, nie musza byc sputtery.
  8. niczym to sie nie rozni od innych rodzajow nadwozia. Podloga jest taka sama, czesci rowniez.
  9. DivaynEays odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    docisk ma byc z AWX, reszta wedle uznania, chociaz ja wkaldam z reguly docisk, tarcze i lozysko na seryjny dwumas bo praktycznie nigdy nie wymaga on wymiany (naprawde trzeba sie postarac zeby dwumas ubic w tym motorze). To sprzeglo bedzie dzialac naprawde dlugo przy normalnym uzytkowaniu, nie jezdzeniu na polsprzegle itp, niestety poslizg sprzegla i jego przypalanie przy LC jest nie dounikniecia takze dlugo to nie polata. W przypadku swapu na 240 potrzebujesz kompletne sprzeglo z dwumasem, rozrusznik oraz dystans miedzy skrzynie a silnik (oryginalny np z AVF, BRD czy z TFSI wzdluznego, podejrzewam, ze i Vki maja taki sam ale tu trzeba by bylo sprawdzic w etce co do Vek) i wszystko siada. Takie sprzeglo z BRD bez problemu przenosi 550nm w dieslu takze mysle, ewentualnie mozna pomyslec do tego kompletu o docisku z 3.0 TDI
  10. DivaynEays odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    juz dziesiatki sprzegiel LUKa zalozylem, nic szlifowac nie trzeba. Kladziesz to co podalem w numerze na seryjny dwumas i wszystko lata
  11. DivaynEays odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    623 3301 00 a co to za rzezba? XD
  12. Behr/mahle
  13. DivaynEays odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    albo sachs performance albo jakies skladaki na jednomasie, chociaz osobiscie nie jestem zwolennikiem sztywnych kol w miejsce fabrycznych dwumasow (jesli oczywiscie mowimy o aucie nie typowo na tor)
  14. DivaynEays odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    zapewne masz 6b skrzynie, takze nie musisz zmieniac skrzyni tylko sprzeglo + dystans miedzy skrzynie a silnik i rozrusznik.
  15. DivaynEays odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    konwersja na 240mm i sprzeglo z BRD lub BRD oparte na docisku z 3.0TDI
  16. DivaynEays odpowiedział(a) na Skowron0909 temat w Audi A4 B6/B7
    AWX ogarnie to bez problemu, ale to nie jest sprzeglo do strzalow ze sprzegla itp tylko do normalnego uzytkowania.
  17. podejda, w najgorszym przypadku bedziesz musial uzyc dystansu. Oslony zostaja seryjne, potrzebujesz tylko tarcze, klocki i zaciski z jarzmami.
  18. mialem na mysli zestaw 1 i 3, drugi przypadkiem ominalem zestaw drugi bedzie zdecydowanie najslabiej wygladal. Jak nisko masz skrecony gwint?
  19. Jesli chodzi o felgi to oba zestawy podejda, z tym, ze w obu przypadkach potrzebujesz pierscien centrujacy 66.6 -> 57.1. Natomiast jesli chodzi o opony to w 1 zestawie beda za szerokie do tej budy (nie potrzebnie auto zmulisz tylko), natomiast drugi zestaw ma za wysoki profil do tego auta.
  20. niestety inflacja i slabnacy zloty
  21. DivaynEays odpowiedział(a) na Digital566 temat w 1.8T
    tak
  22. DivaynEays odpowiedział(a) na Digital566 temat w 1.8T
    tak da sie sam wklad, pierburg 63.0
  23. Jestem w stanie pomoc, mieszkam w Bialym.
  24. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prodżekt in progrez
  25. zainwestuj w kabel KKl za 60 zl, bo przyda sie niejednokrotnie Ewentualnie jedz do Randomska do Łukasz13, ogarnie temat. A co do sprzegla to tak, pasuje sprzeglo z AWXa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.