Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Nowy taryfikator mandatów 2022r
niestety przez biernosc ludzi coraz bardziej zagladaja nam wszedzie, jeszcze chwila to beda zagladac do du*y...
-
Nowy taryfikator mandatów 2022r
Dopóki wpływy z mandatów będą zawierane w budżecie, dopóty ten system karania będzie patologiczny i będzie zmuszać policjantów do wystawiania mandatów, a nie do poprawy bezpieczeństwa.
-
Znaczenie ET Felgi
ocierac nie bedzie, ale bedzie dosyc schowane.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
po najnizszej linii oporu zrobic 60.3 i bedzie na duzo wiecej niz to turbo jest w stanie wygenerowac, ale plan minimum miedzy turbo a IC minimum srednica jaka turbo ma na wyjsciu, a za IC minimum srednica wyjscia z IC. Sylikonow potrzebujesz 4, opasek x2, halogeny przy dobrze wykonanej robocie zostaja. Co do linku to tez jest lux, montowalem wiele IC kompletnych od niego.
-
sprzęgło
dwumas, jak w kazdym 1.8T i praktycznie kazdym aucie z grupy VAG od 25 lat
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
duzy, zawsze to wiecej oleju w ukladzie = wolniej bedzie sie starzec roznica w pojemnosci ok 0.5l
-
Tłoki do 1.8t BFB
seryjny tlok ogarnia 500+ takze nie ma potrzeby go zmieniac, wrzuc kuta korbe, zbierz z denka tloka na CR 9:1 i tyle, a co do panewek to po prostu nowe, nie musza byc sputtery.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
niczym to sie nie rozni od innych rodzajow nadwozia. Podloga jest taka sama, czesci rowniez.
-
Sprzeglo bfb
docisk ma byc z AWX, reszta wedle uznania, chociaz ja wkaldam z reguly docisk, tarcze i lozysko na seryjny dwumas bo praktycznie nigdy nie wymaga on wymiany (naprawde trzeba sie postarac zeby dwumas ubic w tym motorze). To sprzeglo bedzie dzialac naprawde dlugo przy normalnym uzytkowaniu, nie jezdzeniu na polsprzegle itp, niestety poslizg sprzegla i jego przypalanie przy LC jest nie dounikniecia takze dlugo to nie polata. W przypadku swapu na 240 potrzebujesz kompletne sprzeglo z dwumasem, rozrusznik oraz dystans miedzy skrzynie a silnik (oryginalny np z AVF, BRD czy z TFSI wzdluznego, podejrzewam, ze i Vki maja taki sam ale tu trzeba by bylo sprawdzic w etce co do Vek) i wszystko siada. Takie sprzeglo z BRD bez problemu przenosi 550nm w dieslu takze mysle, ewentualnie mozna pomyslec do tego kompletu o docisku z 3.0 TDI
-
Sprzeglo bfb
juz dziesiatki sprzegiel LUKa zalozylem, nic szlifowac nie trzeba. Kladziesz to co podalem w numerze na seryjny dwumas i wszystko lata
-
Sprzeglo bfb
623 3301 00 a co to za rzezba? XD
-
termostat jakiej firmy kupić
Behr/mahle
-
Sprzeglo bfb
albo sachs performance albo jakies skladaki na jednomasie, chociaz osobiscie nie jestem zwolennikiem sztywnych kol w miejsce fabrycznych dwumasow (jesli oczywiscie mowimy o aucie nie typowo na tor)
-
Sprzeglo bfb
zapewne masz 6b skrzynie, takze nie musisz zmieniac skrzyni tylko sprzeglo + dystans miedzy skrzynie a silnik i rozrusznik.
-
Sprzeglo bfb
konwersja na 240mm i sprzeglo z BRD lub BRD oparte na docisku z 3.0TDI
-
Sprzeglo bfb
AWX ogarnie to bez problemu, ale to nie jest sprzeglo do strzalow ze sprzegla itp tylko do normalnego uzytkowania.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
podejda, w najgorszym przypadku bedziesz musial uzyc dystansu. Oslony zostaja seryjne, potrzebujesz tylko tarcze, klocki i zaciski z jarzmami.
-
Felgi z a5 do a4
mialem na mysli zestaw 1 i 3, drugi przypadkiem ominalem zestaw drugi bedzie zdecydowanie najslabiej wygladal. Jak nisko masz skrecony gwint?
-
Felgi z a5 do a4
Jesli chodzi o felgi to oba zestawy podejda, z tym, ze w obu przypadkach potrzebujesz pierscien centrujacy 66.6 -> 57.1. Natomiast jesli chodzi o opony to w 1 zestawie beda za szerokie do tej budy (nie potrzebnie auto zmulisz tylko), natomiast drugi zestaw ma za wysoki profil do tego auta.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
niestety inflacja i slabnacy zloty
- Pompa paliwa 1.8t bfb fwd
-
Pompa paliwa 1.8t bfb fwd
tak da sie sam wklad, pierburg 63.0
-
Kontakt z osobą z Białegostoku potrzebny
Jestem w stanie pomoc, mieszkam w Bialym.
-
B6 DIVISION
prodżekt in progrez
-
Audi A4 B7 1.8 T Quattro
zainwestuj w kabel KKl za 60 zl, bo przyda sie niejednokrotnie Ewentualnie jedz do Randomska do Łukasz13, ogarnie temat. A co do sprzegla to tak, pasuje sprzeglo z AWXa.