Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. sprawdz jeszcze wiazke wtryskow i cewek, aczkolwiek podejrzewam pozapadane gniazda i/lub popekana glowice. Jak masz mozliwosc to wjedz kamerka do cylindra, bedzie widac. W razie czego mam glowice, surowe z mozliwoscia obrobki na gotowo.
  2. moze byc z BRD aczkolwiek prawdopodobnie beda wibracje w pewnym zakresie obrotow. Dlatego ja nie montuje dwumasow z diesla no chyba ze klient koniecznie chce, ale osobiscie odradzam
  3. no to juz zalezy od Ciebie, aczkolwiek jak postanowisz na zostanie na 228mm to dwumas jak Twoj dobry to zostawilbym seryjny z 1.8T i na niego zestaw z AWX
  4. dwumas tfsi i reszta z BRD. Do przejscia na 240mm potrzebujesz rozrusznik i dystans miedzy skrzynie a silnik.
  5. oczywiscie, jak juz zainwestowales w gridplate to powinno wydac bez kutych stóp. Dawaj znac za jakis czas jak to sie spisuje. A sruby jakie teraz? ARP czy cos innego akcesoryjnego?
  6. 1. Seryjny dwumas 1.8T + docisk z tarcza AWX(ewentualnie tarcza ze sprezynkami seria i docisk awx) 2. kwestia jak budzetowo sie zapatrujesz na to, jesli jest kasa i checi to warto od razu wsadzic 240, dwumas TFSI i reszta z 2.0TDI BRD 3. rozrusznik do zmiany
  7. dobra opcja sa jeszcze kute podpory z TFSI + osiowanie bloku z nimi (nie, nie wszystkie byly kute)
  8. zakladajac ze nie bedzie zepsuty w pudelku jak to maja w zwyczaju XD
  9. Zacznij od podstawowej diagnostyki. Szczelnosc dolotu, sprawnosc odmy(zaworka pod kolektorem), cisnienia paliwa i logow. Moze byc glowica, a moze byc wiele innych powodow... W razie czego zapraszam na diagnostyke i naprawe PS: glowice tez mam w razie czego
  10. czujnik w misce lub wiazka do niego.
  11. jak robisz piec to szkoda by nie bylo zrobic strokera, tym bardziej, ze wiekszosc blokow to juz sie nie nadaje na nominalne tloki. W razie czego moge zbudowac motor i caly setup
  12. Ciezko po nagraniu stwierdzic, aczkolwiek te silniki cykaja, tak pracuje wtryskiwacze i znajduja sie zaraz pod kolektorem ssacym
  13. 1. Uszkodzone cos po drodze przy wymianie 2. Niepoprawny montaz amorkow 3. Niepoprawnie zlozone po wymianie amorka 4. Uszkodzenie amorka przy montazu lub wadliwy 5. Problem lezy gdzie indziej 6. Zbieg okolicznosci jesli pojawilo sie po wymianie
  14. Potrzebujesz gornej czesci puszki filtra, zeby mozna bylo w ogole ta przeplywke zamontowac, wiadomo odpowiednia redukcja na TIPa, zeby mozna bylo to polaczyc z nowym MAFem, soft oczywiscie tez - trzeba zrobic kalibracje pod 3" przeplywomierz. Seryjny maf ma maksymalny odczyt do 225g/s, takze chcac zrobic wiecej mocy niz te +/- 280 koni (bo tyle z reguly wychodzi przy wczesniej wspomnianym przeplywie, ale nie jest to wyznacznik) trzeba zwiekszyc zakres odczytu przeplywomierza, a kolejna sprawa to zywotnosc samej przeplywki. Wiekszy przeplyw = wieksze napiecie, im dluzej chodzi MAF na "pelnych obrotach" tym krocej zyje dlatego zwiekszenie srednicy + kalibracja ten problem rozwiazuje. dokladnie to samo jest u mnie, dopoki dziala to nie ruszam. Jak zdechnie to juz listwa czeka na montaz i to samo radze klientom.
  15. niestety z tym ukladem, a w zasadzie z jakoscia czesci ostatnimi czasy to same cyrki sa jesli chodzi o filtry.. nawet z oem. A tak to juz problem permametnie z glowy, koszt troche wiekszy niz nowy filtr oem, ale potem serwis ok 40 zl(koszt filtra)
  16. mam glowice w razie czego pasujace.
  17. Konwersja na listwę starego typu z regulatorem na listwie w celu pozbycia się problemu z seryjnymi filtrami paliwa, a dwa seryjne filtr nie lubią się z bardziej wydajnymi pompami paliwa, przestają trzymać ciśnienie i wali po 5-6bar na listwę.
  18. w zaleznosci od kodu silnika byly waskie lub szerokie kanaly. Ty masz ANB?
  19. Prawdopodobnie resztki odmy lub ogranicznika fali.
  20. tak bedzie pasowac, ale do wymiany masz tez wybierak, wal i dyferencjal
  21. Na pierwszym foto lancuch jest dobrze ustawiony, natomiast masz przestawiony pasek o jeden zab stad problem. Jesli w ten sposob odpaliles to nic mu sie nie stalo, koliza wystepuje przy 4 czy tam 5 zebach dopiero, a masa nieswiadomych ludzi czesto jezdzi na zle(o zab) ustawionym rozrzadzie, poprawiam tego mase ?
  22. przednie wszystkie maja ta sama srednice, tylny powinienes miec 18mm. W razie czego jakbys chcial to posiadam stabilizatory przednie z RS4
  23. no a jak ma byc? naped jak naped. Kupisz sprawny i przeserwisujesz to bedziesz jezdzil.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.