Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mhaas11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdziliśmy wszystko, rozrząd, pompowtryski siemensa dostały nowe uszczelki, vaccum pompa wstawiona regenerowana, pompa paliwa elegancko podawała paliwo i nadal był problem. Okazało się panowie coś ciekawszego. Od ponad roku klapka w EGR która się otwierała i zamykała odpadła po prostu odpadła i auto gasło przez to że się dusiło spalinami. EGR został zaślepiony i auto panowie teraz wgniata w fotel, jest inna moc całkowicie jak inne auto, trubina ładnie wstaje od 1800 rpm, spalanie spadło o 1-2 litry. inny samochód. dziękuje wam za wszelkie sugestie
  2. Paliwo przed trasą zalane pod korek do pierwszego odbicia, verva z orlenu, filtr jeszcze nie sprawdzony, paliwo raczej nie zamarzło stał, całą noc w ocieplanym garażu przed tym uruchomieniem
  3. Cześć, mam prośbę o sugestię co może być problemem. Uruchamiam auto i chodzi równo przez okóło 4 sekundy po czym zaczyna dławić się jak traktor i gaśnie. Układ paliwowy odpowietrzałem poprzez nastawy w VCDS i kilka razy uruchamiałem. Wymieniłem vaccum pompę ponieważ padło podejrzenie że to przez nią i już myślałem że problem rozwiązany a tu d*pa chodzi równiej niż wtedy ale gaśnie nadal. Kulisy problemu są takie że podczas jazdy na autostradzie trzymając stałe 3000 rpm nagle odcieło mi moc i schodkowo zaczęła spadać, przy próbie ruszenia auto nie było w stanie wykręcić na 1`szym biegu 1000 rpm. Turbina działa, intercooler działa, wtryski odpowiadają normalnie a najgorsze że nie ma żadnego błędu ani check engine. W załączniku filmik z odpalania auta. IMG_3736.mov
  4. Dzień dobry, wiecie Pany może gdzie jest umiejscowiony ten czujnik? ni ciula nie mogę go znaleźć auto to b7 2007 brd quattro avant Prawdopodobnie mam go uszkodzonego ponieważ w vcds pokazuje mi przy jakiejś tam wartości 0.0 związanej z tym czujnikiem Z góry dizęki za pomoc
  5. mhaas11 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  6. Dzień dobry, uporał się Pan z problemem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.