-
2.0TDI BRD - po uruchomieniu auta, gaśnie po chwili
Sprawdziliśmy wszystko, rozrząd, pompowtryski siemensa dostały nowe uszczelki, vaccum pompa wstawiona regenerowana, pompa paliwa elegancko podawała paliwo i nadal był problem. Okazało się panowie coś ciekawszego. Od ponad roku klapka w EGR która się otwierała i zamykała odpadła po prostu odpadła i auto gasło przez to że się dusiło spalinami. EGR został zaślepiony i auto panowie teraz wgniata w fotel, jest inna moc całkowicie jak inne auto, trubina ładnie wstaje od 1800 rpm, spalanie spadło o 1-2 litry. inny samochód. dziękuje wam za wszelkie sugestie
-
2.0TDI BRD - po uruchomieniu auta, gaśnie po chwili
Sprawdzę, dam znać
-
2.0TDI BRD - po uruchomieniu auta, gaśnie po chwili
Paliwo przed trasą zalane pod korek do pierwszego odbicia, verva z orlenu, filtr jeszcze nie sprawdzony, paliwo raczej nie zamarzło stał, całą noc w ocieplanym garażu przed tym uruchomieniem
-
-
2.0TDI BRD - po uruchomieniu auta, gaśnie po chwili
Cześć, mam prośbę o sugestię co może być problemem. Uruchamiam auto i chodzi równo przez okóło 4 sekundy po czym zaczyna dławić się jak traktor i gaśnie. Układ paliwowy odpowietrzałem poprzez nastawy w VCDS i kilka razy uruchamiałem. Wymieniłem vaccum pompę ponieważ padło podejrzenie że to przez nią i już myślałem że problem rozwiązany a tu d*pa chodzi równiej niż wtedy ale gaśnie nadal. Kulisy problemu są takie że podczas jazdy na autostradzie trzymając stałe 3000 rpm nagle odcieło mi moc i schodkowo zaczęła spadać, przy próbie ruszenia auto nie było w stanie wykręcić na 1`szym biegu 1000 rpm. Turbina działa, intercooler działa, wtryski odpowiadają normalnie a najgorsze że nie ma żadnego błędu ani check engine. W załączniku filmik z odpalania auta. IMG_3736.mov
-
Gdzie jest czujnik położenia wału w Audi A4 B7 2.0 TDI?
Dzień dobry, wiecie Pany może gdzie jest umiejscowiony ten czujnik? ni ciula nie mogę go znaleźć auto to b7 2007 brd quattro avant Prawdopodobnie mam go uszkodzonego ponieważ w vcds pokazuje mi przy jakiejś tam wartości 0.0 związanej z tym czujnikiem Z góry dizęki za pomoc
-
mhaas11 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
mhaas11 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E17A222081
-
-
Notlauf - brak mocy, problemy z odpalaniem, gaśnięcie A4 B7 2.0TDI BRD 170km QUATTRO
Dzień dobry, uporał się Pan z problemem?